Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Birde üstüne alınmış garibim boş boş şeyler yazıp insanlara vakit kaybettirdiginin kendiside farkında sanırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25, Versys650, GV250 (Satıldı) Çinlilere muhtaç
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah şu v-strom 250 bi 160 yapsa dört dörtlük motor ama. İnazuma, inazuma f, mt-25 veya cb250r tavsiye ederim ben bunlara haricen.
    Hocam tavsiye icin tesekkur ederim. Para verseler Mt-25 kullanmam. Kullandim ve onu kullanacagima super sport kullanirim ki super sport kerakim hic olmadi. İnazuma uretimi kalmadi diye duydum. Dogru mudur bilemem

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:30 ----------

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vstorm 250 mi nc mi dersen nc al derim.. öyle zor motor falan değil dengeli alettir sıkıntı çıkartmaz.. vstorm da ağır dır 188 kilodur öyle hafif değildir..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:44 ----------

o klasmmanda en iyisi versyx 300 165 falan yapıyor top speed de .. onunda fiyatı uçuk kaçık..
    Sayin logaritma. Hemen hemen tum yazilarinizi okuyorum. Tavsiyeniz icin cok tesekkur ederim.
    logaritma bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)