Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

honda cbf 150 tamgaz giderken tekleme yapıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Alıntı Tuncay Erdoğ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım ustam teşekkür ederim ama nebiliyim benim pimpirikliğimdenmidir nedir o sese uyuz oldum hele uzun yol yaptımmı o ses birazdaha fazlalaşıyor gibi normelmidir sizce bide bu düzde giderken dip gazda saliselik bi kesiklik yapıyormuydu kullandığınız cbf lerde
    Kesilme yaşamadım şuan cbf kullanıyorum uzun yola da gidiyorum dip gaz çok yapmamaya özen gösteriyorum ama öyle bi kesilme yaşamadım hiç

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Aynen benimde öyle şuan. Bir ara bakacağız kışı bekliyorum aslında hem genel bakım için hemde iş yoğunluğu azalıyor.
    Motor ölüm korkusu değil, yaşam sevincidir...

Motosikleti
    cbf 150
    valla bi ustada sizin dediğiniz gibi diyor bakalım önümüzdeki günlerde uzun yol yapıcam yine aynı sorunla karşılaşırsam direk servise gip o ustanın dediği parçaları değiştirtip tekrar denicem oda olmazsa diğer ustanın dediği gbi bizim 2017 modeller vakumlu karbıratörmüş onu düz karbıratör alıcam bide öyle denicem oda olmadımı yeni aldığım honda cbf imi veda edmek zorunda kalıcam çünkü motor gitmiyor gitmediğinide geçtim zorladınmı tekleme falan filan biraz internette araştırdım yağ yakma gibi sorunlarıda varmış bakalım hayırlısı inşallah çözülür

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:43 ----------

Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim cbf 15 model 15 binde
    çok tam gaz gittim ne kesilme ne de bir şey yok
    benim makina düz yolda 120 vuruyor ciğerli
    diğerleri bayır aşağı 120 anca yapar,motoruma güveniyorum
    sizinkini karbıratörü düz olduğu için ciğerli olabilir dün burdan yazdı ustanın biri benimki vakumlu oduğu için hem ciğerli gaz yemiyormuş hemde yüksek hızda giderken dip gazda benzin yetiştiremediği için tekleme yapıyormuş öyle söylüyor bende olmadı vakumluyu söktürüp düz karbıratör taktırmayı düşünüyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)