Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2. El motor alacağım

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar, 2. El uygun fiyatlı bir motor arayisindayim hangi modellere yonelebilirim bayanım 170 boyum var pek güçlü değilim. Cross, duke200 gibi motorları çok beğeniyorum kullanma konusunda sıkıntı yaşar mıyım? Onerilerinizi bekliyorum. Bir dé hangi zaman almam uygun olur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    155 boyunda 55 kg arkadaşım Duke 250 abs ile benle çok fena taştaş geçti geçenlerde... hatırladıkça oturur ağlarım.. neyse bu sefer 170 e kadar uzamışsın en azından
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

Motosikleti
    Ktm duke 250
    2017 duke lerin sele yüksekliği 83 cm , 170 seniz parmak ucunda tutabilirsini eğer dengeleyebilirseniz , yada arkaya biri daha oturacak o zaman 1-2 cm daha iner basabilirsiniz. Ben düşük hız manevrası çalışırken stop ettirip düşürdüm bir kere. Motor hafif, atak oyuncak gibi geliyor ama neticde bir ağırlığı var yan yattıkça fazlalaşıyo dikkatli olmak gerek, gaz tepkisi fln hosunuza gitmeyebilir biraz agresif, imkanınız varsa deneyin. sonuc olarak boyu cok takmayın 160 boy la nc kullanan gördüm ben
    Gizoku bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 25
    174 boyum var aldigim motor rks rn 180 ayaklarim parmak ucunda yere değince bananda güven vermedi çok. Eğer yek ayagin gere değdiginde motoru dik tutabiliyorsan sikinti yok. motoru kendine tasitana kadar sikinyi yasarsinnagirligina alisinca sorun olmaz.
    Gizoku bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Bayan değil kadın diyeceksin!!!
    levend84 bunu beğendi.

Çok güçlü bir makine de olsun istemiyorum hız yapmamak için karar veremedim ne alayım napayım

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Paran varsa mt125 alabilirsin. Parçası pahalı ama koruma takozlarını takar sakin sakin binersen masrafta açmaz, seveceğinede eminim. Ortala 2 litre yakıtı var, benzini ne zaman aldığını unutur doya doya gezersin.
    Gizoku bunu beğendi.

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Bütçeni söylememişsin , ama duke 200 ABS li modelıne bütçen yetiyorsa temizini al eğleceli olacaktır ilk zamanlar motoru sen taşırsın ama alışınca tüm ağrlığı motora taşıtırsın zaten dert etme böyle şeyleri ...
    Gizoku bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/watch?v=T0jbH_Vu_eA&t=1s

zekvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    Boy problemin yok istediğin motora binebilirsin, tarzın cross ise ekonomini göz önüne al, yakıt senin için önemliyse onu göz önüne al.. Sana burada herkes 10 tane farklı motosiklet önerebilir. Hangisini dinleyeceksin ?
    Gizoku ve GezeGeze bunu beğendiler.

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    MSX Grom'a bir bakın.
    Kural [ Z ] ve Gizoku bunu beğendiler.

Alıntı Gizoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, 2. El uygun fiyatlı bir motor arayisindayim hangi modellere yonelebilirim bayanım 170 boyum var pek güçlü değilim. Cross, duke200 gibi motorları çok beğeniyorum kullanma konusunda sıkıntı yaşar mıyım? Onerilerinizi bekliyorum. Bir dé hangi zaman almam uygun olur?
    1.70 bence racing bi motor sürmek için bile yeterli kendinize güvenin,kendinizi bilin gerisi boş.
    Kendinizi bilin derken tecrübenizi veya kaçıncı motorunuz olacağını bilmiyorum o yüzden dedim. Eğer ilk motorunuz olacak ise tabi ki 125 cc tabi ki eğitim bunları hiç söylemiyorum bile.
    ama 2. veya 3. motorunuz ise beli bir KM tecrübeye sahipseniz, kendinize güvenin hanımefendi ve istediğinizi alın. O olur mu bu olur mu diyenlerede kulak asmayın.
    Saygılarımla iyi sürüşler...
    Gizoku bunu beğendi.

Motosikleti
    NC750X
    honda cb250r
    Gizoku bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA NC750S DCT
    Honda grom diyorum
    Gizoku ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    bütçe belirtmemişsiniz madem begeniyorsunuz crf rally sıze uyar heryola gider boyunuz da yeterli
    Gizoku bunu beğendi.

melez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS WİNNER 200
    konuyu açıp bulaşık yıkamaya gitti sanırım ses seda yok.

Bütçem 13bine kadar esneté bilirim. Scooter tarzı motor kullandım daha önce elime hız yapabileceğim bir modeli geçerse hız yaparım alışmadan ondan korkuyorum. Ve hor kullanirım motoru bir çok kez düşeceğime eminim yedek parçaları da ucuz olan bir modeli olursa süper olur bu arada çok teşekkürler onerileriniz için ve gücüm hiç yok o da çok korkutuyor

themeh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250 RALLY KTM EXC300
    crf250l al alçaltma kiti ile boy sorununu çözer bir ömür binersin. ben
    Gizoku bunu beğendi.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Bütçem 13bine kadar esneté bilirim. Scooter tarzı motor kullandım daha önce elime hız yapabileceğim bir modeli geçerse hız yaparım alışmadan ondan korkuyorum. Ve hor kullanirım motoru bir çok kez düşeceğime eminim yedek parçaları da ucuz olan bir modeli olursa süper olur bu arada çok teşekkürler onerileriniz için ve gücüm hiç yok o da çok korkutuyor
    Hor kullanma, aşırı hız yapmamasi ve ucuz yedek parça deyince aklıma kendi motosikletim tvs apache rtr150 den başka bir şey gelmiyor bir çok kez düşeceğini öngörmüşsün o zaman ekipmana daha çok ağırlık vermen gerekiyor sanirim. 6-7ye 2016 model düşük km li tertemiz bir apache alabilirsin
    Gizoku ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Boy ve kullanım rahatlığı gibi nedenlerle Honda MSX125 öneririm. Eşim için aldığım ancak bana nasip olan motosiklet. Kullanımı ayrı bir keyif.

Ancak yedek parçasını sanayide bulamazsınız, orjinal parça kullanmak gerekir ki birçok noktada bel bükebilir. Arkadaşın da belirttiği gibi RTR Apache güzel bir tercih olabilir. Veya hız kaygınız yoksa, yakıt ekonomisi ve parça derdi olmayan, fiyatı çok uyguna ikinci elini rahat alıp satabileceğiniz Yine Honda125ACE veya yamaha YBR125 önerebilirim.

Hangisi olursa olsun en azından selesine binmeden kararınızı vermeyin.
    Gizoku bunu beğendi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Duke 200abs olabilir. Parca ucuz demissiniz onun için de ns200 diyeceğim ama son yıllarda parçaları zamlandi. Benim onerim absli bir motosiklet almanız yönünde olacaktır. Msx125 de güzel bir tercih olabilir.
    Gizoku bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)