Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni Lastik ( Kararsızlık )

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    İyide radyallarin fiyatına bakın. O kadar ucuz bir lastik değil. Eğerki pilot road4’ler biterse bende alacağım ama bunlardan. Yada mitas sportforce’lardan. Birde bunları deneyelim.

5000km yaptı lastikler, bir 10000daha yapar da alırız inş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyide radyallarin fiyatına bakın. O kadar ucuz bir lastik değil. Eğerki pilot road4’ler biterse bende alacağım ama bunlardan. Yada mitas sportforce’lardan. Birde bunları deneyelim.

5000km yaptı lastikler, bir 10000daha yapar da alırız inş
    İyide radial olanların ölçüleri benim motorun kılavuzunda yazana uymuyor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:41 ----------

Arka lastik radial oluyor ama ön lastik olmuyor yüzdesi tutmuyor :D

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyide radial olanların ölçüleri benim motorun kılavuzunda yazana uymuyor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:41 ----------

Arka lastik radial oluyor ama ön lastik olmuyor yüzdesi tutmuyor :D
    Ya sen değiştirme zaten. Benim lastikler 110/70/17 arka 140/70/17. Ben 120/70/17 ve 160/60/17 takıyorum. Sen tak die demiyorum ama zaten senin iş zor. Ben iki aet pilot street kullanmıştım pulsar ile pişman olmadım. Anlas’a da güvenemiyorum açıkçası. Ondan michelin takmıştım. Belki radyallerde belki iyileridir die düşünüyorum.

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya sen değiştirme zaten. Benim lastikler 110/70/17 arka 140/70/17. Ben 120/70/17 ve 160/60/17 takıyorum. Sen tak die demiyorum ama zaten senin iş zor. Ben iki aet pilot street kullanmıştım pulsar ile pişman olmadım. Anlas’a da güvenemiyorum açıkçası. Ondan michelin takmıştım. Belki radyallerde belki iyileridir die düşünüyorum.
    Millet memnun internette okuduğum yorumlara göre yabancılardan da öyle kötü geri dönüşler yok bakalım deneriz memnun kalmaz isek micheline geri döneriz

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı oldcockroach adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet memnun internette okuduğum yorumlara göre yabancılardan da öyle kötü geri dönüşler yok bakalım deneriz memnun kalmaz isek micheline geri döneriz
    Yabancılar capra rd yani offroad olanını kullanıyorlar. Asfalt olanı için ben o zamanlar birşeyler bulamamıştım. Sonuçta ben asfalt motoru kullanıcısıyım. Yağmur tahliyesi, yol tutuşu daha önemli. 10000km gitsin gerekirse ama asfaltı sıkı kavrasın yeter.

Emcüklesin, bırakmasın

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    O yüzden ben hayatta büyük markaların premium lastiklerini takamayacağım ölçüleri olan bir motosiklet almam. Lastik motosikletin kendisi kadar önemli benim için...

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O yüzden ben hayatta büyük markaların premium lastiklerini takamayacağım ölçüleri olan bir motosiklet almam. Lastik motosikletin kendisi kadar önemli benim için...
    Aynen haklısın hocam. 120/160 ebat takamıyorsan almayacaksın. Tmm pahalıya geliyor ala için rahat ediyor ve yol hissi bambaşka bir boyuta geçiyor.

Rhombeuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Metzeler Roadtec 01 aldım ..

Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten o premium lastiklerin takılmadığı motorların da premium lastiğe ihtiyacı yok :D adam 150 anca yapıyor , yaptığı şüpheli motorun neresine takalım premiumu :D 125 cc ile biz oyuncak oynuyoruz :D ne zaman paramız oldu ileride Allah nasip ederse o zaman alırız bir makina :D lastiğide ona göre alırız :D

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    İyi hamura her zaman ihtiyacınız var bence İnce lastiklerle daha çok belki de.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)