Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

asya

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    arkadaşlar asya motor batma üzereymiş bilgisi olanlar varmı. motorlarımız nooolcak peki?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    olur mu yaw bu topic daha önce acıldı bir arama yapsaydın ve sonunda kilitlendi ispatı varmı ?
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

MASTER OF THE ROAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay Mz İ Satip Asyami Aldin? Hanİ Çİnmallari Motor Deyİldİ Hanİ Bİnmezdİn Mz KaÇa Sattin

vedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6
    Yeni site ayarları yapılırken bu konuyla ilgili konu açıp uzunca yazmıştım... Yazdığım yazı kaybolunca bidaha yazmamıştım.

Zaten biçok kişi bir şekilde bi gariplikler olduğunun farkındaydı. Duyumlara göre şirket konkordato ilan etmiş, bayilerin teminat senetleri tahsile verilmiş, bitürlü söz verilen motorlar teslim edilememişti.

Sonuç; Asya motor çok daha güçlü bir gruba satılmış. Yani eskisinden daha iyi olacak. Umarım yeni yönetim olaya çok daha profesyonel şekilde yaklaşır. İyi olur inşallah...
    Less is more...

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    asya motorda hiç 0 motor kalmamıştı şu anda tıkılım tıklım yani kurtuldular bn bi ara çelik motor aldı diye duydum ama aslı war mı bilmiyorum

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı MASTER OF THE ROAD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay Mz İ Satip Asyami Aldin? Hanİ Çİnmallari Motor Deyİldİ Hanİ Bİnmezdİn Mz KaÇa Sattin
    daha satmadım. ewt asyamda var 125t sakıncasımı var. anlamadım kaliteli diiil ama işimi görüyo.

Alıntı vedo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni site ayarları yapılırken bu konuyla ilgili konu açıp uzunca yazmıştım... Yazdığım yazı kaybolunca bidaha yazmamıştım.

Zaten biçok kişi bir şekilde bi gariplikler olduğunun farkındaydı. Duyumlara göre şirket konkordato ilan etmiş, bayilerin teminat senetleri tahsile verilmiş, bitürlü söz verilen motorlar teslim edilememişti.

Sonuç; Asya motor çok daha güçlü bir gruba satılmış. Yani eskisinden daha iyi olacak. Umarım yeni yönetim olaya çok daha profesyonel şekilde yaklaşır. İyi olur inşallah...
    bende sağlam yerden duydum. onun için başka duyan varmı diye sorayım dedim. benim duyduğum iflas ettiği. varsa bilgisi olan yazarsa sevinirim

alialince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vedo kim almış bilgin var mı?
    gerçi yeni çıkan bu 200-300 dolarlık vergiden sonra kafalarını duvarlara vuruyorlardır ama
    bu vergiden sonra ithalatçı diye bi şey kalamaz montaj fabrikası kuramayan piyasadan silinir asya mondial farketmez kim olursa olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler