Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sıcakken marş geç alıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı HRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha geçen hafta aynı sorun başıma geldi. Marşı zor çevirip, arada öksürür gibi oluyosa. Marş motorunun sargısı yanmıştır.. Gidip değiştirin acilen, hiç basmamaya başlayacak 2-3 güne.
    Soğukken tekte alıyor. Sanırım sargı yanmış olsaydı soğukkende bu durumda olurdu
    HRider bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    hocam sizin motorda var mı bilmiyorum ama krank pozisyon sensörü dediğiniz arızayı yapar.

bu arada cg motora sübap ayarını geçenlerde 20tlye yaptırdım. sonra dedim ki ben bunu kendim yaparım. sentil çakısı aldım. yok öyle 20 20 vermek

Alıntı volkanmet86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sizin motorda var mı bilmiyorum ama krank pozisyon sensörü dediğiniz arızayı yapar.

bu arada cg motora sübap ayarını geçenlerde 20tlye yaptırdım. sonra dedim ki ben bunu kendim yaparım. sentil çakısı aldım. yok öyle 20 20 vermek
    Şimdi baktım enjeksiyonu kontrol ediyormuş. Sanırım tek yapabileceğim servise vermek motoru açıkcası.

HRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GD 250R'dı Artık pert :(
    Alıntı OnlySounD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soğukken tekte alıyor. Sanırım sargı yanmış olsaydı soğukkende bu durumda olurdu
    Benim de soğukken tekte alıyordu ) ben de aynı senin gibi düşünüyordum. Fakat genleşmeden dolayı yanan sargı telleri temassızlık yapıyor. Göreceksin bu mesajı unutma

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)