Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kadın motosiklet sürücülere bayılıyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    Trafikte kadın motosiklet sürücüsü gördüm mü acayip hoşuma gidiyor. Özellikle de şöyle vitesli motor kullananlara...
    Ama bazı kendini bilmez otomobil sürücüleri bu arkadaşları rahatsız etmiyor mu deli oluyorum...Hatta bu yüzden kavga ettiğimi bile biliyorum.
    O yüzden kız kardeşime motor kullanmasını öğrettim iyi mi yaptım kötü mü bilemiyorum arasıra isteyip duruyor.
    Motor kullanan bayanlar size hayranım hepinizin cesaretini kutluyorum..
    mombohunter bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    helal sana baba

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Bende kız arkadaşıma vercem alınca o kullansın oda anlasın motorun ne kadar güzel bişey olduğunu
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    tabı motor erkek aletı degıldır tum ınsanlar kullanmalıdır.
    Yeni yine yeniden

Korhanx9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende kız arkadaşıma öğrettim ilerde iki motor takılırız diye

handeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda bugün=))
    heheh evet korhan sen ben dijle takılıors 3leris=)

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Superlighti mi modifiye ediyorum seneye artik kiz arkadasimda binsin ehliyet bile aldiracam ona.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    uzun saclılardan herzaman korkarım . Direksiyon basında hep tehlikedirler. Bayanların iyi bir surucu oldugunada katılmıyorum . Ama kullanan ve gercekten iyi surus yapanlarıda yok degil. Benim kız kardesım 17 yasında ve yamaha bws scoterı mukkemmel kullanır .
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Motosikleti
    honda bugün=))
    uzun saçLıLar sana bayıLıo=)

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende aynı şeyleri düşünüyorum orveg aşırı bir sempati oluşuyor gördüğüm zaman...Geçen gün ışıklarda durmuş bir bayan gördüm ybr 125 kullanıyordu,ayağında topuklu ayakkabılarıylaÇok sempatik geldi,sonuçta hemcinslerinin çoğu araba kullanıp daha rahat ve risksiz gitmeyi düşünürken onları motosikletin üzerinde görmek daha güzel oluyor...Umarım trafikteki motorcu bayanların sayısı artar,tabi işleri zor trafikte bu kadar yaratık varken...Benim saçım uzun diye kasktan çıkınca arkadan kız sanabiliyorlar sırf o yüzden hep sakal bırakıyorum Ama önden bi bakıp hayal kırıklığına uğruyorlar Vallaha ben özellikle motorcu bir bayanı rahatsız eden birini görürsem sonu ne olursa olsun yakasına yapışırım Hepimizin bu duyarlılığı göstermemiz lazım zaten...

kivanctf demiş ki;
    uzun saclılardan herzaman korkarım
    Abi bu sitede saçı uzun bir sürü erkek var,bende onlardan biriyim bizden de korkarmısın yani
    eflani bunu beğendi.

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    yok be arkadaslar onu lafın gelisi soyledim . Kısa saclı bayanlarda var yoksa ... Ama hande yalan degil bana bayılmıcaklarda kime bayılcaklar ...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Motosikleti
    honda bugün=))
    fasLa büyük konuşmamak Lazım bence ya nesee=)
    eflani bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Biz şansısız bizim buralarda motora binen kızlar yok...O yüzden biz bayılamıyoruz....Hep ayığız... Şansımız yok kardeşim ne yapalım...

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı kivanctf adlı üyeden alıntı
    yok be arkadaslar onu lafın gelisi soyledim . Kısa saclı bayanlarda var yoksa ... Ama hande yalan degil bana bayılmıcaklarda kime bayılcaklar ...
    Yakısıklı abim sana bayılmıcak kız var mı beee
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    benimde çok hoşuma gidiyor bende geçenlerde işten eve dönerken bir bayana denk geldim arkasından mest olmuş şekilde giderken yollar ayrıldı o bağaz köprüsüne doğru saptı bende yoluma giderken tam o sırada gri bir reno baktım kızcağızı sıkıştırıyo kız durmak zorunda kaldı bende durdum serrederken tanıdığımı falan dedim baktım kız adama sinirli sinirli hareketler yapıyo bıraktım yol kenarında motoru oraya koşarak gittim ben gittiğimde kız sen manyakmısın falan diodu koşarak hoop kardeşim nooluyo falan die bağırdım aynadan beni görünce bir kalkış f1 misali bastı gitti bende ist da motor kullanmaya cesaret eden bayanları kutluyor ve destekliyorum
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı kivanctf adlı üyeden alıntı
    kısa saçlı bayanlar olduğu gibi uzun saçlı erkeklerde var ama dimi.ayıp oluyo bak

belifelesss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 nisanda olucak işallah
    motorlara olan hayranlığım seneler önce bakırköyde gördüğüm bir bayan sayesinde başladı ahhhaaahh :-)
    helal olsun motor kullanan tüm bayanlara
    [COLOR="Red"] sakin bir hayat yaşayıp altmışımda ölmektense her günü dolu dolu yaşayıp otuzumda ölmeyi yeğlerim [/COLOR]

PANDERMOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MARAUDER 800
    Alıntı belifelesss adlı üyeden alıntı
    motorlara olan hayranlığım seneler önce bakırköyde gördüğüm bir bayan sayesinde başladı ahhhaaahh :-)
    helal olsun motor kullanan tüm bayanlara
    Yıllar önce ( çok eski değil ama, okurlar dergiye mektup yollar ve editör cevap yazardı, çok samimi bir iletişimdi, o yüzden yıllar önceymiş gibi gelir hep ) Motosiklet Dünyası diye güzel bir yayın vardı, Orada Elvin Hanım ve Faramaz Bey her ay gezdikleri yerleri fotoğraflar ve Elvin Hanım'da anlatırdı, öyle bir üslubu vardıkı okurken rüzgarı yüzümde hissederdim, benim de motor aşkımın alevlenmesine bir bayan vesile oldu diyebilirim. Tüm bayanları cesaretlerinden ve mozaiği renklerdikleri için kutluyorum.
    CHOPPER "V" OLMALI

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor süren bayanlara bayılan arkadaşlar alanyaya gelsin turist kızların alayı motor kiralayıp geziyor bol bol ayılıp bayılırsınız

orveg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 200GY-A(Destina)
    Turist kızlarla işim olmaz benim Türk olacak Türk

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler