Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motor Başlangıcı ve Yurtdışı Alışverişi Hakkında Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı valeros46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam arkadaş login olmadan yazmış. Login olmadan bakınca zaten yurtdışı vergili (%18 civarı) fiyata bakıyorsun. Login olunca %18 düşüyor fiyatlar. Türkiye için yeniden %18 ekleyince arkadaşın dediği gibi pratikte login olmadan olan fiyat+kargo gibi düşünebilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:10 ----------

Maalesef öyle, biz de böyle uçuk indirimlerde anca alabiliyoruz bişeyler. İndirime denk gelmek lazım. Geçenlerde de fc-moto da bogotto (kendi markaları) marka eldiven vardı, indirim kuponuyla birlikte 24 euro ya falan denk geliyordu. Türkiye de muadilleri 400-500 TL. Böyle büyük indirimleri yakalamak lazım.
    Bu arada kaskı teslim aldım, pinlock yoktu normalde ama ona rağmen pinlocklu geldi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ManTT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Bu arada kaskı teslim aldım, pinlock yoktu normalde ama ona rağmen pinlocklu geldi
    Hayırlı olsun çok güzelmiş tam bir fiyat/performans,beden ölçümü yaptım 57cm ölçüm lakin indirimden hızlı bitmiş kalmamış "MS" "ML" alırsam bol gelir diye düşündüm almadım.

valeros46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ManTT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun çok güzelmiş tam bir fiyat/performans,beden ölçümü yaptım 57cm ölçüm lakin indirimden hızlı bitmiş kalmamış "MS" "ML" alırsam bol gelir diye düşündüm almadım.
    Teşekkürler, ML=58 oluyor. Herhangi bir K5 S modelin bedenini deneyerek ölçebilirsin. Sonra da sipariş geçebilirsin garanti olması adına. Evet mavi renk kalmamış ama yeşil ve kırmızısı var. Bir de Magnitude modeli var o da aynı fiyat ve parlak renk. Onun da kırmızısı güzel gibi.

ManTT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Teşekkürler, ML=58 oluyor. Herhangi bir K5 S modelin bedenini deneyerek ölçebilirsin. Sonra da sipariş geçebilirsin garanti olması adına. Evet mavi renk kalmamış ama yeşil ve kırmızısı var. Bir de Magnitude modeli var o da aynı fiyat ve parlak renk. Onun da kırmızısı güzel gibi.
    AGV K-5 S Thorn 46 Helmet

MS bedende sadece bu kaskı bulabildim,hala F/P gözüküyor.Şuan gidip deneyebilme imkanım yok iş saatleri çok yoğun.Sen ML beden almışsın,ölçün nedir ? Ona göre bir cesaretle söyleyebilirim Bu arada TOTAL AMOUNT (WITHOUT VAT) 1,557.16 TL. Bu fiyata %18 ekleyince totale ulaşmış oluyor muyum ayrıca başka bir kdv falan var mı ?

Söylediğin gibi yeşil renk kalmıştı ama yeşil aldığım hiçbir şeye uyumlu değil.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)