Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Aradığınızı Bulabiliyormusunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alacak motor çok da ederinde satılan, keseye uygun motor yok. Bence esas sorun bu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    paran varsa aramadan bulursun.
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    motosiklet var ama millet motosiklet beğenmiyor!

hem sıkıntı piyasada değil, sıkıntı sende, pis fakir! paran yoksa binmeyecen gardaş bizim motosikletlerimiz pahalı değil, siz fakirsiniz Ben bugün yine atıp tutarken dayının biri bana atar yaptı, beni dövecek neredeyse....

biz yaşam kalitesinin zayıfladığını dile getirmeye çalışırken tepki ile karşılaşıyoruz... kimisi evine kanepe takımı alamaz, kimisi araba alamaz, kimisi motosiklet alamaz, kimisi gezmeye tozmaya para bulamaz, kimisi 15 senedir aynı beyaz eşya kullanır, öyle işte...

batıyoruz abi,

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    2 ay aradım bulamadım motor'suz kalmamak için kafama göre birşeyler aradım buldum ama kafamdaki kesinlikle bu değildi
    sevdiğini alamıyorsan aldığını sevecesun

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    bakınız pani diavel s1000rr derken mt09 alıp teker yapalım bari dedik kısmetse yarın satısını alıcaz
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Alikenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RSV4 Factory, SR-GT 200
    Tabiki ...
    instagram.com/ak.kucukcaglayan

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Arkadaşın demek istediği anlaşılmamış sanırım, piyasada fiyatlar çok yüksek. Bu nedenle uygun bir makine bulamamaktan şikayetçi olabilir. Ha motor var olmasına ama parası olana var. Belli ki parası olan bazıları da gelip, motor var malum sitede bulamamışsın tarzı yorumlar yapmışlar. Ben Aralık ayında araba aldım, bir ay boyunca araştırdım ve her sorana "piyasada araba yok" diyordum çünkü belki bir hafta önce 40 bin olan 50 bini geçmişti fiyat olarak. Elinde az parası olup bir şeyler edinmek isteyen, düşük-orta seviye bütçesi olup başka parası olmayan insanlar için evet piyasada ne motor var ne araba var! Kimse yanlış anlamasın, durum bu.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)