Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

ARAZİYE SIFIRDAN BAŞLAMAK - SORABİLECEĞİNİZ HER ŞEY

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babuş arıza marıza vermediği sürece, wr125x'in babasıdır bu.
    Nasıl desem...
    Apexten çıkarken ön tekeri pek kullanmaz bu alet, kronik derdi sıkıntısı varmı bilmiyorum doğrusu, ama sürüş keyif güç olarak, cidden acemi işi değil :D
    Şöyle sesi yerinde iki tur atsan ne dediğimi anlarsın zaten
    Sana acemisin felan dediğimden değil yanlış olmasın, alet nalet diyorum senin anlayacağın.
    Tekerli mermi.
    Pek titreşimli bide eski model ileride ne olur yedek parça ister mi bulunur mu bilmem şimdilik mutluyuz. Ama Mt07den kat be kat zevkli. Hele 4. vites tapa gaz basıp gazı kesince ak47 gibi ateş etmesi yok mu beni benden alıyor 😀
    Virajı felanda mükemmel geldi bana wr125 i alıcam bunu satarsam wr250 ye geçerim satılmazsa dursun garajda yer çok, bu yaz plaka çıkarıp canım hangisini isterse ona binerim 😀
    MrMud bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek titreşimli bide eski model ileride ne olur yedek parça ister mi bulunur mu bilmem şimdilik mutluyuz. Ama Mt07den kat be kat zevkli. Hele 4. vites tapa gaz basıp gazı kesince ak47 gibi ateş etmesi yok mu beni benden alıyor ��
    Virajı felanda mükemmel geldi bana wr125 i alıcam bunu satarsam wr250 ye geçerim satılmazsa dursun garajda yer çok, bu yaz plaka çıkarıp canım hangisini isterse ona binerim ��
    Hacı senin beygiri gördüm ilanda tam da motor aradığım zamana denk geldi.DRZ400SM arıyordum.Çok kötü aklımı çeldi seninki.Yedek parça vs yüzünden vazgeçtim.Yoksa gözüm dönmüştü yalan yok.
    MrMud bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı senin beygiri gördüm ilanda tam da motor aradığım zamana denk geldi.DRZ400SM arıyordum.Çok kötü aklımı çeldi seninki.Yedek parça vs yüzünden vazgeçtim.Yoksa gözüm dönmüştü yalan yok.
    nasip kısmet bu işler, yeni nesil alternatif pek yok memlekette bu tarzda. Ben duke200 duke390 a da bindim onlarda hiç made in australia yazısı görmemiştim, bunda şasiye kocaman yazmışlar 😊
    Parçaları felan çok kaliteli açıkçası, amortisörler wp muazzam , frenler brembo hortumları çelik zımba gibi duruyor. Benim tek şikayetim peglerdeki titreşim birde karbüratörlü motosiklete alışık değilim hep enjeksiyonlu kullandım biraz yadırgadım ilk başta spnraları alıştık hava ayarıydı rolanti ayarıydı .
    Yedek parça şimdilik var ama ileride ne olur bilmem , iran gezisi planımız olmasa binerdim bu sezon, düşük yakıtlı her yere girip çıkacak bi motosiklet lazım bu yaz.

Drz lerde yedek parça durumu ne bilmiyorum ama 15 bin lira dan aşşağı pek yok. Benim motosiklet drzlerin fiyatına bakarsan bedava 😊
    MrMud bunu beğendi.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek titreşimli bide eski model ileride ne olur yedek parça ister mi bulunur mu bilmem şimdilik mutluyuz. Ama Mt07den kat be kat zevkli. Hele 4. vites tapa gaz basıp gazı kesince ak47 gibi ateş etmesi yok mu beni benden alıyor ��
    Virajı felanda mükemmel geldi bana wr125 i alıcam bunu satarsam wr250 ye geçerim satılmazsa dursun garajda yer çok, bu yaz plaka çıkarıp canım hangisini isterse ona binerim ��
    Yokuş aşağı vites düşürüp sal motoru gör ak47'yi, rahmetli kalashnikov mezardan kalkıp telif hakkı ister
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    MT-07
    Bende yarın soğuktan çekinmez isem Asfalt'ta medenice işime gideyim
    MrMud bunu beğendi.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Valla bu gün öğlen bile buz gibiydi hava gunes olmasına rağmen, yarın üzerine ne bulursan giy, demedi deme.
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Servis evin yanından geçecek yarın. Sıcak sıcak giderim. Giyinmesi, soyunması ayrı dert Yarından sonra motora sulanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:38 ----------

Yaşasın tatlı su motorculuğu

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servis evin yanından geçecek yarın. Sıcak sıcak giderim. Giyinmesi, soyunması ayrı dert Yarından sonra motora sulanırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:38 ----------

Yaşasın tatlı su motorculuğu
    Şuan uyuşan ellerimle yazıyorum, saygılar.
    -MrMud

Motosikleti
    MT-07
    İyiki almamışım. Üstünü kurumda değiştir, çıkarken geri giyin falan sıkıntı. Zaten motosikleti sürünmede hep bir basma hevesi var şu aralar. Akşamda uzanarak giderim artık evime

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    İyiki almamışım. Üstünü kurumda değiştir, çıkarken geri giyin falan sıkıntı. Zaten motosikleti sürünmede hep bir basma hevesi var şu aralar. Akşamda uzanarak giderim artık evime
    Pırıl pırıl hava var bu gün be, bu gün sürmeyeceksin ne zaman süreceksin :D
    Ohooo forum ölümüne tatsumo dolu bu ne anam babam :D
    -MrMud

Motosikleti
    MT-07
    Pırıl pırıl hava var bu gün be, bu gün sürmeyeceksin ne zaman süreceksin :D
    Ohooo forum ölümüne tatsumo dolu bu ne anam babam :D
    Heeeç alınmıyorum üstüme. Servisimde keyfim gıcır. Hatta dinlediğim parçayı da atıyorum ahanda buraya.

https://youtu.be/eGuqddgy6Ds" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:40 ----------

https://youtu.be/eGuqddgy6Ds

Ne olur ne olmaz die linkini de buraya bırakıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:42 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

Dayanamadım çıkardım motoru

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Enduro aşkı başka; adam instagramdan bile konusunu sahipleniyor motosiklet.net sayfasında
    DrFreeman bunu beğendi.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enduro aşkı başka; adam instagramdan bile konusunu sahipleniyor motosiklet.net sayfasında
    Nasıl hacı anlamadım ? :D
    -MrMud

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Dün sabah saat 07:30' da Beşiktaş' dan Cumhuriyetköy' e gittim. Altımda Honda MSX125

Yollarda donmuş, buz üzerinde gidiyorum (hava -4C derece). Kenarda köpekler yatıyor, birisi de kaldırıp kafasını "-Aha motosiklet geliyor kovalayayım, ısırayım tekerini" demiyor. Hayvanlar bile uğuşmuş. Çimenlerin üzerindeki kırağı mı yoksa kar mı yağmış ayırt edemiyorum.

Gaza yüklensem veya fren dozunu az kaçırsam şüphesiz motosiklet kayacak. Ama o tatlı virajları yine de sınırları zorlayarak dönmekten kendimi alıkoyamıyorum.

Sonra deli misali az mıcırlı, bozuk yol ve biraz da toprağa girip kendimiz az da olsa tatmin edebildim. Toprak donuk olduğu için çok fazla zorlanmadım, biryere çakılmadan çıkabildim çünkü motosikletin limitini biliyordum. Anlayacağınız sadece kendimi kandırmak için yolun az kenarından gitmeye çalıştım. Cumhuriyetköy' ün yanındaki toprak yoldan ilerledim. Çocuk gibi derler ya, öyle bir hisle kendimce oynadım yolla ve motosikletle.

Sonra oraya geliş amacıma yöneldim, işim bittiğinde saat 14:00 olmuştu ama hava da sabahkine göre ısınmıştı. Motosikletin sınırlarını bildiğimden girmedim yine aynı yere. Hafif buruk ama çok az da olsa toprakta sürmenin tadına bakmış olarak geri döndüm eve doğru.

Şurası kesin. Arazide gidebilecek bir motosiklet alınacak. Yolu yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

Ve yine malum sitede motosiklet bakarken buluyorum kendimi
    MrMud bunu beğendi.

Nasıl hacı anlamadım ? :D
    gecen gördüm; "aha benim actıgım konu" tarzı bişi yazmıssın instagramdan

fotoğraftan sen sandım kaskı görünce
    DrFreeman ve MrMud bunu beğendiler.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    MT-07
    Şuan yanımdaki camlardan iliklerime kadar soğuk geliyor. Çare bulamamaktan motor montum ile oturuyorum masanın başında :(
    MrMud bunu beğendi.

Motosikleti
    Husqvarna TE250

Allah Allah, hatırlamıyorum tekrar denk gelirsen bi link at.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

Şuan yanımdaki camlardan iliklerime kadar soğuk geliyor. Çare bulamamaktan motor montum ile oturuyorum masanın başında :(
    Yaa, hayat böyle giydirir o montu işte :D
    Senmiydin hava soğuk diyip motora binmeyen der gibi :D

DrFreeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Xtreme Max 150/ Xtreme Enduro 250

aha onu ben yazdım :D :D
    MrMud bunu beğendi.
    Rise and shine Mr. Freeman. Rise and shine...

Alıntı DrFreeman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahah kaskları benzettim o zaman
    MrMud ve DrFreeman bunu beğendiler.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı DrFreeman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşimsin, benim değil hepimiz için bu mücadele, bütün ortadoğuyu endurocu yapıcaz, herkes bakkala tekerde gidecek,
    Sloganımız da hazır.

Topraktan geldik, toprağa gidiyoruz :D
    Guven, Kural [ Z ], DrFreeman ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    -MrMud

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler