Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kaliteli motor yağının vites geçişi dışında işe yaramaması

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    kullandığın motorada çiçek yağı koysan idare eder aslında :D ,,, bu yağlar arasındaki farkı yağı üreten mühendis bile anlayamazken sen nasıl anladın be kardeş :D keşke ölsen

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:54 ----------

yorumlar efsane

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba arkadaşlar vites geçişi ile ilgili bir sorunum var kuba süperlight 200 kullanıcısıyım dün şanzıman dişli seti değişti ama motor vites geçişleri inanılmaz derecede zorlaştı normalmidir?

Motosikleti
    YAMAHA R6 2015
    Alıntı uzumcuomer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar vites geçişi ile ilgili bir sorunum var kuba süperlight 200 kullanıcısıyım dün şanzıman dişli seti değişti ama motor vites geçişleri inanılmaz derecede zorlaştı normalmidir?
    çokta iyi bildiğimden değil , bende eski motorumu söktürüp yaptırıp toplattım , vitesler geçmiyordu , götürdüm ,gittikçe dahada sertleşti , toplarken pimleri yerimi pimi mi bişeyi yerine tam oturtmamışlardı , söküp taktılar , fabrika çıkışlısından daha yumuşak olmuştu :D

bence aynı yere götür düzeltilmesini iste,

yada ustayı değiştir ,biraz daha para vereceksin :/

Çok sağolun teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Alıntı ozansntrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çokta iyi bildiğimden değil , bende eski motorumu söktürüp yaptırıp toplattım , vitesler geçmiyordu , götürdüm ,gittikçe dahada sertleşti , toplarken pimleri yerimi pimi mi bişeyi yerine tam oturtmamışlardı , söküp taktılar , fabrika çıkışlısından daha yumuşak olmuştu :D

bence aynı yere götür düzeltilmesini iste,

yada ustayı değiştir ,biraz daha para vereceksin :/
    Çok sağolun teşekkür ederim

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ham petrol at katıksız ; 100 cc motor 1000 cc gibi gidiyor

bu usta ile calısmaya devam etmıyorsundur diye tahmin ediyorum
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustanın işler kesat bu ara herhalde. Yeni iş imkanları oluşturmak üzere aktif olarak çalışmakta Uzak durmakta fayda var...
    zaten kendisi motor ustası da değil :D ama böyle fikirleri karşısındakine köpük beyinli dediği zaman çıkıyor :D o lastik ebatlarını değiştirenler ile ilgili düşüncelerini duysanız bi :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)