Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

lütfen yardım edin

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 250r
    Arkadaşlar 2014 model cbr 250r im var son zamanlarda motordan değişik sesler duymaya başladım yani krank sesi falan değil bu sanirim. motorun gidişinde bir problem yok . Motor rölantide ses yapmıyor normal çalışıyor ama gaz verdiğimde 3 5 bin devir arası bi tık diye ince bi ses çıkıyor bu sesi sürekli çıkarmıyor. Garip rahatsız edici ama herneyse nette otomatik egzantrik gergisi bozuluyo ondan Öle ses cikiyo demişler egzantrik vergisini degistirdim ama bozuk değilmiş bedavaya almış oldum o gergiyide ses hala var ne yapacağım???

Motoruma honda bayisinde 10 bin km önce sıfır motor yapıldı egzantrik falan hers3yi yeni yani

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Sesi duymak lazım bu şekilde tahmin etmek zor

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    video çekip atın hocam

Motosikleti
    --
    model farkli ama dur tahmin edeyim "click sesi" gibi bir sey, yani su videodakine benzer bir ses degil mi: https://www.youtube.com/watch?v=yPYZllQ9USc

subap sesi degil. triger zincirinin bollasmasiyla ilgili bir ses degil.

benim duke 390'da da var bu. bizzat servis bu ses normal dedi. youtube yorumlarinda da bu ses normal benimki de boyle diyenler var. bence hic normal bir ses degil ama bakalim gittigi yere kadar.

not: videodaki hintli vatandas bir sonraki videosunda sorunu cozuyor. krankla ilgili bir parcanin asinmis olmasi cikiyor sorun.

Motosikleti
    cbr 250r
    10 bin km lik motor daha yağını Hep kontrol ediyorum kranktan olmamalı ya ayrıca ses böyle değil rölantide ses yok b3nim motorda yani 5 bin devire kadar arada pıt diye ince bi ses duyuyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)