Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha nmax Kymco 125i x-town

Motovento
    REKLAM ALANI
    cengo42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Bu iki motor arasında karasız kaldım. Karasız kalmamdaki en büyük sebep boyumun 1.92 olması. N max bayide üstüne oturdum biraz altımda ufak kaldı ama direksiyon dizime değmedi. Kymco deneme fırsatım olmadı boyut olarak sorun olacağını zannetmiyorum. Uzun yıllar kullanmak istiyorum. Kymco da kafama takılan tek şey ilerde parça ihtiyacı olduğunda bulabilirmiyiz. Benim için diğer faktörler önemli değil.
    engin_deniz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    selam. yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. yağmur çamur demeden. nmax ten kymco ixtowna geçtim. emin ol pişman olmazsın gelen ötv indirimi ile sıfır alman çok iyi olacaktır. şimdiden hayırlı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:55 ----------

parça konusuna gelince. ihtiyaç duydugunda yurtdışından alman mümkün. avrupada oldukça yaygın bir model
    cengo42 bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    1.92 boy 100 kg gelirsin sen , o motorlarada kendine de eziyet edersin , en azından 250 lik xmax gibi sukuterlere bak bence..
    cengo42 bunu beğendi.

cengo42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.92 boy 100 kg gelirsin sen , o motorlarada kendine de eziyet edersin , en azından 250 lik xmax gibi sukuterlere bak bence..
    Kilo 92 250 cc bütçe olarak beni aşar. Şehir içi kullanacağım için çok sıkıntı çekmem sanırım.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı cengo42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilo 92 250 cc bütçe olarak beni aşar. Şehir içi kullanacağım için çok sıkıntı çekmem sanırım.
    sym nin de uygun fiyatlı 250 lik sukuterleri var , kalıplı sağlam motorlar , kullananlarda genelde memnun , ben de 1.90 100 kiloyum xmax a anca sığıyorum :D nmax 125 test etmiştim hafif yokuşta bayılıyor yahu hele iki kisi binsen adamı kanser eder çevre yolunda emniyet şeridi olmayan güzergahlarda..edit : ikamet Konya imiş , oralarda pek yokuş yok dimi zorlamaz 125 cc ok..
    cengo42 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Yamaha ve honda dan şaşma. Xtown çok ağır, performans olarak da kötü. 2. El yedek parça konusu da sıkıntı olur yamahayı satışa koy 1 hafta içinde paraya çevirirsin. Kymco sym piaggio ölü fiyatı koysan satılmıyor kardeş.
    cengo42 bunu beğendi.

İlla sıfır alicam demiyorsan nmax fiyatlarına daelim S3 250 lik scooterlar var bi bakmanı öneririm
    cengo42 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)