Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj'dan ÖTV Bizden Kampanyası

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Hintli Bajaj motosikletleri “ÖTV Bizden” kampanyasıyla bayram öncesinde fiyat avantajları sunuyor.

Bajaj motosikletlerinde 250 cc altı modellerinde geçerli olacak kampanya ile fiyatın yüzde 8’i tutarındaki ÖTV, Kuralkan tarafından karşılanıyor ve ayrıca anlaşmalı kredi kartlarına vade farksız 9 taksit imkanı da tanınıyor. Bajaj motosikletlerindeki bu benzersiz kampanya 9 Ağustos tarihine kadar devam edecek.

Motosiklet pazarının en çok tercih edilen segmentlerinin başında gelen “Sport” sınıfında önemli bir pazar payı yakalayan Bajaj Pulsar 200 NS, ÖTV bizden kampanyasıyla 16 bin 357 TL'ye, diğer model Bajaj Pulsar RS 200 ise 18 bin 513 TL'ye satışa sunuluyor. Pulsar NS 160 kampanya ile 12 bin 915 TL'lik fiyatıyla alıcılarını beklerken, Bajaj V15 12 bin 197 TL'lik fiyatıyla öne çıkıyor.

Bajaj'ın, sport cruiser segmentinde yüksek konfor sunan “Dominar 400” modeli ise kampanyaya vade farksız 9 taksit imkanının yanında, tamamı Kuralkan tarafından karşılanacak 1000 TL tutarındaki plaka, ruhsat, ilk bakım ve 250 TL'lik yakıt desteği ile dahil oluyor. Bu indirimler Dominar 400-2017 23 bin 950 TL, Dominar 2018'in ise 27 bin 550 TL olan fiyatı üzerinden yapılıyor.

Kuralkan'ın düzenlediği kampanyada Türkiye'nin ilk yüzde 100 elektrikli motosikleti Super Soco modelleri de unutulmadı. Kampanyada 1000 TL'lik indirimle “Süper Soco'nun” TS modeli 16 bin TL, TC modeli ise 14 bin TL'lik fiyatıyla sunuluyor. Bu benzersiz ve avantajlar ile dolu kampanyayı kaçırmak istemeyenler, istedikleri motosikleti e-kuralkan sistemi üzerinden satın alabilecekler.

Kaynak : Sözcü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Dün facebookda görmüştüm, belli bi miktar peşinat üzerine kredi kartına taksit yapıyorlar. Fiyatlar makul bence, kronik sorunlarını kabullenenler satın alınabilir.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    vay be nereden nereye...
    önceden sıfırı 9500 lira cbr 250r satılırdı.
    sıfırı 20 bin liraya cbr500r vardı.
    Hatta ve hatta zamanında arkadaşıma 19bin liraya tam 19 bin liraya sıfır ktm rc390 almıştık.
    Bir şimdi ki fiyatlara bakım hele!
    Pulsar 200 olmuş 16500 TL...
    Kendime TVS Apache aldım 8500 TL verdim ikinci eline.
    Gerçekten şartlar ve durum içler acısı.
    Allah kolaylık versin hepimize. Herşey lüks oldu iyice. Halbuki altı üstü motosiklet ederi belli gideri belli ama işte ülke şartlarında bazı modellere ancak uzaktan bakmakla yetiniyoruz.
    murat1903 ve yigozya bunu beğendiler.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Alıntı laz61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be nereden nereye...
    önceden sıfırı 9500 lira cbr 250r satılırdı.
    sıfırı 20 bin liraya cbr500r vardı.
    Hatta ve hatta zamanında arkadaşıma 19bin liraya tam 19 bin liraya sıfır ktm rc390 almıştık.
    Bir şimdi ki fiyatlara bakım hele!
    Pulsar 200 olmuş 16500 TL...
    Kendime TVS Apache aldım 8500 TL verdim ikinci eline.
    Gerçekten şartlar ve durum içler acısı.
    Allah kolaylık versin hepimize. Herşey lüks oldu iyice. Halbuki altı üstü motosiklet ederi belli gideri belli ama işte ülke şartlarında bazı modellere ancak uzaktan bakmakla yetiniyoruz.
    Bi an kendim yazdım sandım :( cbr 125 bakardım 6-7 bin tlydi 3-4 sene öncesine kadar :( ben de 2. el tvs apache aldim geçen yıl. Napalım kader utansın enflasyon batsın
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu ekonomik şartlarda firmaları kampanyalar dahi kurtaramayacak..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    bajaj kim.
    abeciMotoru bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu durumun da kurtaracağını zannetmiyorum çöken sistemi.

öncekı fıyatları bılmıyorum ancak genelde bu tur seylerde caktırmadan %10 zam yapıp %8 indirim yaparak "indirdik" adı altında "bindiriyorlar"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)