Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaza Yapan Motosiklet Sürücüsü Sağlık Görevlilerini Böyle Bekledi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Sağlık görevlilerini böyle bekledi Otomobil ile çarpışan motosikletin sürücüsü yaralandı

Adana’nın Kozan ilçesinde otomobil ile çarpışan motosikletin sürücüsü yaralandı.
    Edinilen bilgiye göre, Adana Caddesi'nde meydana gelen kazada, İbrahim Özdemir'in (19) kullandığı 01 Y 3628 plakalı motosiklet, sokaktan çıkan Nami Kılınçlı (63) yönetimindeki 38 D 1065 plakalı otomobil ile çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile motosiklet sürücüsü yolun ortasına savruldu.
    Kaza sonrası olay yerine çağırılan sağlık görevlileri yaralı motosiklet sürücüsüne müdahale ederek hastaneye kaldırdı.

Dha
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Doğru bişey yapmış, ben AAAAA nolmuş diyecek yada eleştirilecek bir olay görmüyorum

Rakaful - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaza nasıl oldu bilemiyorum ama şu motosikleti ve lastikleri, şu yolları ve ekipmansız yerde yatarak keyif yapan genci görünce, tedbirini hiç almadığını söyleyebilirim.

Sağlık açısından doğru bir hareket aslında. Kımıldamadan durabiliyorsa durması ve beklemesi.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    kesinlikle acil müdahale gerektirecek ve bu işi bilen ilk yardım eğitimi almış bir kişi olmadığı sürece, hareket ettirmeden ambualns bekletmek en akıllıca yöntem. Geçmiş olsun arkadaşa umarım çabucak iyileşir, yalnız kask mont eldiven falan göremiyorum ve olduğunu da pek sanmıyorum, bizim millet hiç akıllanmıyor, umarım bu iyi bir ders olmuştur motora binerken ekipman şart, yaz kış!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)