Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

çin malları ile en yüksek kaç hızı yakalayabildiniz??

Motovento
    REKLAM ALANI
    rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Bende Kymco People S 200 var. Henüz rodajda. arada bir yüklendiğimde 110 gördüm. Herhangi bir titreme yada anormal davranış yok ve bende korkup bıraktım. Kadra 140 bu arada; ha bir de bu çin değil Tayvan malı.
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dogasom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    Ben Kanuni Hussar 125 ile Haliç inişinde 130km yapmıştım. Ama o andan sonra bu motorlarla bırakın 100km bile geçmemeye karar verdim. Motorsiklet değil çünkü kendileri 17Kg peynir tenekesi gibiler. Hatta peynir tenekesi bile daha sağlam çünkü adı geçen motorsikletler plastik.
    Hepinize keyifli sürüşler ...

lautreamont - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çin malı bir Uçakla 850 km görmüştük bir kez

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    bence o fiyata hız guzell...en guvenlisi 90km i gecmemek... kazasız belasız...

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    HONDA CBR 125 R Düzde 140 km/h 10 500 d/d'ada rüzgar azdı yalnız normal rüzgar varsa 135 km/h gibi bir hıza çıkabiliyor senin için söyleyeceğim tek şey o hızlara çıkmanı ve herkes için çıkılmasını tavsiye etmiyorum ha sen neden yaptın derseniz hem motorumun sağır olmaması hemde yolun boş olup kaymak gibi olması yüzünden bi denedim
    CBR 125 R

haklısınız da...

Alıntı H@S@N adlı üyeden alıntı
    HONDA CBR 125 R Düzde 140 km/h 10 500 d/d'ada rüzgar azdı yalnız normal rüzgar varsa 135 km/h gibi bir hıza çıkabiliyor senin için söyleyeceğim tek şey o hızlara çıkmanı ve herkes için çıkılmasını tavsiye etmiyorum ha sen neden yaptın derseniz hem motorumun sağır olmaması hemde yolun boş olup kaymak gibi olması yüzünden bi denedim
    ben de ancak 120leri filan uygun yolda, otoban vb. şartlarda gerekir, ayrıca sollamalarda lazım olur diye istiyorum. yoksa motosiklet tabi ki çok tehlikeli.

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    çoğumuz taze motorcuyuz ne işimiz var bizim süratle bilmemne ile yarışçımı olacaksınız mubarekler. MotoGP mi yapcanız.

üzerimizdeki full koruma bizi nekadar koruduğu konusunda bi bilginiz varmı?
    düşünce yaşarmıyız?
    bence bu hız yaptığınız motorların çoğu dogasom arkadaşımın söylediği gibi "17 kg peynir tenekesi" bence o bile daha sağlam diyorum.

Sizlere mutlu yaşamlar diliyorum.

Hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    SL 150 hafif rampa aşağı 120km/h ı gecti.

Düz yol 100-105 gidiyor.
    "Efendiler, muhterem milletime tavsiye ederim ki; sinesinden yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanlarında ve vicdanlarındaki asil cevheri tahlil etmek dikkatinden bir an bile feragat etmesinler.”Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı camadan adlı üyeden alıntı
    düşünce yaşarmıyız?
    hiç aklımdan cıkmıyor ki hız yapalım
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    Bn iki kişi hafif yokuş aşapı 130 yaptım düz yolda tek başıma 125 i görmüştüm motorun kayış esnemiş bugün değiştirdim ama daha denemedim motor 130 la giderken bile üstüne su bardağı koy su taşmaz tireme yok Ama ibreler acayip yalan söylüyor mesela 100km hızı 125 olarak gösteriyor bunu denedim. Bişey sormak istiyorum benim motor tek kişi çift kişi deli gibi fark ediyor çekiş son hız filan sizin motorlardada oluyor mu???

arelia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 125 T
    düz yolda 100 yapabiliyor, yokuş aşağı da 110 gördüm..
    would I still see suspicions in your eyes?

Xmaxman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200

Hussar

E-5 te iki kişi ile hussarla 135'i gördük. tabi yol yokuş aşağıydı. (şirinevlere giderkene) ama şimdi aklıma geldikçe tüylerim tiken tiken oluyor. çok trafik vardı.!! motor şimdi 100'ü bile zor görüyor. 17.kg peynir olayı aslında doğru.

Motosikleti
    50 cc alette 80 km kadran war ve ben 80 km yi geçtiğimi bilirim iibreyi 180 derece döndürdüğümü bilirim
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    çin malı asya 150 t1 vardı 120yi biraz gectim süper dimi ama motordan yağ sızmaya başladı yanık kokusunu duyana kadar farketmemiştim
    sonra fren hidrolikleri boşaldı durana kadar salavat getirdim
    egsoz düştü motor kamyon gibi bagırmaya başladı

çin malıyla hızmı yapcan bırak hızı çin malını kullanmak bile tehlikeli

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Mondıal 250MCT ile otobanda artçımla beraber(ikimiz 145 kg) 120km yaptık.
    Motorda hiç titreme sallantı olmadı. Dahada istiyordu ama rüzgar vardı cesaret edemedim.

stunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda -titan -twister
    mersin yogurt pazarı köşebaşında bir motosiklet gördüm scooter. adamcagız 2 ayağı yerde gidonu tutuyordu motorun da ön maşası kırılmış teker yerde. trafik çok sıkışıktı duramadım. çin malı olduğu her halinden belliydi. aman dikkat arkadaşlar hayatınız ucuz değil. hele hele ucuz mala güvenipte sürat yapmayın.
    stunc -honda titan -honda twister
    motosiklet özgürce yaşamak, rüzgarla yaşırmak tır.

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam birincisi çin mallarının kilometre saatlerinin kalibrasyonuna ben güvenmiyorum
    ikincisi motor 600 km deyken tam anlamıyla açılmış sayılmaz zaten maksimum performans alamaman normal ki hatta 1000 km yi geçmeden bu kadar basman bile yanlış motor ne kadar az zorlanarak rodajını tamamlarsa o kadar iyi çok düşük devirlerde zorlar
    üçüncüsü dişliyle falan uğraşıp boşuna masraf etme eğer dediğin gibi 5. viteste pek fark olmuyosa
    bu motorla böyle idare ediceksin yani ne yazık ki uygulamanı istemediğim bi yöntem var bilmiyorum işe yarayacakmı senin motorunda ama muhtemelen işe yaraması lazım egzosu çıkar dicem de çok kötü olur o şekilde egzos çıkışını rahatlat konvertör veya filtre vardı içinde onları iptal et yada direk egzos çıkışından içi boş bi boruyla dışarı at egzos gazını egzos cuya öyle bi boru yaptır fakat bu yasalara aykırı çevreyi kirlettiği için ayrıca gürültü kirliliği de yapar
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

art-niyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Denemedim,denemem,deneyenden de uzak dururum...

Motosikleti
    abi evet ya bu motorlarla 90 km yi geçmek ölüme davetiye demektir.... mesela şöyle düşünün sizde 80 model bir araba war siz o araba ile tamgaz gidiyorsunuz.... neye güveniyorsunuz peki? ben 50 km yi geçmiyorum artık zaten motorunuz 2000 km yi geçmeden basmayın ....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    çok saçma bir konu bence gereksizz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler