Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

El Marşı vs Ayak marşı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Kışın Ankarada el marşıyla çalışmıyor motor, bende ayak marşıyla çalıştırıyorum fakat motor sıcakken deneyeyim dedim el marşını yine çalıştırmadı, uzun uzun zorluyorum olmuyor yinede, sıcağı sever yazın tek marşta çalışırdı kışın niye böyle yapar motor anlamıyorum, bari sıcakken çalış yine olmuyor. Birde ayak marşını 50-60 kere basmadan çalışmıyor artık terliyorum ayrı dert rezillik başka dert millet çayını alıp gelip beni izliyor artık sabahları Can sıkmaya başladı artık buna bir çözüm ne olaki dostlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Ayak marşında önce boşluğu alırsın, sonra birden çakarsın. Çakarken gaz vermenin bir etkisi var mı bilmiyorum ama ben psikolojik olarak seviyorum. Akü'yü değiştirmeyi dene istersen

Motosikleti
    Falcon Crown 150
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayak marşında önce boşluğu alırsın, sonra birden çakarsın. Çakarken gaz vermenin bir etkisi var mı bilmiyorum ama ben psikolojik olarak seviyorum. Akü'yü değiştirmeyi dene istersen
    Akümü seviyorum ama Gazda verdim hafif , bir ara çalıştı baktım gaz kökte, ayak marşına abanmaktan ayarı kaçmış sabah ilk 3 kattaki herkes uyandı tabi, bende hemen arazi Yinede çok zorluyor ya

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aküyü sevmek nedir yav, belli ki aküde ya da bağlantılarda bir problem var, göster ustaya.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)