Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sıfır Motorun Çalışmaması ve Gaz Yememesi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MH Drift 125
    Merhaba, 380 kmdeki Mondial MH Minörüm hakkında bir sıkıntım var.
    Normalde motorun 2 kişi çekişinde hiç sıkıntı yoktu, sabah okula gittim ve öğlen motoru gezmek için çalıştırdım, tek marş aldı fakat sıkıntısı gaz yemiyordu, arkamda 50 kilo biri vardı ve gazı hiç yemiyordu. Okul çıkışı motoru çalıştırmayı denedim gazla bile marş almadı, 1 dakika falan denedikten sonra marş aldı ve yine gaz yemiyordu, ısıttıktan sonra aşağı indim arkadaşım yanına çağırdı, 2. vitesten boşa attığımda pot diye egzoz patladı stop edecek gibi oldu ( etmişte olabilir tam hatırlayamıyorum ).

Benim aklıma gelen hava ayarı ama sıfır motorda böyle bir sorun olmaması gerektiğini düşünüyorum, cevaplarsanız çok sevinirim. Biraz uzun tuttum özür diliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    hava yakıt karışımıyla alakalı bir sorun gibi duruyor ama sıfır motor garantili değil mi? Yetkili servise göstermenizde fayda var kendiniz kurcalamayin

Motosikleti
    MH Drift 125
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava yakıt karışımıyla alakalı bir sorun gibi duruyor ama sıfır motor garantili değil mi? Yetkili servise göstermenizde fayda var kendiniz kurcalamayin
    Elimde garanti belgesine dair hiç bir şey yok, servisim çok kötü ama başka servis yok, motoru hiç kurcalamadım 500 bakımında ayarlatacağım her şeyi.

Motosikleti
    MT 25
    subab ayarlarında sıkıntı var jigle ile çalıştırmıyorsun anladığım kadarı ile jigle açık çalıştırırsan daha rahatlarsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)