Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

HONDA CBF 150 YAĞ YAKMA SORUNU YARDIM!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    petronas motosiklet yağı kullanan var mıdır? forumda herkes motul motul diyor ama petronasın bu işe ciddi yatırımlar ve arge yaptığı biliniyor, mercedes bmw gibi üreticilerin onayından geçmiş bir yağ
    Özellikle gemi motorlarında da Lukoil tercih edilir ve belirli kesimce "iyi" kabul edilen yağdır. Buna güvenip denediğimde motoru kucağa almak üzereydim, çıkan yağda bol bol yatak parçası vardı. Tövbe ettim İsteyene denemesi masraflar hariç bedava
    ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Sıfır aldım ilk 3 bakımda motul 7100 10W40 koydum diğer bakımlarda motul 5100 10W40 koydum. 110km/h hızı geçmedim, 2000km'de bir bakımını yaptırdım. 30.000km kullandım bir gram eksiltmedi. Sattığım arkadaş da kullanmaya devam ediyor (görüşüyoruz) hala bir eksiltme yok.

Günde (artçılı ve eşyalı) 16 saat yol gitmişliğim vardır. Buna rağmen yağ yakmadı.

Ya yapılan işlemde bir hata vardır, ya yağ seçiminde bir hata vardır ya da kullanım şeklinde bir hata vardır.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    2008 de sıfır aldığım cbf 150'yi , 2009 da yaklaşık 10 bin km kullanıp sattım. Karayollarında hep tapagaz gittim. Hiç yağ yaktığını hatırlamıyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)