Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

getir ekipman vermeden işe başlatmak istiyor 5 para etmez bir şirket

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    bunun için pizzacı sektöründen çıktım ordan zaten çıkmak istiyordum gerçi--- ne kask ne mont var bu depo sahiplerine güvenerek işinizi bırakmayın sakın çok şerefsiz kimsede ses çıkarmıyor mont kask pislik içinde onu giymen isteniyor bunun için şikayet edilecek iş mahkemesi falan yokmu evrak hazırlattı sonrada kasklar pislik içinde deyince vazgeçtim diyor herif işe almakta zoruna gitti herhalde salak herif utanmaz herif getir berbat olmuş kalitesiz olmuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj discovery
    gecende bende gittim is görüşmesine sokukların popoları tavan yapmış miktiri cekdim cıkdım yapabiliyosan günlük calış .
    şikayet etcende kime edicen kim ugraşır ne dicen begenmediysen işe başlama derler boş ver en iyisi .
    Moto43 ve enes_ayx bunu beğendiler.

Getiri bilmem ama ben dominos pizzada 4 saat part olarak çalışıyorum restorant müdürü çok ilgili part olmama ragmen girdigim gün kask siparişi verdi gelmesi 1 hafta sürer diye kibar bir dille idare etmemi söyledi kendi kaskimi kullandim.mont yagmurluk pantolon polar o gün verdiler soguk basladı elcikler takıldı falan markadan ziyade işleten kişinin karakteriyle alakalı birazda
    karaca3 bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu başlıgı ile yorum alakasız

Konu başlıgı : getir ekipman vermeden işe başlatmak istiyor

Konu yorumu: mont kask pislik içinde onu giymen isteniyor

KArar vermen lazım veriyor mu vermiyor mu?

Pislik içinde denilen kısma gelince, emre arkadaşımızın yazdıgı gibi yönetici ile alakalı bir durum bu. Kaskı temizletmek ve montu kuru temizlemeye vermek şirketin sorumlulugu. bazı kendini beğenmişler kurye arkadaşlarımızı umursamadıgından bu tür pis halde verip çekiliyor.

Ancak pis ve ikinci el veriyor diye "ekipman vermiyor" diyemeyiz. Cok sıkıntı yaratacak ise kendiniz temizletebilirsiniz. Ancak bu sekilde tutumu olan bir şirket ne kadar sağlıklı olur bilemedim.

Personel giriş cıkış işlemleriyle haşır neşir oldugum için belirtmek istiyorum; bu ülkede evrakları sağlık testlerini işe giriş kağıtlarını dahi imzalayıp aylarca bekletilip "sizi almıyoruz" sözüyle karşılaşan milyonlar var. İş mahkemesi vs. hikaye.

Açıkçası sizi işe almaktan vazgeçtikleri için olayı biraz abartmaya calıstıgınızı düşünüyorum.
    kurubuzz, foxtrot ve HRider bunu beğendiler.

enes_ayx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09 2022
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu başlıgı ile yorum alakasız

Konu başlıgı : getir ekipman vermeden işe başlatmak istiyor

Konu yorumu: mont kask pislik içinde onu giymen isteniyor

KArar vermen lazım veriyor mu vermiyor mu?

Pislik içinde denilen kısma gelince, emre arkadaşımızın yazdıgı gibi yönetici ile alakalı bir durum bu. Kaskı temizletmek ve montu kuru temizlemeye vermek şirketin sorumlulugu. bazı kendini beğenmişler kurye arkadaşlarımızı umursamadıgından bu tür pis halde verip çekiliyor.

Ancak pis ve ikinci el veriyor diye "ekipman vermiyor" diyemeyiz. Cok sıkıntı yaratacak ise kendiniz temizletebilirsiniz. Ancak bu sekilde tutumu olan bir şirket ne kadar sağlıklı olur bilemedim.

Personel giriş cıkış işlemleriyle haşır neşir oldugum için belirtmek istiyorum; bu ülkede evrakları sağlık testlerini işe giriş kağıtlarını dahi imzalayıp aylarca bekletilip "sizi almıyoruz" sözüyle karşılaşan milyonlar var. İş mahkemesi vs. hikaye.

Açıkçası sizi işe almaktan vazgeçtikleri için olayı biraz abartmaya calıstıgınızı düşünüyorum.
    Arkadaş haklı olarak isyan etmiş. Evet pis diye vermiyorlar demesi belki yanlış belki abartı ama sizde en az o müdürün yapabileceği kadar savumuşsunuz hareketi

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı enes_ayx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş haklı olarak isyan etmiş. Evet pis diye vermiyorlar demesi belki yanlış belki abartı ama sizde en az o müdürün yapabileceği kadar savumuşsunuz hareketi

hareketi savundugum bir yer göremiyorum acıkcası. sadece realist yaklaşılmasından yanayım.
    HRider bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)