Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

'' Dünyanın En İyi Motosiklet İncelemesi '' Mototroll' den alıntıdır.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xsr 900
    anlatim kotu, cekim kotu, teknik bilgi yok, kullanim deneyimi yok, basarisiz bir video denemesi.
    lakin izlemek de parayla degil, youtube milyon tane cop motor incelemesi ile dolu zaten. insanlar genelde begendikleri seyleri paylasirlar, basligi acan arkadas begenmedigi bir seyi neden paylasir? bu kadar geren ne?
    Volkan76 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman çok izleyicisi olmaz, akan su yolunu bulur, vs.

Lakin bu başlık sayesinde bayağı izleyeni olmuştur kardeşin Malum, kötü reklam olmaz.
    Boşverin haşmet bey izlensin. İnsanlar notunu vermiş zaten.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    İnsanlar kendileriyle özdeşleştirdikleri karakterleri daha bir can kulağıyla dinleyip onlara güveniyor. Bu hanım kızımızın videosu beni de cezbetmedi ama tarzı belki kadın sürücüleri kendisine çekebilir.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı khaledome adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlatim kotu, cekim kotu, teknik bilgi yok, kullanim deneyimi yok, basarisiz bir video denemesi.
    lakin izlemek de parayla degil, youtube milyon tane cop motor incelemesi ile dolu zaten. insanlar genelde begendikleri seyleri paylasirlar, basligi acan arkadas begenmedigi bir seyi neden paylasir? bu kadar geren ne?
    Şimdi şöyle düşün. Sen bir motosiklet görüyorsun. Bayılıyorsun. Gelmesini bekliyorsun. Geliyor. Alıyorsun. Aldığın teste açılacak olan bir motor. Ve o yıl satılmıyor. Sadece sende var. Bir yıl boyunca sürüyorsun. Soran insanlara anlatıyorsun. Bir dergi ile inceleme videosu çekiyorsun. Bir yıl tecrübe edince sende video çekiyorsun.

Sonra ilk motorlarını sattığın daha 3000 km sürmüş sürmemiş biri eşi vasıtasıyla sorular sorsun. İşte efendim siz neler yaşadınız 1 yıl boyunca, motor ne kadar yakıyor. Bakımlar ne kadar tutuyor. Ben bunları neden soruyorsunuz satın mı alacaksınız dediğimde. Yok efendim bize test motoru verdiler de biz inceleme çekeceğiz.

Ben şok ben iptal :D

Ulan riski alan biziz. 16600 km süren biziz. Sırf kadın olduğu için test motoru verilen bu hanımefendi. Hani derler ya. Böyle dünyanın devr-i devranını, izzet-i nefsini .....

İsterse 1 milyon kez izlensin motosikletten anlayan insanların kıza notunu vermesi bana yetti

Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Trolle zırroyu taklit ediyordum. Anlaşılacak bir ''şey'' yok.
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendisini aynı üslup ile uyardım. Ancak anlayacak biri değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:54 ----------

Yarım saat konuşup hiç bir şey anlatmamak

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

Eleştiriyor musunuz yoksa Portekizce mi konuşuyorsunuz anlamış değilim

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

Bunun yapmacık olmak ile alakası yok. Bahsettiğiniz konu sizin fikriniz. Belli hacimdeki motorları ve farklı sınıfları sürmeden böyle işlere girmek biraz hadsizlik. YouTube tâbi ki özgür bir kanal herkes buradan birilerine ulaşma derdinden. Ama insanların içeriklerinden araklamak. Yarım yamalak bilgiler ile bir video yapmak. Ancak kendini komik duruma düşürür. Kusura bakmayın ama 3000 km 250 CC tecrübesi olan Leoncino yu parkın içinde süren biri insanlara motor tavsiye edemez. Ayrıca hanım efendi sorunu sadece bu değil. Böyle bir iş için yeteneği yok. İyi bir anlatıcı değil. Konuşma problemleri var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

Diyom ya, trolle kroyu başarıyla taklit ettmişim. Anlayacak pek bir ''şey'' yok, kardeşim.
    Alıntı Umit1923 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dayı ben ne okudum demin ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

Evet, katılıyorum.
    Paylaşmalarının nedenide belki, kötü örneği gösterebilmek için olabilir. Maaleset çokk kötü örnek var. Öyle derecede tanıtım yapmaya çalışanları gören, daha iyisini yaparım diyenler arttıkcaa artacak gibi. İyi forumlar.
    Alıntı khaledome adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:38 ----------

İzlediklerim gibi yorum yapmaya çalıştım ve görüyorum ki, başarmışım en azından. Yani, anlaşılacak pek bir ŞEY yok. :D Parkda troll şey? Diğeride kafasına göre bahçede nakedle takılıyor. Trolluk hadiç başka bir beklentim yoktu zaten, iki video;dan da.
    Alıntı sharkspeedr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen 6 7 kere okudum hiç birşey anlamadım
    sonra kısır döngüden kurtulup okumayı bıraktım
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)