Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

r25, duke 390, dominar 400?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Bu model benim için Hintli vallahi. Hoş, benim motor da Taiwan'da üretiliyor ama Japon kalite güvence sistemi diye bir şey var...
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    garantisiz bir ktm duke 390 da gösterge ve beyin değiştirmek zorunda kaldığınızı düşünün ve uzaklaşın.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu model benim için Hintli vallahi. Hoş, benim motor da Taiwan'da üretiliyor ama Japon kalite güvence sistemi diye bir şey var...
    Düzeltiyorum Thailand'mış...

Mehmet_SIRLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1290SDGT
    Bu kadar arizaya ve 57 bin km ye geldigi halde hala kullaniyorum cunku hizlanmasi durmasi her delige girip cikmasi hafifligi traktor gibi sesi kendine has bir cekiciligi var. Birde cok fazla torku ve motor freni oldugu icin zincir en fazla 15 20 binde bitiyor. Diger markalar 2 yil 30 bin km kadar garanti veriyor ama ktm de 2 yil ve km siniri yok bu arizalarin cogu 40 bin den sonra cikti. Cok km yapan biri icin km siniri onemli. Baska bir marka olsa garantiden yaptirabilir miyim bilmiyorum. Piyasada 50 bin km de bu segmentte calisan motorlar varsa ve ariza vermemisse beni de bilgilendirirseniz sevinirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Mehmet_SIRLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar arizaya ve 57 bin km ye geldigi halde hala kullaniyorum cunku hizlanmasi durmasi her delige girip cikmasi hafifligi traktor gibi sesi kendine has bir cekiciligi var. Birde cok fazla torku ve motor freni oldugu icin zincir en fazla 15 20 binde bitiyor. Diger markalar 2 yil 30 bin km kadar garanti veriyor ama ktm de 2 yil ve km siniri yok bu arizalarin cogu 40 bin den sonra cikti. Cok km yapan biri icin km siniri onemli. Baska bir marka olsa garantiden yaptirabilir miyim bilmiyorum. Piyasada 50 bin km de bu segmentte calisan motorlar varsa ve ariza vermemisse beni de bilgilendirirseniz sevinirim.
    çift silindir olsa da aynı kategori sayılırlar 176 bin km de yetkili servis bakımlı cb500f mevcut Ankara'da.200cc üzeri motosikletler için Km belirtmeksizin 2 yıl garanti + 2 yıl şartlı onarım garantisi var Honda da.
    Ayrıca 10 iş günü içinde motosikletinizin problemi çözülemezse , sorun çözülene kadar aynı özellikleri taşıyan bir motosiklet veriyor bahsi geçen marka.

Artı olarak garanti kapsamında onarım süresinde motosikletiniz kaç gün serviste yattıysa garantinize aynı gün olarak ekleniyor.

Yamaha kullanıcısıyım ve motosikletlerimden biri 2+uzatılmış 3(toplam 5) yıl sınırsız km garantili.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    KTM'in malının arkasında olması iyi bir şey tabi. Yine de ben sık bozulmayanı ve dayanıklı olanı tercih ederim; malum memlekette motoru ne kadar çok servis ve usta ile haşır neşir ederseniz bir sıkıntı çıkarma ihtimali o kadar artıyor... (İstisnalar elbet var ama kaideyi bozmuyorlar.)

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Piyasada 50 bin km de bu segmentte calisan motorlar varsa ve ariza vermemisse beni de bilgilendirirseniz sevinirim.
    44 bin km'de CB500F sayılır mı

30 binde kontak garantiden tamir gördü. Bunun dışında bir sıkıntı çıkarmadı.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    44 bin km'de CB500F sayılır mı

30 binde kontak garantiden tamir gördü. Bunun dışında bir sıkıntı çıkarmadı.
    Leoncino da 20 binde tık yok daha

Mehmet_SIRLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1290SDGT
    Diğerlerini bilmiyorum ama malesef benim KTM çok arıza verdi :( maliyeti düşürmek için üretime çıkarmadan önce yeterince test etmiyor olabilirler.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki Z400 naked modeli tr piyasasina girmiş olsaydi alternatifler arasina girebilirdi.

Çift silindir
    45 hp
    167 kg ağirlik
    40 bine heralde hiçbir listeye giremeyecek
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)