Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Beyler ben mobilete geri dönüyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Hepinize bundan alacam. Engin sor bakayım kim ne renk istiyor. Şaka bir yana bunu getiren var mı acaba? Bir de 160 lığı var. yağ soğutmalı.

http://www.sachs-bikes.cc/show_product.asp?id=207

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Puch vardı zamanında , mübarek mercedes gibi konforluydu.
    80 li yıllarda bir de TV reklamı vardı . Mottosu : " koklatın benzini vurun yokuşa", idi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Arkadaşta PUCH MONZA vardı.O zamanlar binmeye cesaret edememiştim. Zaten ilk motosiklet tecrübem 30 larımda mahalle berberinin scoter ına binmek ve ara gaz vermeye çalışıp karşıdaki duvara vurmak olarak gerçekleşmişti.Birde adamın scoterının kafa grenajlarını yeniledik.Ne salaklıksa scoterda ara gazmı olur.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Ya Hoka ehtiyarlığımıza ver , unutmuşuz . Dedemin -ulan dingil bu saçların hali ne böyle ? - diye bağırdıktan sonra - yarın bu saçları
    adam gibi kestirmeden eve gelme .- Diye tembihi sen hatırlatmasan aklımın ucuna bile gelmeyecekti. Rahmetlinin en kızdığı şey uzun saç idi. Dede ikaz edecek de bizler de yapmayacağız. Bir başka ihtimal aklımıza bile gelebilemezdi. İçimden dedeme bin bir türlü hayır duayı okuyarak kestirmiştim saçlarımı. 46 sene önce, ya hoka niye eski defterleri gözümüze sokuyon ki? Akşam oldu hüzünlendim ben yine.
    Sağlıcakınan kalasınız.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Hoka ehtiyarlığımıza ver , unutmuşuz . Dedemin -ulan dingil bu saçların hali ne böyle ? - diye bağırdıktan sonra - yarın bu saçları
    adam gibi kestirmeden eve gelme .- Diye tembihi sen hatırlatmasan aklımın ucuna bile gelmeyecekti. Rahmetlinin en kızdığı şey uzun saç idi. Dede ikaz edecek de bizler de yapmayacağız. Bir başka ihtimal aklımıza bile gelebilemezdi. İçimden dedeme bin bir türlü hayır duayı okuyarak kestirmiştim saçlarımı. 46 sene önce, ya hoka niye eski defterleri gözümüze sokuyon ki? Akşam oldu hüzünlendim ben yine.
    Sağlıcakınan kalasınız.
    Maalesef eskiden öyleydi ali abi. Şimdilerde gençler şanslı. Büyükler pek karışmıyor gençlere.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef eskiden öyleydi ali abi. Şimdilerde gençler şanslı. Büyükler pek karışmıyor gençlere.
    Biz buna şanssız diyelim. Doğru dürüst yol gösterilemiyor bile. Zaman gerçekten değişiyor, sadece teknoloji değil kültür ve görüşler de değişiyor.

Aynı kalan tek şey insanlar ve onların hırsları ile elde etme arzularının sonsuzluğu, bunun için hiçbir şeyden çekinmeyecek olmaları. Bizim genç nesil ise pembe gözlüklerle kuş tüğü yastıklar üzerinde, altlarındaki uçurumun dibindeki bataklıktan habersiz büyütülüyorlar. Birçoğu asla anlamayacak bu yazılanları, anlayanlar ise zaten farkında olanların.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinize bundan alacam. Engin sor bakayım kim ne renk istiyor. Şaka bir yana bunu getiren var mı acaba? Bir de 160 lığı var. yağ soğutmalı.

http://www.sachs-bikes.cc/show_product.asp?id=207

http://www.sachs-bikes.cc/uploadfile..._129155532.jpg
    Bundan bir tane Maslak Levent Usta'nın dükkânda var kırmızı, kimin bilmiyorum epeyidir duruyor öyle...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)