Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HJC IS17 DAUGAVA MC1SF KASK

Motovento
    REKLAM ALANI
    hacidayi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    https://urun.n11.com/kask/hjc-is17-d...ask-P305651545

Arkadaşlar bu kasktan aldım fuarda.Doğru bir karar mı verdim emin olmak istiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Fuardan ne kadara aldınız?

Motosikleti
    Dominar D400
    Kaça aldınız?
    ben 2017ocak üretim IS17 kaskı 1 hafta kadar önce 1000tl'ye aldım Ankara'da.
    Renk olarak da sizinkine benzer, siyahlı-beyazlı, hafif simli.
    Açıkçası LS2FF370 kadar ses alıyor(en azından ff370'te sağ kulağa gelen ses kadar ses alıyor, çünkü onda güneş vizörü mekanizmasından dolayı sol kulakta ekstra fırtınalar kopuyordu).
    Ben ff37'etn sonra IS17'de beklediğim ses konforunu bulamadım, bi tık daha iyi olaydı bari.
    Ayrıca çene pedi delikli olduğu için çok fazla hava alıyor içeriye(orayı kapatmam lazım), yazlık bir kask bana göre. Güneş vizörünü açma mekanizmasının yeri de kullanışlı değil, kafanın/kaskın çok arkasında kalıyor, yerini bulmak, uzanmak sıkıntılı. Alışırım belki.

Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaça aldınız?
    ben 2017ocak üretim IS17 kaskı 1 hafta kadar önce 1000tl'ye aldım Ankara'da.
    Renk olarak da sizinkine benzer, siyahlı-beyazlı, hafif simli.
    Açıkçası LS2FF370 kadar ses alıyor(en azından ff370'te sağ kulağa gelen ses kadar ses alıyor, çünkü onda güneş vizörü mekanizmasından dolayı sol kulakta ekstra fırtınalar kopuyordu).
    Ben ff37'etn sonra IS17'de beklediğim ses konforunu bulamadım, bi tık daha iyi olaydı bari.
    Ayrıca çene pedi delikli olduğu için çok fazla hava alıyor içeriye(orayı kapatmam lazım), yazlık bir kask bana göre. Güneş vizörünü açma mekanizmasının yeri de kullanışlı değil, kafanın/kaskın çok arkasında kalıyor, yerini bulmak, uzanmak sıkıntılı. Alışırım belki.
    800 TL ye aldım bana iyi gibi gözüktü başka markamı alsaydım diye düşünmedim değil inşallah doğru bir karar vermişimdir.Çene padlari her kaskta aynı delikli
    maktama bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar D400
    Kaskınızın üretim yılı nedir?
    Alıntı hacidayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...Çene padlari her kaskta aynı delikli
    ff370'te delikli değil, gayet düz deliksiz elastik kumaş. Hava girişini güzel engelliyordu.
    hacidayi bunu beğendi.

Rhombeuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam IS17 Lorenzo kullanıyorum çok memnun değilim. Gözlük mekanızma plastiği hemen kırıldı. İçeri ses alıyor - çene altında aşırı rüzgar alıyorum.
    hacidayi bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 25
    Sağlamlık olarak güzel kasktır. Üretim tarihi 2017-18'arasındaysa güzel olmuş.
    hacidayi bunu beğendi.

kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    800 TL ye gayet iyi hocam
    hacidayi bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    1900 tabiki etmez ama 1000 tl ye kadar daha iyi kask bulmak zor gayet yeterli ve güzel
    hacidayi bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı Rhombeuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam IS17 Lorenzo kullanıyorum çok memnun değilim. Gözlük mekanızma plastiği hemen kırıldı. İçeri ses alıyor - çene altında aşırı rüzgar alıyorum.
    Çene altından aşırı bir rüzgar almadım ama ses yalıtımı çok iyi değil.Denge olarak hoşuma gitti.Sağlamlık olarak baya bir övüldüğünü gördüm.Bu kaskla kıyaslar hangisi daha iyidir?
    https://urun.n11.com/kask/bell-ps-vo...lid-P303336531

Rhombeuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hacidayi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çene altından aşırı bir rüzgar almadım ama ses yalıtımı çok iyi değil.Denge olarak hoşuma gitti.Sağlamlık olarak baya bir övüldüğünü gördüm.Bu kaskla kıyaslar hangisi daha iyidir?
    https://urun.n11.com/kask/bell-ps-vo...lid-P303336531
    Ben 2 senedir kullanıyorum. Yanak pedleri laçkalaştı. Soğuk havalarda havalandırma kanalları kapalı olmasına rağmen başıma soğuk geliyor. Değiştirmenin zamanı geldi. 800 lira güzel fiyat 2 sene önce bu fiyatlara almıştım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)