Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çok faydalı bir youtube kanalı (Yabancı)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    30'un üzerinde motosikletle alakalı youtube kanalına aboneyim. Müthiş bir bilgi kaynağı aynı zamanda eğlence. En son keşfettiğim bu kanalı yazmak istedim çünkü bana çok farklı geldi. Adam bizden biri gerçek bir motocross'cu. İnanılmaz sayıda video var. Ve adam o kadar gerçekçi ve faydalı bilgiler veriyor ki... Mesela arabasının hava filtresi 12 senede 156 bin mil yapmış hava filtresi üzerine bir video çekmiş. Filtreyi aldığından beri hiç değiştirmemiş sadece hava tutup kullanıyormuş ve hiçbir sorun da yokmuş... Başka bir video'da Motosiklet yağını spesiyal motorlarda 10 saate bir değiştir derler bilirsiniz. Adam 20 ve 40 saatte yağdan numune alıp analize göndermiş gayet kullanılır durumda imiş... En hoşuma gidenlerden biri de motosiklet zincir yağı.... Bir sponsoru 15 dolarlık zincir yağı göndermiş bununla wallmarttan aldığı 2 dolarlık yağı karşılaştırıyor. Ve diyor ki 15 dolarlık bu yağ iyi ama ancak 2 kat iyi bu kadar fazla vermeye değmez diyor.... Bu kadar yıldır takip ederim bu kadar üretken candan gerçek ve dürüst bir youtuber ilk kez görüyorum.
    Adamı takip etmek için biraz İngilizce bilmeniz lazım. Çat pat da olsa %70 anlarsınız. herkese tavsiye ediyorum bu adamı takip etmelerini
    https://www.youtube.com/watch?v=RGaM4vcyHlc&t=599s
    MrMud bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı bberksan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30'un üzerinde motosikletle alakalı youtube kanalına aboneyim. Müthiş bir bilgi kaynağı aynı zamanda eğlence. En son keşfettiğim bu kanalı yazmak istedim çünkü bana çok farklı geldi. Adam bizden biri gerçek bir motocross'cu. İnanılmaz sayıda video var. Ve adam o kadar gerçekçi ve faydalı bilgiler veriyor ki... Mesela arabasının hava filtresi 12 senede 156 bin mil yapmış hava filtresi üzerine bir video çekmiş. Filtreyi aldığından beri hiç değiştirmemiş sadece hava tutup kullanıyormuş ve hiçbir sorun da yokmuş... Başka bir video'da Motosiklet yağını spesiyal motorlarda 10 saate bir değiştir derler bilirsiniz. Adam 20 ve 40 saatte yağdan numune alıp analize göndermiş gayet kullanılır durumda imiş... En hoşuma gidenlerden biri de motosiklet zincir yağı.... Bir sponsoru 15 dolarlık zincir yağı göndermiş bununla wallmarttan aldığı 2 dolarlık yağı karşılaştırıyor. Ve diyor ki 15 dolarlık bu yağ iyi ama ancak 2 kat iyi bu kadar fazla vermeye değmez diyor.... Bu kadar yıldır takip ederim bu kadar üretken candan gerçek ve dürüst bir youtuber ilk kez görüyorum.
    Adamı takip etmek için biraz İngilizce bilmeniz lazım. Çat pat da olsa %70 anlarsınız. herkese tavsiye ediyorum bu adamı takip etmelerini
    https://www.youtube.com/watch?v=RGaM4vcyHlc&t=599s
    VegasRomaniacs'a denk gelmen hoş bir durum, çünkü pek bilinmez bu adam
    Mantığıyla hareket eder, kimsenin izini takip etmez robot gibi.
    Bizde bolca mevcut olan "Motul kullan motul" diyen modellere "Tamam da neden ?" diye soran bir tarzı var

-Motul kullan..
    +Neden ?
    -Herkes kullanıyo..
    +Tamam da neden ?
    -Kaliteliymiş.
    +Ne açıdan ?
    -Her açıdan.
    +Kim neye dayanarak söylüyor?
    -Herkes...
    +Neye dayanarak kaliteli ama...
    -Kaliteli işte, pahalıysa kalitelidir.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)