Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Dominar UG 400 Vs CfMoto 400NK

Motovento
    REKLAM ALANI

bazilari ikinci el tavsiye etmisler bunlar yerine!
    ne alirsan al ama ikinci el birsey alma.
    turkiye de durust satici bulmak zor. maddi durumun el vermezse elbette ikinci el almak bir secenek hatta zorunluluktur ama onun disinda ben olsam hayatta sifir aractan baska birsey almam.
    calinti, sasi catlak, surekli apacilik yapip redline da kullanmak, özensiz bakimlar vs vs vs...
    Justforfun ve Quantrell bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı UzunYolAdami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazilari ikinci el tavsiye etmisler bunlar yerine!
    ne alirsan al ama ikinci el birsey alma.
    turkiye de durust satici bulmak zor. maddi durumun el vermezse elbette ikinci el almak bir secenek hatta zorunluluktur ama onun disinda ben olsam hayatta sifir aractan baska birsey almam.
    calinti, sasi catlak, surekli apacilik yapip redline da kullanmak, özensiz bakimlar vs vs vs...
    Siz motosikletinizi bu şekilde mi kullanıyorsunuz?
    UzunYolAdami bunu beğendi.

Alıntı yokon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz motosikletinizi bu şekilde mi kullanıyorsunuz?
    guzel soru!
    genelleme yapmadigimi belirtmemem hos olmamis!
    "durust satici bulmak zor" cumlesinin yeterli olacagini sanmistim.
    elbette ikinci el satis yapanlarin hepsi böyledir anlami cikmamali ama "bence" cogu öyledir.

bana gelince, yasim geregi apacilikle, redline ile, teker ile isim olmaz.
    viraji yapar, varsa gözleme cay isteyen bir bunyeye sahibim

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    "Bazıları ikici el tavsiye etmiş bunlar yerine!" cümlesindeki bazıları sanırım benim. Siz kötü ve hor kullanılmış motorlara ve sahiplerine denk gelmiş olabilirsiniz ama geçen sene 49.000 km'de sattığım Sym Wolf'ü görseydiniz ön yargınız yıkılabilirdi. Satmadan 3 gün önce subap ayarı yaptırtıp fren hidrolikleri ve soğutma sıvısını bile yenilemiştim. Hor kullanılmış 2. el illaki çok ama bir o kadar da bakımlı motora denk gelmek bence mümkün. Nc kullanıcıları da ne bileyim sürekli redline'da gezmiyordur diye düşünüyorum.

Alıntı UzunYolAdami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "bence" cogu öyledir.

"Kullanıcıların çoğu kötü, o yüzden ikinci el alınmaz" demek yanlıştır. Kötü kullanıcıların tercih ettiği motorlara göre değerlendirmek gerekir.

Kimse V-Strom'a, NC'ye, Versys'e, AT'ne, ST'ye ve hatta Dominar'a canını almak için binmez.

Bu konu özelinde, ben Dominar'ı ikinci el tercih edebilirim. Fakat NK'yı alacak olsam ikinci el değil 0 tercih ederim. Çünkü bugüne kadar NK 400'ü trafikte 2 kere gördüm ve 2'sinde de kask, eldiven vs yoktu.

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Bazıları ikici el tavsiye etmiş bunlar yerine!" cümlesindeki bazıları sanırım benim. Siz kötü ve hor kullanılmış motorlara ve sahiplerine denk gelmiş olabilirsiniz ama geçen sene 49.000 km'de sattığım Sym Wolf'ü görseydiniz ön yargınız yıkılabilirdi. Satmadan 3 gün önce subap ayarı yaptırtıp fren hidrolikleri ve soğutma sıvısını bile yenilemiştim. Hor kullanılmış 2. el illaki çok ama bir o kadar da bakımlı motora denk gelmek bence mümkün. Nc kullanıcıları da ne bileyim sürekli redline'da gezmiyordur diye düşünüyorum.
    keske herkes senin gibi olsa!

Ben de genel olarak motosiklette 2. el almaya mesafeliyim yukardaki nedenlerden dolayı. Ama son 3 yılda aldığım 2 motoru da 2. el aldım. Yalnız birisi 150km deydi diğeri de 500km.
    Fakat sattığım motorları alanlar da memnun kaldılar.
    Fikir vermesi açısından paylaşmak istedim.

Lakin'i kullanmayı unutmuşum, onu da buraya yazayım

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sportif makine oynak,torklu, eğlenceli birşey ve kaliteli olsun istiyorsan KTM DUKE390'a da bak titreşim az can sıkabilir o hariç köpek gibi gidiyor çokta iyi duruyor amortisör falanda kaliteli,listeye onuda ekleyebilirsin

Quantrell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Görüşleriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, bugün işten izin alıp CFMoto bayisi olarak gözüken adrese gittim, bunu getiren arkadaşı aradılar dağıtıcı servisini, onlar da 2020 modelin gelmeyeceğini, fiyatın 35 civarına çıktığını getirsek bile kime satacağız dediğini bizzat duydum 2021 de gelecekmiş.

bana ise bayi, CFMoto ile ilgili sıkıntı olduğunu el falan değiştirme yaşadığını vs söyledi bilmiyorum ne derece doğru, NK400 almamı önermediler. yarın bir gün üretimden kalkarsa elinde kalır parça bulamazsın vs vs diyip gönderdiler.

Farklı illerdeki bayilerde 2020 olarak gözüken NK400 ler mevcut ya oralarla görüşeceğim ya da farklı modellere yöneleceğim galiba..

Bütçem 30-35 civarında bu bağlamda naked motosiklet arıyorum, yine forum üyelerimizin önerisi olursa alabilirim.. Z300 bakmaya başladım bakalım 2.el olarak

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı Quantrell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüşleriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, bugün işten izin alıp CFMoto bayisi olarak gözüken adrese gittim, bunu getiren arkadaşı aradılar dağıtıcı servisini, onlar da 2020 modelin gelmeyeceğini, fiyatın 35 civarına çıktığını getirsek bile kime satacağız dediğini bizzat duydum 2021 de gelecekmiş.

bana ise bayi, CFMoto ile ilgili sıkıntı olduğunu el falan değiştirme yaşadığını vs söyledi bilmiyorum ne derece doğru, NK400 almamı önermediler. yarın bir gün üretimden kalkarsa elinde kalır parça bulamazsın vs vs diyip gönderdiler.

Farklı illerdeki bayilerde 2020 olarak gözüken NK400 ler mevcut ya oralarla görüşeceğim ya da farklı modellere yöneleceğim galiba..

Bütçem 30-35 civarında bu bağlamda naked motosiklet arıyorum, yine forum üyelerimizin önerisi olursa alabilirim.. Z300 bakmaya başladım bakalım 2.el olarak
    Z300'lerin ABS'li olan 2016 modellerini alabilirsen al onun dışındakiler bence çok saçma olur.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)