Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Plakalı, Enjeksiyonlu, 4T Enduro Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bende geçen bi tanesini almaya gittim.Sahibi mi kötü bakmıştır nedir bana çok kaliteli gelmedi.Egzoz perçinleri patlamıştı.Gösterge kapanıp açılıyordu nedense.Vites göstergesi 3 tane vitesi gösteriyor diğerleri gözükmüyordu.Plastik kalitesi de çok iyi gelmedi bana.Para yoksa alınacak bir motor ama onun dışında bence çok bakılmaması gerek.Piyasası çok var mı bilmiyorum.

Bende en sonunda gidip 2016 CRF250L aldım.
    Şanzıman sıkıntısı 10 kişiden 2 sinde duydum, ve o iki kişi tek teker yaşayan adamlar, onun için normal karşıladım.
    Parça kalitesi tabiki asla bir japon değil, cinsini sevdiğinin cinsi belli sonuçta kanı çinli.
    Güç olarak gayet keyifli ama, alırken çinli aldığını bileren o topa girmek gerek.
    Kenarda iyi bir ustan hazir beklemeli deyim yerindeyse.

Bu arada hayırlı olsun crf
    Arazinin CBF'i YBR'si kendisi, üzmez yormaz küsmez, kazasiz belasız eskit hocam
    RoofRoof bunu beğendi.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şanzıman sıkıntısı 10 kişiden 2 sinde duydum, ve o iki kişi tek teker yaşayan adamlar, onun için normal karşıladım.
    Parça kalitesi tabiki asla bir japon değil, cinsini sevdiğinin cinsi belli sonuçta kanı çinli.
    Güç olarak gayet keyifli ama, alırken çinli aldığını bileren o topa girmek gerek.
    Kenarda iyi bir ustan hazir beklemeli deyim yerindeyse.

Bu arada hayırlı olsun crf
    Arazinin CBF'i YBR'si kendisi, üzmez yormaz küsmez, kazasiz belasız eskit hocam
    Benden önce birini daha zehirlemiş. Girme kanımıza. Hadi motoru aldık, ekipmanı sıfırlamak lazım. Pahalı o işler

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benden önce birini daha zehirlemiş. Girme kanımıza. Hadi motoru aldık, ekipmanı sıfırlamak lazım. Pahalı o işler
    Yav yok ekipmanı sıfırlamak falan yok, bi enduro bot, bi jersey takım ali expressten diğer ekipmanların varsa zaten devam, terekli kask şart değil..

Olursa da fena olmaz tabi
    Angrypower bunu beğendi.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav yok ekipmanı sıfırlamak falan yok, bi enduro bot, bi jersey takım ali expressten diğer ekipmanların varsa zaten devam, terekli kask şart değil..

Olursa da fena olmaz tabi
    Tereğin albenisi ne olacak??? Benim Naked motorda terekli kask takasım geliyor

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Enduro marketten çok ucuza kapattım jersey+kask-gözlüğü.Elinde kalan ürünleri ucuza verdiler.Şimdi tek eksiğim bi body armor kaldı.Bu 250-300 TL'lik olanlar işimi görür mü?Pahalı olanlardan farkı nedir?

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Ne japonu ne ktm si hiçbiride apache 4V cross gibi durmuyo, çokda kaliteli duruyo ama sağlammıdır bilmiyorum. Pilakada çıkarılmıyo zaten sen japon, ktm filan bak
    Lazasker bunu beğendi.

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Alıntı Ros1n2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne japonu ne ktm si hiçbiride apache 4V cross gibi durmuyo, çokda kaliteli duruyo ama sağlammıdır bilmiyorum. Pilakada çıkarılmıyo zaten sen japon, ktm filan bak
    Apache Karbüratörlü(Gerçi son modelleri bilmiyorum) Karbüratörlü olanlar biraz zor çalışabiliyor. Tavsiyem enjeksiyonlu bir motor alın. Birde arazide devrildiği zaman boğuluyor felan kulağına benzin kaçıyor çalışmakta biraz nazlanıyor sonra. Bizzat arkadaşımdan biliyorum.
    Lazasker bunu beğendi.
    www.arectron.com

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)