Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bisan senator 150 cc hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Arkadaşlar bu makina hakkında bilgisi olanlar yazsınlar lütfen.Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    kardeş zaten görmüşsündür çoğunluk da memnun zaten benimde bisan pasific 125 im var ben memnunum kesin oda iyi bir motordur bisan çindende alsa malları kaliteli tavsiye ederim çevremdeki arkadaşlarım memnun iyi bir seçim olur hem rahat hem hızlı olduğu söylenmekte ama son söz yine senden çünkü alıcı sensin Allah tekerlerini yerden kesmesin kazasız belasız binersin inşallah şimdiden hayırlı olsun

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı BİSANCI_42 adlı üyeden alıntı
    kardeş zaten görmüşsündür çoğunluk da memnun zaten benimde bisan pasific 125 im var ben memnunum kesin oda iyi bir motordur bisan çindende alsa malları kaliteli tavsiye ederim çevremdeki arkadaşlarım memnun iyi bir seçim olur hem rahat hem hızlı olduğu söylenmekte ama son söz yine senden çünkü alıcı sensin Allah tekerlerini yerden kesmesin kazasız belasız binersin inşallah şimdiden hayırlı olsun
    İlk olarak görüşlerin için teşekkür ederim BİSANCI_42.Benim korkum makinanın ağırlığı 150 cc lik bir makina bunu kaldırırmı,bu konuda bilgin varmı?

gt06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    m yok malesef....
    Alıntı ozkansava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk olarak görüşlerin için teşekkür ederim BİSANCI_42.Benim korkum makinanın ağırlığı 150 cc lik bir makina bunu kaldırırmı,bu konuda bilgin varmı?

Dostum bu linke bi bak istersen biraz bilgi sahibi olabilirsin.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=14084

maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    Alıntı ozkansava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasanın agırlıgını dert etmene gerek yok...
    bende geely boss 150 var...(sonuçta hepsi büyük ölçüde birbirine benziyo)gerek kasa olsun gerek motor olsun tam bi kopyası desek yalan olmaz...ama gidişi o kasaya ramen tatmin edici derecede olacaktır merak etme...

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    Ne gerek war riske girme derim bn daha bn bu motordan kullanan hiç görmedim fiyatı nerlerde eğer zat la aynıysa bnce zat al riske girme yada bekle kullanan arkadaşlardan fikir al

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler