Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ss ler niye 250cc den den sonra 600cc ye geçiyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    bajajpulsar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CygnusL(2015)-NS200(2015)-MT25(2020)
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkemizle alakalı bir durum,nadir.. Google'ladığımda bir sürü var yurtdışında.

CBR400rr mesela
    bu konuya 1987 de üretilen bir motosikleti nasıl örnek verebildiniz anlayamadım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu "basamakları 10 yılda azar azar çıkacaksın" muhabbeti ülkemize has bir yanılgı.

Batıda 250cc ile başlar pişersiniz, sonra 600cc ile birlikte doğru düzgün eğitimini alıp paşa paşa kullanırsınız. Arası hacim saçma ve gereksiz.

Ehliyet alalı 6 ay olmamış, ama birebir eğitimli 3 pist günü geçirmiş insan, bizim 10 senelik alaylı motorcumuzdan daha hızlı ve güvenli kullanır.

Unutmayın, bu bir spor. Trafik tecrübesi vs. çok başka bir şey. Çoğumuz bu ayrımdan bihaberiz.
    birisi beni anlatırmış gibi okudum bu yorumu
    yaklaşık 2 yıllık motosiklet kullanıyorum 3 kere piste girdim sürekli viraj antremanı yapıyorum insanlara teknik bilgi ve tecrübelerimi aktarınca kendi yanlış bildiklerini savunmaya çalışıyorlar,çok kez başıma geldi ve bende artık kimseyle uğraşmıyorum kimseye bir şey anlatmıyorum
    bu sporu yapıyorum kendi eğlenceme bakıyorum onların almadığı zevki aldığım için umursamıyorum kimseyi
    250cc R25 kullanıcısıyım insanlar daha iyi motor kullanabilmek için motosikletlerin kaliteli bir 600'lük veya 1000'lik makinelere sahip olmak gibi çoğunluğun düşüncesi hakim tek gerçek iyi bir sürücü olabilmek için teknik bir insan olmak bunun içinde kendini eğitmek

Kim rc390 var denilmiş doğru başka da pek bir opsiyon yok sanırım.

Ara klasmana çok da gerek yok bence 250cc kullanan birisi yeni nesil teknolojik bir 600cc spor motora geçerken çok zorlanmaz. Yine de güçten yana bir çekince varsa nispeten düşük güçlü motorlarda var seçenek olarak. Ninja650 var mesela onun üstünde CBR650 var yani illa R25’den R6 ya geçmek zorunda değilsiniz. Daha uygun fiyatlı olur diye düşünüyorsanız da bence R04 R05 vs gibi bir motor çıksa yine uygun fiyatlı olmaz.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bajajpulsar2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuya 1987 de üretilen bir motosikleti nasıl örnek verebildiniz anlayamadım.
    bildiğim kadarıyla 2019 model cbr400r modeli mevcut yurtdısında
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

_recoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 950 Supermoto
    Vergi dilimi ona müsade ediyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)