Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yazlık Eldiven Önerileri Lazım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Arkadaşlar başka konu hortlatacaktım ama sıcaktan o kadar bunaldımki direk konu açmak daha kolay geldi. Hali hazırda 85tl'lik forte gt'lerim kullanılmaz hale geldiler sayılır. İyide iş gördüler lakin yenisi gerekmekte...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba,

Bilek korumalı bir şey istemiyorsanız Five RS3 kullanıyorum. Gayet memnunum.

Uzunca bir süredir takip etmiyorum ekipman fiyatlarını yalnız. Daha makul fiyatlara muadil kalitede ürünler bulunabilir diye düşünüyorum.

https://www.motosikletaksesuarlari.com/Five-Gloves-Yazlik-Motosiklet-Eldiveni-RS3-Siyah-Kirmizi_17401.html?gclid=CjwKCAjw27jnBRBuEiwAdjQXD I1wDA2QO2_FY4TY0ND_JwB-pXL_e_ZRDeaygVlOXOM0M1paAAT9TxoCLe0QAvD_BwE
    Angrypower bunu beğendi.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Alıntı jam session adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Uzunca bir süredir takip etmiyorum ekipman fiyatlarını yalnız. Daha makul fiyatlara muadil kalitede ürünler bulunabilir diye düşünüyorum.

https://www.motosikletaksesuarlari.com/Five-Gloves-Yazlik-Motosiklet-Eldiveni-RS3-Siyah-Kirmizi_17401.html?gclid=CjwKCAjw27jnBRBuEiwAdjQXD I1wDA2QO2_FY4TY0ND_JwB-pXL_e_ZRDeaygVlOXOM0M1paAAT9TxoCLe0QAvD_BwE
    Önerdiğiniz model vexo splash'e çok benziyor ama o(splash) çok daha ucuz. Kalite farkı varsa bilemem. Fiyat farkı ondan olabilir.
    Angrypower bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Five gloves bak bence de sadece eldiven işi yapıyolar...Bende RFX2 var.Almanyadan 600 e almıştım
    Angrypower bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı jam session adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Güzel eldivendir, bende tavsiye edebilirim. Süet deri/kumaş melezidir, sağlam sayılır. Cırtının yaşam ömrü yaklaşık 8 ay,bir yılın sonunda da avuç içindeki plastik koruma dikişlerini yırtıp birazını kenardan gösteriyor. Fiyatına göre makul sayılır, ama en ufak suya yağmura gelmediğini bilerek alın.
    Angrypower bunu beğendi.
    ...

CagrioneTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 300, MT 25, ARORA BEATRİX
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel eldivendir, bende tavsiye edebilirim. Süet deri/kumaş melezidir, sağlam sayılır. Cırtının yaşam ömrü yaklaşık 8 ay,bir yılın sonunda da avuç içindeki plastik koruma dikişlerini yırtıp birazını kenardan gösteriyor. Fiyatına göre makul sayılır, ama en ufak suya yağmura gelmediğini bilerek alın.
    Güzel eldiven demişsiniz fakat yerden yere vurmuşsunuz. Doğru söze ne hacet. Saygılar.
    baba bilgisiyle adam olunmaz bekar hayatı yaşa.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Benim scoycoların da parmakları avuç içleri eridi. 2-3 yerden delindi. Birkaç aydır bakıyorum mağazalarda deniyorum. Fiyat olarak uygun vexo splash var. Slider da mevcut. İnternette 141 ile 200tl arasında değişiyor fiyatlar. 140 liraya bulduğumda her beden yok. Bana L ya da XL lazım. Mağazadan deneyerek alacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

https://m.n11.com/spidi-squared-yazl...IaAthHEALw_wcB

Sabah hasanpaşada dolandim biraz. En sağlam bu geldi gözüme. Kaptim ben de. İlk izlenim güzel. Elime otursun biraz açılsın daha rahat olacaktır. Bir de normalde m beden kasmasina rağmen bunda m cuk oturdu.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Benim deri Revit'ler de bir parmak ucunda küçük bir delik oldu, tamir ettiremezsem Five Gloves Sport City alacağım. (Eldiven fiyatları uçmuş...) Benim için illâ ki gerçek deri olmalı yazlık eldivenler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)