Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

virajda yatmak değil her yerde yatmaya çalışmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Tamam virajı severim viraj candır ama,Gerektiği kadar,gerektiği hızda viraj yapmaya çalışın.Malesef her ay bir viraj faciası isitiyoruz.bu virajı 200 le dönücem diye bişey hiçbir zaman aklından geçirme.Geçirenler şu an yatıyor ;)
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı bezor1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    virajda yatmaya aşık oldum resmen motoru almadan önce teker yapmak istiyordum böyle eşiyın falan (1 kere bile yapmadım denemedim de)
    bir abimiz viraj olayında aydınlat ı beni 1. dönüşümde hafif yana yaslandım motor yattı biraz hoşuma gitti
    sonra biraz daha yattım derken sürekli yatmaya çalışıyorum sola dönerken bile yatmaya çalışıyorum e kekoluk mu yapıyorum sizce

bide zararı olurmu sizce motora bana olur düşersem onu biliyorum ama bu eğlence için göze alabilirim ekipmanım tam mont eldiven ceket şimdide dizlik alıcam onun konusunda açarım bugun yarın
    guzel havada gazıantep erikce ormanı ıle arka burc yolu var vırajlar ve yol harıka orada trafıkte cok sakın bence o yolu bır deneyin tavsıye ederım genelde oralara vıraa giderdik

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    motosikletin olayı virajlar zaten. virajda motosikleti ne kadar çok yatırırsan o kadar çok adrenalin salgılar, o kadar çok zevk alırsın.
    ancak normal trafikte dikkatli olmak lazım, önünü görmediğin yerde bu tür atraksiyonlara girmemek lazım. zira karşı şeritten gelen sizin şeride dalabilir, bu durumda yatık vaziyette kaçmanız çok zor olacaktır.
    geçen sene manyas yolunda 180 derece dönen bi viraj bulmuş, orada gazlayıp duruyoduk. 1-2 arkadaş yol kenarından gelen giden var mı diye kontrol amaçlı bekliyor, aynı zamanda kamera kaydı alıyodu. biz 3-4 motor tam hazırlandık viraja girecekken ileriden uyardılar, çıkmayın kamyon geliyor diye.
    biz aşağıda bekledik, bikaç saniye sonra mermer yüklü bi tır gelmişti, aracın yarısı bizim şeritteydi, bizi görünce fren yapmaya başladı, hatta lastikleri de kaydırdı biraz.
    daha sonra kamera kaydını incelediğimizde direkt bizim şeritten girerek almış virajı.
    o gün arkadaşlar bizi uyarmasa ve biz o viraja girmiş olsaydık hepimiz patates olacaktık.
    videoyu da bulursam atarım bi ara.
    Volkan76 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)