Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

LS2 paketçi kaskı mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 250R / MONDİAL DRiFT 125
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikletin ülkemiz için biçilmiş kaftan. Az yakar,çok kaçar,piyasası güncel.

Kaskında f/p açısından gayet güzel,mat rengi gayet hoş.

O yüzden sahip oldukları basit metalarla kendini övmekten başka meziyeti olmayan insanları kaale alma,elindekilerin keyfini çıkar
    anlaşıldı teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı MuratAbaylı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle moderatörüm.

merak ediyorum o onusbu bu zamana kadar hayatında neyi kendi çalışıp çabalayıp dişinden tırnağından keserek biriktirerek borçlanarak aldı. diyorum ya gidip zengin mi müteahit oğlu falan bulup orda burda içip altına yatıyorlar ondan sonra sahip oldukları ile millete caka satıyorlar.

not:bu konu içerisinde geçen bayan arkadaş böyledir demiyorum sadece soyut olarak bu modellerden bahsediyorum.
    O kadar giydirmeseydik
    [CENTER][B] Sosyal Medya Hesaplarımız[/B]

[URL="www.facebook.com/motosiklet.net"][B][COLOR="#0000FF"]MT Facebook [/COLOR][/B][/URL]

[URL="https://www.instagram.com/motosikletnet/"][COLOR="#FF0000"][B]MT Instagram [/B][/COLOR][/URL][/CENTER]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    O kadar giydirmeseydik
    öyle ama hocam.. çokça görmüyor muyuz bu tipleri etrafta. nerden geldiğini unutan zengin bir adam bulunca onun fahişesi olup sanki yedik göbek soylu hanedan ailesi torunuymuş gibi triplere giren sonra adam tekmeyi vurunca allahını şaşan kadın çokça var etrafta.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı MuratAbaylı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle ama hocam.. çokça görmüyor muyuz bu tipleri etrafta. nerden geldiğini unutan zengin bir adam bulunca onun fahişesi olup sanki yedik göbek soylu hanedan ailesi torunuymuş gibi triplere giren sonra adam tekmeyi vurunca allahını şaşan kadın çokça var etrafta.
    Allah onları bizden uzak etsin
    [CENTER][B] Sosyal Medya Hesaplarımız[/B]

[URL="www.facebook.com/motosiklet.net"][B][COLOR="#0000FF"]MT Facebook [/COLOR][/B][/URL]

[URL="https://www.instagram.com/motosikletnet/"][COLOR="#FF0000"][B]MT Instagram [/B][/COLOR][/URL][/CENTER]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Allah onları bizden uzak etsin
    amin amin hatta bi tane video vardı belki denk gelmişsindir. adam su tesisatçısı kadını görüyor bakıyor yanına gidiyor falan kadın bunun yüzüne bile bakmayıp köpek çekiyor. sonra adam hırslanıp gidip bi range rover kiralıyor güzel kıyafetler alıyor falan lüks bi restoranda yer ayırtıp kadını davet ediyor kadın tabi hemen düşüyor yiyip içiyorlar kadın hemen o gece bununla sevişiyor. sonra sabah uyanında adam gerçeği söylüyor kadının nevri dönüyor falan.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Ls2 Paketci kaskı, arai yarışçı kaskı.
    Schoei polis kaskı.

Biz napak inşaat bareti mi takak. Ben hiçbiri değilem.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    f/p olarak güzel kask

ama siyah kaskın önüne armut gibi marka yapıştırmaları görsel olarak pek şey olmamış.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı emirs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün bir bayan arkadaş mat siyah, siyah vizörlü kaskımı "ıyyy ls2 mi o paketçi kaskı bu ölürsün" diyerek aşağılamaya kalktı.
    birazdan sticker ile LS2 yazısını kapatacağım.
    kaska hiç iyi diyen yok, bu kaskın bu kadar kötü olduğunu bilsem 350 lira vermezdim.

https://i.hizliresim.com/0RLq7o.png
    neticede 100 liralık yoğurt kovası kasklardan değil koruyacaktır elbet neden korumasınki.Ayrıca ölürsün falan demiş arai,shoei kask takıp ölende birçok insan var bu insanların çoğuda kafaya aldığı darbeden değil boyun kırıklarından dolayı hayatlarını yitirmiş.(O arkadaşın nasıl bir insanmış öylede pakatçi arkadaşlarımızı küçümseyerek konuşmış paketçi olunca ne olunuyormuş sizin yerinizde olsam kasktaki yazı yerine o ıyy diye küçümseyen kendini motordan anladığını sanan sadece ortamlarda gördüğü motor ve ekipman markalarıyla kendini birşey sanan o kızı silerdim işin doğrusu bu olurdu)Ayrıca eminimki o arkadaşının halilhayabusaya'yı biliyordur sorsanız bir sürüsü şey bile anlatır fakat gerçekteki mesleği motokuryeliktir bilginize
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Bence seni koruyan ve gerekli sertifikaları olan her kask işini görür rahatına bak derim . Herkes bmw mercedes e binmek ister ama renault ve fiat halkın arabasıdır

Motosikleti
    Artık Yok...
    kaskların üstündeki yazıları silip atın hepsi aynı görünür ls2 yazısını sil at misal millete schubert de arai de 5 bin lira verdim de kim nerden bilicek.. zaten senin kaskın kötü yanı mat siyah dümdüz üstünde bem beyaz ls2 yazması. far tutulmuş tavşan gibi kaska bakdınmı dikkatini çekiyor adamın.. böyle rengarenk yada desenli alacalı bulacalı bir ls2 olsa millet kolay kolay anlamaz.. çok dikkatli bakması lazım..

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Yıl olmuş 2018 hala bu 10 yılı aşkın süredir kask üreten firmaya laf eden arkadaşların aklından şüphe etmek lazım.

Sağda solda bir şekilde güç bela büyük hacimli motosiklet alıp ls2 ye ona buna laf eden tiplere siz aldırmayın. Türkiyede amerikada satılan 10 markadan biri ls2 dir. Yoktan yuktan yüzlerce marka var türkiyede. En basiti mt .. Yabancı e ticaret siteleri revzilla fc moto vs hepsinde ls2 yi bulmanız mümkün. Kask tüm standartlara uygun ve belli bir kalitenin üzerinde üretiliyor. Bir kaska dandik diyebilmek için üretim aşamasında bulunmak gerekir. Oturduğumuz yerden şu markanın şu kaskı iyidir kötüdür demek gerçekten akıl işi değil.

Motosikleti
    hyosung gt 250 r
    Belli ki daha önceden düşmüşsün aynan çizik kask seni koruduysa sıkıntı yok takma onları ls2 güzel kask görüş açısı iç rahatlığı falan sıkıntısız bende ncr çene açılır kask var artçı için aldım bi kere takıp test ettim önümü göremiyorum neyse ls2 adamsdır.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)