Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Direksiyon Sınavlarında Her 3 Kişiden 1si Sınavda Kaldı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Sis olmayan havalarda sisleri açık gezen,çakma zenonlu,sürekli uzunlar açık ayı oğlu ayıların ehliyetini alsınlar yeter.
    Gece araba sürmek istemiyorum artık gözlük kullanıyorum ve inanılmaz başımı ağrıtıyor bu ışıklar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Daha da zor olmalı. Kurslarda araç kullanmak öğretiliyor. Araç boş arazide de kullanılır. Öğretilmesi ve sorulması gereken trafikte nasıl araç kullanılacağı.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadın erkek fark etmez otomatik vites de olsa ayrı bir sınavı olmasına karşıyım.

Sonuçta manuel viteste zihin birden fazla parçaya bölünüp kavrama noktası ve ayak hassasiyeti konusunda bireyi geliştiriyor. Yani daha kavrama noktasını tutturamayan bireye trafikte arac vermek saçma.

Ha parkurun uzunlugunu bılmıyorum ancak 1 kere stop edince kalınması sacma; o biraz abartı.

gerçi b sınıfı ehliyete 50 cc motosiklet kuıllanma izni veren, bir de buna rağmen 50 cc i 100 cc e çevirip çakallık yapan insanların olduğu bir ülkede hiçbir sistem doğru işlemez.
    Artık stop hakkı 2 oldu iki defa stop ettirirsen kalıyorsun

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karayel90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık stop hakkı 2 oldu iki defa stop ettirirsen kalıyorsun
    büyük kıyak

valla benim parkutumda 8 tane trafik ışığı vardı 5inde kırmızya yakalanmıştım.(araba) ; bir de konvoya denk gelmiştim sanırım arabayı 15 kez fln dur kalk yapmam gerekmişti. 3 kere stop ettirdim ama adamlar acıdı bana geçirdi

ama benimki de çok kötü bir talihsizlikti
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)