Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İzmirde Ege Bölgesini Birlikte Gezecek Ekip

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Z.one adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Spil Dağı'na çıkarken beni de alın. Manisalıyım ve Spil'e hiç çıkmadım.
    Ne zaman gideceğimiz henüz net değil, gidecek olursak ve unutmazsam mutkala haber veririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------

Alıntı ozansntrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız r25 ile yolculuk berbat olur söyleyeyim :D başlarda bi keyif verir ilk 2 -2.5 saat , sıcaklar ile birlikte ,kask-yollar vs :D mahvolursunuz , uzunyolcular iyi bilir . uzunyol yapmak zordur ,mecbur kalmasam 1 saatten fazla motor sürmem , mahvediyor.
    Malesef yoruyor, özellikle eldiveniminde katkısıyla bileklerim uzun yolculuklarda ciddi ağrıyor ve bu sebeple fren ve debriyaj kullanımımda etkileniyor. Yinede uzun yollara dayanma konusunda direncim yuksek. 300-400 km sadece benzin ve wc molası verekek rahatlıkla gidebiliyorum. Yazın temmuzunda salda ya gitmiştim kask yol ve sıcağı sonuna kadar yaşadım. İşi kötüsü montta siyah kaskta Ekonomik koşullar ne getirir bilmem ama önümüzdeki 2 yıl içerisinde enduro göz kırpmıyor değil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Mayıs ayından itibaren gezilere katilabilirim fakat bu ay İzmir'de olamayacağım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler