Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kadın motosiklet sürücülere bayılıyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ben de bağlaç olan "de" ve "ki"ler ayrı yazılınca sevinçten bayılıyorum, çok sempatik geliyorlar olması gerektiği gibi yazıldıkları zaman... Söz meclisten dışarı
    May the Force be with McLaren Mercedes

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olması gereken birşey.Gelişmişliğimizi ve değişime açık olduğumuzu gösteren bikaç göştergeden biridir.Bayanların motosiklete binmesini destekliyorum.
    eflani bunu beğendi.

mattet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ooooooooooooooooooooo

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    hehehehebenimde çok hoşuma gidiyor

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Dün dayımla muhabbet ediyoduk, motorları konuşuyoduk bana ne istiyosun diye sordu bende honda today istiyorum dedim oda demez mi
    "Yengende honda istiyo"
    Dayıya biraz gaz verdim kendisinede alcak galiba bi motor
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Bizim burda da şalvarlı bayanlar scooter kullanıyo evlere şenlik
    Satılık Asya125t-Spidi mont

jakobien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 ''MAVİ GRİ ŞASE GÜZELİNDEN''
    hehe ben arkamda oturan bayana bayılıyorumserserimiyim neyim
    To know me is to love me....

premier1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet, internet
    Yahu arkadaşlar bu memlekette bayanlar neden böyle el üstünde tutulur anlamam...

Bankada kuyruktayız, adam oradan "buyrun hanımefendi!" der..

Okulda hocalar kız öğrencilere ilgi gösterir..

Burada bir hin oğlu hinlik var mı acaba diye zaman zaman düşünmüyor değilim..

Bayanlar da bunu biliyor ve kendilerini ağırdan satıyorlar..

Oysa cins (sex) olarak bir farkımız yok.

Var mı ? Yok

Bu kadar basit işte.. (Alkışlar )

yalnız kovboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teprik ederim seni bayanlara destek olmalıyız onları motor için desteklemeli güç vermeligiz bu sayade gözleri arabamızda olmaz kafamız rahat kalır....
    BENİM SADIK YARİM KARA TOPRAKTIR

ghostrideremir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tabi abi okan4037 abinin dediği gibi motor sadece erkekler için değildir tüm insanlar için yapılmış bir makinadır
    [COLOR="Red"]MOTORCU OLMAK SADECE HIZ YAPMAK DEĞİLDİR-[/COLOR][COLOR="Blue"]ÖNÜNDEKİ ARACINDA NE YAPACAĞINIDA BİLMEKTİR[/COLOR]

jakobien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 ''MAVİ GRİ ŞASE GÜZELİNDEN''
    önce 4 tekerlekliyle gitmeyi öğrensinler sonra iki tekeri denesinler derim nacizane
    To know me is to love me....

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı premier1 adlı üyeden alıntı
    Yahu arkadaşlar bu memlekette bayanlar neden böyle el üstünde tutulur anlamam...

Bankada kuyruktayız, adam oradan "buyrun hanımefendi!" der..

Okulda hocalar kız öğrencilere ilgi gösterir..

Burada bir hin oğlu hinlik var mı acaba diye zaman zaman düşünmüyor değilim..

Bayanlar da bunu biliyor ve kendilerini ağırdan satıyorlar..

Oysa cins (sex) olarak bir farkımız yok.

Var mı ? Yok

Bu kadar basit işte.. (Alkışlar )
    Comfirmation Bias

kumkum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trafikte bayan moorcuları sonuna dek destekliyorum. Ama maalesef trafikte erkek magandalardan çok bayan magandalardan korktuğumu söylemeliyim.Hertür maganda fena.. Ama bayanın bayana ettiğini kmse yapmaz söylemem gerekir ki...Ben iyi bir araba sürücüsüyüm. Aynı zamanda çok da iyi bir bisikletciyim. Bisikletle trafikte ilerlerken, arabaların ne yapabileceğini kestirmek önemlidir. Bu motorla giderken de doğru. Ama araba kullanan bir bayanın ne yapaccağını - istisnalar hariç- kestirmek imkansızdır.Ya enteresan durumlar yaşamasam tamam diyeceğim.. Ama absurt şeyler yaşadım bisikletle... Düşünün ki bisikletle sağdan gidiyorsunuz.. Paşa paşa...Yol sağa sapıyor daralıyor.. Önde bir araba.. araya pay koydum ben de girdim. Arkamda da başka araba. Ve arkasında diğerleri. Önümeki kadın bir aayrıma geldi. zınk diye durdu. tabiatıyla ben de durdum. Arkamdaki ve arkasındakiler de.. Ama buraya kadar normal olan , sonrasında anormalleşiyor kadın şöför aya mayna hak getire, garrrç ses efekti ile geri vites takıyor... Kadın önüne gelen yol ayrımında krar değiştirmiş, öteki tarafa dönmek için geri alıyor. yol dar. kaçacak yerim yok. aynaya bakmadan geri geliyor.hızlı hızlı. bağırsam ne fayda, camlar kapalı, muhtemelen müzik de açık. Arkamdakiler anladı korna basıyor. kadın geliyor..hala... erkek bisikleti altımdaki ara demiri vr. bisiklet bacaklarımın arasında yan yan dönerek kadının duracağı anı bekliyorum. artık iyice yan döndüm. Artık geri geri gelen kadın solumda ,arkadaki araba sağımda, ben öyle yan duruyorum.. kornalar basılıyor. kadının umru değil benim üstüme çıkana kadar. benim üstüme çıktı, bisikletin 2 tekerini, arabanın arka 2 tekeri altına altı ben de arabanın altına 2 arka tekerin arasına mecburen uzandım, sereserpe kaçış yok.Ancak o zaman durdu ,birşeye çarptım diye.. Bir yığın korna sesini alkış sandı herhalde. lütfen bir tavırla arabadan idi. Ben debeleniyorum çıkayım diye. dİĞER ÖN KOLTUKTAN DA BİR BAŞKA YAŞLI KADIN İNDİ Kİ CADILARIN ÖNDE GİDENİ BANA CAR CAR bağırıyor.. Burası bisiklet yolu mu ne işin var burada diye.. Git sahilde bin diye bana akıl öğretiyor yardım edeceğine ve özür dileyeceğin.e. millet kadınlara bağırıyor, kadn bana... Şöför hanım da 8 aylık hamile...Arabayı çekti..Tekerleri marullanmış bisikletimi sinirden gülmekle ağlamak arası çıkardım arabanın altından. Kadınlar hala bağırıyor. Sahilde bin diye. Sahile kadar bisikleti kafamda taşımam lazım herhalde kaldı ki ben bisikletle ulaşımımı sağlıyorum gezme amaçlı değil hani...polis çağıracağım dedim. Ben sporcuyum, bacağım haşat. ders veremesem ne olacak.. Davacıı olacağım dedim. Kadınlar nasıl bağırıyor inanlmaz.Sanki ben onları ezmişim.Millet toplandı başımıza. Bu kez de onlara bağırıyor... Ben sakin durdukça çıldıryorlar. bacağıma bakıyorum yüzülmüş derilerim.. Bisiklet haşat. Şeytan diyor al bisikleti tık kadının ağzına.. susmuyor....Sonunda baktı polis çağırıyorum, ""gelinim hamile, heyecan iyi değil, 8 aylık..falan-filan." direksiyona o zaman ne oturtursun heyecan kötüyse.Bisikletin parasını değil, lastiklerin parasını zor aldım. Sağolsun Yeşil Bisiklet geldi aldı bizi oradan da o bisikleti sırtlamaktan kurtuldum.
    Başka zaman da trafikte tıkandı yol, sağdan geldiğimi gören tüm şöförler yol verdi, geçiyorum. Bariz çekiliyorlar geçeyim diye. Yanımda da kaldırım taşları yüksek bayağı. Kadın jip içinde oturuyor. Beni o da gördü çünkü önündeki arabalar da sola kırıp yol açıyorlar diye baktı aynadan ve ne yaptı biliyor musunuz.? Direksiyonu sağa kırıp tekerleri ile yolumu kapadı. Yanına gelince camı indirdi.. Silikonlardan kapanmayan koca dudaklarını sallaya sallaya "nereye" dedi.. "o ne demek ki" dedim."pis lezbiyen "demez mi.. Ne ilgi alaka kurduysa bilmem.. "Siz sporcu kadınların hepsi "diye başlayıp ağza alınmaz küfürlerle başladı konuşmaya. Haydi buyrun bakalım. Aldım bisikleti ,kaldırıma, önüne indim devam ettim.. Motor olsaydı bunu yapmam da mümkün değildi. herhalde kapışana kadar küfür ederdi.
    Enteresan değil mi?
    Kızıltoprak' da bir taksi şöförü dışında, beni hiç bir erkek şöför de taciz etmedi.O da araba tamponuna çarpar gibi biskletime arkadan çarparak beni düşürme savaşı verdi sırıta sırıta...
    Ama sonuçta trafikte en çok ,istisnalar hariç tabii, bayan şöförlerin maganda cinsiden sakınmak lazım. Bayanların maganda olanları motor ve bisiklete binme cesarei gösteremezler zaten Ama arabada tam bir canavar olbilirler. Dikkatli olmak lazım....

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardesİmde Bİsİkletcİ Yillardir.
    Cok İyİ Anliyorum Senİ
    Comfirmation Bias

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Ben de ulaşım amaçlı bisiklet kullanıyorum sizi iyi anlıyorum.Bir de üste çıkma çabaları yok mu?Nerde şu aşağı parmak bakim hah

Açıkçası bir ara bayanlara erhliyet verilmesin yasasını destekleyecek kadar çok olay yaşadım trafikte. Öncelikle bayanların iyi şoförü çok iyi oluyor ama açık tabirle sonradan görme züppe vb..... tayfası hiç çekilmiyor (23 yaşındayım hayatımda bir kere bir bayana vurdum oda trafikte az daha zat-ı muhterem(!) in sayesin tahtalıköye tezelden bilet alıyordum) arabayı bilmem ama motosiklette görmek benimde hoşuma gidiyor. Geçenlerde çengelköyde cbf 250 (kırmızı) bir bayan gördüm gayette iyi kullanıyordu ve çok hoşuma gitmişti.

berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    motosiklet sevdası adına ve cesaretleri adına bayan motosiklet kullanıcılarını yürekten kutluyorum ülkemizde ulaşım kolaylığı sağlayan yoğun şehir stresinden uzak motosiklet kullanıcısı olmuş yada olacak bayanları tebrik ederim..
    Rüzgar gibi geçti

erkan1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    bayanlardada bence çok güzel araba ve motor kullanan var mesela rüzgarın kızı,aslında bence hani halk dilinde erkek gibi kız dediğimiz olur ya aynen öyle mangal yürekli bayanlar varki 500cc-600cc gibi motorları zaptedip 150 km hızın üzerinde sürenini gördüm çoğu erkek sürücüler bu kadar yürekli değildir,eminim
    ve motor üzerine çok yaskışıyorlar.hele o kask ve kıyafet içinde çok güzel bir görüntü uyumu oluyorki benim favorim bu bayanlar. sizleri kutluyorum ve alkışlıyorum

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    ya bıraz korkak kullanıyo gıbıler o kadar da olacak. ama bazıları cok cesur sekıl a dakı gıbı
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

handeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda bugün=))
    çok konuşmayın ya=)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler