Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Xmax 400 Nasil bir motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar nasipse bu yaz birwz birikmişim var birazda kredi çekip 2 ,ci el 2014 model bir xmax 400 almak istiyorum ama kafama takilan bazi şeyler var mesela ben ufak çaplı turlar düzenlemek istiyorun yani motosikleti hep uzun yolda çok km yaparak kullanıcam bu yuzden satarken vemodel degistirmek istedigimdede fazla deger kaybetsin istemiyorum bana onerileriniz nerlerdir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM EXC 250 TPI
    Tanidigim bir kac kiside xmax400 var satmaya calisiyorlardi xmax 300 almak icin nedenlerini bilmiyorum. 400 un pek tutulmadigini saniyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ben kısa bir süre kullandım xmax400abs , oldukça kullanışlı bi motosiklet 4 lt civarı yakıyor kalkışlarda biraz titreşim var ama yürüdükten sonra azalıyor. Artçılı kullanıma uygun ancak tek kişi kullanılıcaksa 300 daha mantıklı gibi.

Xmax 400 oldukça şık, oturaklı ve keyifli bir motosiklet 1 yıldır 2018 modelini kullanıyorum. Daha önce 250 vardı ve iyi ki geçiş yapmışım.Çevre yollarında, otobanda hiç zorlanmadan ihtiyacınız olan hıza anlık ve güvenli bir şekilde ulaşıyorsunuz.300 denedim ama 300 ile 400 güç açısından kıyaslanacak motosikletler değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)