Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kot Pantolon - Tech90 mı Held mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar, tech90 city ve held kevlarlı pantolon arasında kararsız kaldım. Heldin indirimde oluşu ve dışarıdan gözüken dikiş izlerinin olmaması avantajlı duruyor. Tech90 için de şu ana kadar hep iyi yorumlar okudum. Sizin tercihiniz ne olurdu? Kullananlar varsa önerilerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

https://www.motomax.com.tr/held-kevl...-pantolon-mavi

https://www.feyizoglu.com/Pirate-Kev...lon_49805.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    selam,
    tech90 kullanıyorum, gayet memnunum, aşağıda link verdim, bir incele istersen.

https://urun.n11.com/pantolon/tech90-nemrut-kevlar-P138909624

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    riderdenim tavsiye ederim. bunu kullanıyorum.
    https://riderdenim.com/tr/pantolonlar/61-fume.html

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    İki seçenekten de var bende; Held'i daha iyi iç astarı sebebiyle nispeten serin havalarda, Tech90'ı yaz sezonunda tercih ediyorum.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Held pantolonumda Tech90 etiketleri filan vardı.Bi alakaları var mı?

Alıntı toreador adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki seçenekten de var bende; Held'i daha iyi iç astarı sebebiyle nispeten serin havalarda, Tech90'ı yaz sezonunda tercih ediyorum.
    korumaların içerinden takılıp çıkarılıyor olması günlük kullanımda sorun yaratıyor mu? ya da bütün gün işte korumalar ile oturacağım ama ne kadar kullanışlı olur bilemiyorum.

bir de heldin tasarımı daha düz dikişsiz. tech90'ın öndeki dikişileri göze çok batıyor mu sizce?

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Motoru alırken baktığım 300 liralık pantolonlar 600 lira olmuş. Vay be. Hocam korumalı pantolon kullanmıyorum ama held'in bileklerden yukarı kıvrılmaması için kullandığı sistem süper görünüyor. Fiyatı da diğerlerine göre uygun. Ben olsam held alırdım.

Tekrar diyorum hiç korumalı pantolonum olmadı. Sadece mantığım yettiğince yazıyorum.
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    MT-07
    Tech 90 city kevlar ile 2 kaza geçirdim. Test ettim onayladım. Şuan tech90 amanos var üstümde. City kevlar gibi heryerde giyilecek birşey değil. Ucuz olsa bir city kevlar daha alırım.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Riderdenim den uzak durmanızı öneririm. İçlerinde ise tech90'ı tavsiye ederim.

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tech 90 city kevlar ile 2 kaza geçirdim. Test ettim onayladım. Şuan tech90 amanos var üstümde. City kevlar gibi heryerde giyilecek birşey değil. Ucuz olsa bir city kevlar daha alırım.
    Korumalı bir pantolon alma arifesindeyim... Sana fikrini sormak istedim. yaz ve kış için ayrı ayrı mı almalıyım ? 4 mevsim sağlam iç astarlı bir pantolon mu ?

Dört mevsim bütçeme göre pahalı bir mont aldım, ama güneşli havalarda giyemiyorum. yazı düşünemiyorum bile...ç o yüzden ucuz bir fileli mont aldım..Pnatolonda da aynı hatayı yapmak istemiyorum

Motosikleti
    MT-07
    Yazlık ve kışlık yapman senin yararına. Bu korumalı montlar kışın problem. Termal içlik falan hikaye. Kışlık pantolonun yerini tutmuyor. Kışlık pantolon prohel 6767’ye sahibim. Tabi 5 sene sonra parçalandı. Pantolon olarak city kevlar kullanıyorum. Şuan tech90 amanos var üstümde. Tech90’ın pantolonlarından memnunum ama city kevlar gibi herşeyin altına gitmiyor diğerleri.

Yazınca sürmeyince maalesef sıcak tutuyorlar ama koruma öncelikli.
    tarikcapar bunu beğendi.

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı kym adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korumaların içerinden takılıp çıkarılıyor olması günlük kullanımda sorun yaratıyor mu? ya da bütün gün işte korumalar ile oturacağım ama ne kadar kullanışlı olur bilemiyorum.

bir de heldin tasarımı daha düz dikişsiz. tech90'ın öndeki dikişileri göze çok batıyor mu sizce?
    Kalıp olarak Tech90 bana biraz bol geliyor bacak kısmından, fakat Held nispeten daha dar kalıp ve çok iyi oturuyor. "Günlük kullanayım, bu yüzden korumaları çıkarayım" diyecek olursam, Held bana daha estetik geliyor; elbette göreceli bir durum. Ancak giyip bir yere gittiğimde korumaları çıkarma ihtiyacı duymuyorum pek. Öyle düşündüğünüz kadar aykırı bir kozmetik manzara sergilemiyor korumalar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)