Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kadınlar için ideal başlangıç motoru

Motovento
    REKLAM ALANI

Scooter seviyorsanız ikinci el pcx 150 bence sevin , gaz fren gaz fren başka bir şey yok sıkışık trwfikte iyidir .

Ben keyifine kullandığım için scoter kullanmıyorum.

Vitesli seviyor iseniz.
    Bütçe biraz daha yukarı çıkar ise (CBR 500r ve cb500f ) 2014 model .boyunuz cüseniz çok müsait

Bütçe maksimum 15 ise o zaman maksimum 10 K liralık Pulsar ns 200. Ucuz alın ucuzda satın sorun olmaz .

İnseam bacak iç boyunuza bakın anormalik yoks ise kamp falan seviyor iseniz kamp da giderim diyor iseniz .genelde aynı boy erkek ile bayanda bayanın bacakları erkek den daha uzun oluyor xz660. Cüseniz bunada uyar diye düşünüyorum.

İkinci el motor almaya gider iken mutlaka motor kullanmış çok Azda olsa mekanikten anlayan arkadaşınız ile gidin ,sonrasında o onay verir ise ustaya gösterirsiniz, zaten o da sesden haşat mı değil mi az çok anlar.boşu boşuna haşat motor a Exper yaptırmamış olursunuz.

Dip not bu devirde sıfır motor kesinlikle tavsiye etmem .

Arkadaşınız yoksa bile bir çay ısmarlarsınız form dan bile bir çok kişi motor bakmaya size eşlik eder ,
    Tek gitmeyin motor bakmaya genelde satıcı ile alıcı arasında kim uzaga işer muhabbet ine dönüyor.

Dip not alacagın malın önce en oynanmamış km sı az pahalısı na bakın amaç almak değil , pegler nasıl kablolar nasıl geçmiş orjinal ni görün sonra alacagınız fiyatı uygun motor bakarsanız , kimle bakmaya gidecek iseniz o ardalınız ile

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    MT-07
    Mübalağa yapmadan direk Nmax 125-155 almanı öneririm. Hem çok şık ve işini fazlasıyla görür hem de abs ile seni çok güzel taşır. Bir çift lastik taktınmı motora çiçek gibi heryere girer çıkar. Hafta şileye gidip viraj yapan adam tanıyorum nmax ile...

Vitesli motorla başlamak gibi bir saplantı olmasın gözünde. Bende scooter ile başladım. İyikide scooter ile başlamışım. Mis gibi tadını çıkara çıkara çok gittim sahil yollarında...

Motosikleti
    Bajaj Discover 125st
    honda 600RR

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)