Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

E ihale sitesi açıldı vfr 800x sıfır km sandık motorlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben müşteri gözüyle bu işe bakıyorum param var ve motor alıcam kendi piaggio x10 mu almadan bile 10 tane motor bakmaya gittim km si benim motorumdan çok daha düşük motorlar vardı fiyatlarıda benim aldığım rakama göre daha uygun .. ben ferco garantili bütün bakımları fercoda yapılmış lastikleri yep yeni daha yeni değiştirmiş motoruna gözü gibi bakan adamdan aldım motoru.. sistemde kayıtlı secereli motor aldım yani.. satarkende o kadar rahat satıcam değerinde.. piaggionun deri kılıfdaki kitapçığı belgeleri her şeyiyle beraber aldım motoru .. dörtdörtlük..

seceresi belli olmıyan benim motorumdan km si çok daha düşük motorlar vardı benim aldığım fiyattanda daha uygun düşük rakamlara... aldıkdan 2 ay sonra falan bakdığımda ilanlara çoğu duruyordu..

müşteri gözüyle bakıyorum kafayı taktım kendime bir tane crossrunner alıcam . 57 bine 60 bine sırf sıfır diye ki 2015 model motor sıfır olsada sıfır olmaz benim gözümde, 4 yaşında motor neyse hadi sıfır diyelim o fiyatlara onu alıcam üstüne michellin pilot alıcam 2 bin tl .. hadi bakımınıda onlar hediye etsin.. motor gelicek bana 60 bine ..

bu motorun 2018 modeli 70 bin zaten.

buyrun

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-drd-motorbikes-hasanpasa-dan-honda-vfr800x-crossrunner-575098753/detay

niye gidiyim 4 yaşındakine 60 veriyim.. kendimi zorlarım sıkarım kredi çekerim karta taksit yaparım aradaki 10 bini çıkartır 2018 model sıfırını alırım .. üstündeki lastiklerde yep yeni bana en az 2 sene lastik masrafı çıkartmaz, sıfır bakımıda yeni aküsü yeni her şeyi yeni..

yok param yoksa uğraşmam bunu alırım güzel bir pazarlıkla buda sıfır km benim için adam 3 yılda her yıl 300 km yapmış oda herhalde servise bakıma götürüp getirmişdir.. 48 e verse 2 bin tl ye michelin pilotları çakar 2016 model sıfır lastikli sıfır motora 50 bin tl ye binerim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-995-km-hatasiz-crosrunner-464729396/detay

şahsen sıfırı 70 bin tl olan ve ikinci elde 2018 i , 2017 si yani bir iki yaşında olanları zaten 50-60 arasında kaynayan bir motorun 4 yaşındakine bir yaşında parası şahsen vermezdim tekrar ediyim ben kendi müşteri gözüyle yazıyorum.. başkası alır saygım sonsuz..
    işte bu yüzden bu açılan muhabbetin en başından beri gereksiz olduğunu savunup tecrübelerimizi paylaştık. İhale türkiyede yıllardır aynı. Arkadaşlar kanunların değiştiğini artık bu işlerin dağ usulü olmadığını savundu etti. Burası türkiye arkadaşlar istediğiniz kadar kanun değiştirin burada bu işi yapan adamlar bu işten ekmek yiyor. Bu ihalelerden beslenen organizasyonlar var. Durum böyleyken bir kullanıcı olarak içlerinden bir araç almak neredeyse imkansız. Bırakın otomobil motosikletleri sanayi tipi eşyalarda bile bu durum böyle. Kullanıcı olarak zamanınızı ve vaktinizi boşa harcamamanızı tavsiye ederim.

Bu araçları alan sahibindene koyan bu kişiler 59 olmaz 57 olur 57 olmaz 55 olur hertürlü satar bunu. Ama bireysel bir kanadı olmayan bir kullanıcı bu motorla uğraşıp edip bu motoru 45 liraya alıp gidip 50 liraya satması çok zor olur.

Yine tavsiyem ufak tefek daha ucuz motosikletler kovalanabilir ben zaman zaman r1150 f650 gibi çok düşük fiyatlı ihalelere katıldım ama daha gücüm kalmadı çok yoruyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    bu motorun ihaleden alındığını kaç kişi bile bilir? üretim yılı eski ama 0 km bir motor olarak görecek insanlar.. doğal olarak bunlarda satılacaktır siz rahat olun.. her malında bir alıcısı çıkar..

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı ..YaNKee.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun ihaleden alındığını kaç kişi bile bilir? üretim yılı eski ama 0 km bir motor olarak görecek insanlar.. doğal olarak bunlarda satılacaktır siz rahat olun.. her malında bir alıcısı çıkar..
    yok öyle bir dünya ..alan evraklarında yazmıycakmı ihale alım satım belgeleri bedeli .. adama sormazlarmı bu motor 2015 den beri sendemi adam evet bende dese 2015 yılından beri aldığı fatura kayıt belgeleri olması lazım.. kimse o riske girmez onun adı evrakda sahtecilikdir büyük cezası vardır..

2015 modeli 2018 model diyemi satıcaklar gene imkansız o motor 2015 model ise ruhsatta da 2015 yazıcak sadece tescil tarihi kısmında trafiğe ilk çıkış tarihi yazarorda ruhsatın verildiği tarih yazar..

o işler öyle çocuk oyunu değil motor sahibi uyansa çok kişinin başı yanar evrakda sahtecilik, dolandırıcılık kimse üki üç bin lira cebime girsin diye o riske girmez..

Motosikleti
    CBR 650F
    yok öyle bir dünya ..alan evraklarında yazmıycakmı ihale alım satım belgeleri bedeli .. adama sormazlarmı bu motor 2015 den beri sendemi adam evet bende dese 2015 yılından beri aldığı fatura kayıt belgeleri olması lazım.. kimse o riske girmez onun adı evrakda sahtecilikdir büyük cezası vardır..

2015 modeli 2018 model diyemi satıcaklar gene imkansız o motor 2015 model ise ruhsatta da 2015 yazıcak sadece tescil tarihi kısmında trafiğe ilk çıkış tarihi yazarorda ruhsatın verildiği tarih yazar..

o işler öyle çocuk oyunu değil motor sahibi uyansa çok kişinin başı yanar evrakda sahtecilik, dolandırıcılık kimse üki üç bin lira cebime girsin diye o riske girmez..
    şimdi işleyişten bahsedeyim önce nasıl oluyor.. kdv ve harçları yatırıyoruz.. yasal itiraz süresi varsa bekliyoruz yoksa satışı yapan müdür evrakları bize veriyor ve depodan çıkış yapıyoruz çekici ile.. yok sigorta yaparsak direk araba ile çıkıyoruz yada motor ile.. muayene için 1 ay süremiz var.. muayene işi bitince aracın men işi varsa onuda bu sayede kaldırıyoruz.. en son noterden ruhsat işlemlerini yaptırıp plaka basım kağıdı alıp plakayı bastırıyoruz.. sonra plakalı ruhsatlı olarak satıyoruz..

şimdi yok mu var mı öyle bir dünya ben sana plakalı araba satıyorum km 0 daha.. aldım ama plaka bastırıp binmedim.. bayiiden 10 bin aşağı satıyorum.. almayacakmısın? demek ki öyle bir dünya varmış bu arada ihale alım satım bedeli yazmayacakmı dediğin kağıtlar sadece evrak işlerinin süzenlenmesi için noterde yada trafik tescilde kullanlıyor yani öyle birşey ruhsattada yazmayacağına göre demekki bunların nereden alındığını kimse bilmeyecek..

servis bilgisi herkes için sorun değil.. zaten motor 4 yaşında ama 0 km yani hangi servis kağıdı

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    ........ şimdi yok mu var mı öyle bir dünya ben sana plakalı araba satıyorum km 0 daha.. aldım ama plaka bastırıp binmedim.. bayiiden 10 bin aşağı satıyorum.. almayacakmısın? demek ki öyle bir dünya varmış bu arada ihale alım satım bedeli yazmayacakmı dediğin kağıtlar sadece evrak işlerinin süzenlenmesi için noterde yada trafik tescilde kullanlıyor yani öyle birşey ruhsattada yazmayacağına göre demekki bunların nereden alındığını kimse bilmeyecek..

servis bilgisi herkes için sorun değil.. zaten motor 4 yaşında ama 0 km yani hangi servis kağıdı
    Öyle bir dünya yok....
    Madem otomobil örnek verildi o zaman otomobilden örnekleyelim. Üstelik benim yaşadığım bir örnek.

2018 Ocak ortası.
    2018 model Toyota Corolla fiyatı 75.000,-TL idi.
    Aynı bayiden, aynı özellikteki aracın sıfır km fakat 2017 modelini 66.000 TL ye aldım.

Aradaki tek fark 20 gün fark ile yeni bir yıla girilmiş olması, aracınsa bir yıl eski model haline gelmesi.

Rakkamlara dikkat ederseniz, bahsettiğimiz motorla neredeyse aynı.
    20 gün nedeniyle araç bir yıl yaşlanmış göründüğünden fiyat 9.000,-TL düşüyor.

Şimdi gelelim zurnanın zırt dediği yere...

Aynı bayi bana örnekteki motosiklette olduğu gibi gümrük çıkışlı bir Toyota Corolla önermiş olsa,
    fiyatınada 57.000,-TL dese. Ama bu aracı trafiğe çıkarmak için uğraşacak olmam gerekecekse...

Üsütüne üstlük önerdiği Corolla 2015 modelse ve garantisi yoksa bu ne perhiz ne lahana turşusu.....

Bir yerlerde hata yapıyorsunuzda nerde onu çözemedim

Motosikleti
    Artık Yok...
    şimdi işleyişten bahsedeyim önce nasıl oluyor.. kdv ve harçları yatırıyoruz.. yasal itiraz süresi varsa bekliyoruz yoksa satışı yapan müdür evrakları bize veriyor ve depodan çıkış yapıyoruz çekici ile.. yok sigorta yaparsak direk araba ile çıkıyoruz yada motor ile.. muayene için 1 ay süremiz var.. muayene işi bitince aracın men işi varsa onuda bu sayede kaldırıyoruz.. en son noterden ruhsat işlemlerini yaptırıp plaka basım kağıdı alıp plakayı bastırıyoruz.. sonra plakalı ruhsatlı olarak satıyoruz..

şimdi yok mu var mı öyle bir dünya ben sana plakalı araba satıyorum km 0 daha.. aldım ama plaka bastırıp binmedim.. bayiiden 10 bin aşağı satıyorum.. almayacakmısın? demek ki öyle bir dünya varmış bu arada ihale alım satım bedeli yazmayacakmı dediğin kağıtlar sadece evrak işlerinin süzenlenmesi için noterde yada trafik tescilde kullanlıyor yani öyle birşey ruhsattada yazmayacağına göre demekki bunların nereden alındığını kimse bilmeyecek..

Ben gene müşteri alıcı gözüyle anlatıyım .. dediğin çok farklı bana 2018 model diye satamassın 0km de olsa 4 yaşında motoru onu diyorum..

sen bana 2015 model 4 yaşında o km diye belirtmen lazım belirtmessen bunun adı dolandırıcılıkdır zaten ruhsat işlemlerinde noterde anlaşılır oda misal işim çıktı sanada vekalet verdim sen motoru al diye ben 0km 2018 model sanırken sen bana hep sıfır km dedin ama yılını söylemedin diyelim.. 0km 4 yaşında 2015 model motoru kakaladın bana..

ben aracı geri iade ederim almassa satıcıya dava açarım dolandırıcılıkdan tabi bunun yanında ağır arızada çıkar vatandaş ile satıcı arasında heleki alıcı arıza bir tipse yada sıkıntılı bir tipse..

4 yaşında bir aracı bana 2018 model 0 km bir araç diye satamassın altını kalın kalın çiziyorum yok öyle bir dünya

servis olayına gelince servis ile garantinin bir alakası yok servise girme nedeni ilk montaj bakım kayıt servise tescili burda garanti değil secere ön planlı bir işlem.. bu tür motorları seceresiz kimse almaz.. bakın altını kalın kalın çiziyim bu tür motorları seceresiz kimse almaz.. yoksa 0 km de olsa alıcının gözünde sokak arasında toplanmış bir motor gözüyle görülür.. nerden geldiği neler yapıldığı belli olmıyan bir motor arkasında o yüzden resmi servisin kaşsesi onayı şarttır .. burda garanti arayan yok zaten..

10 bin tl ucuza alma olayına gelince ben şayet 4 yaşında 0 km diye 10 bin indirimli fiyattan alıcağım motorun aynı fiyata 2017 hatta üç aşağı beş yukarı bir kaç binde olanlarını 2018 modelini olduğunu biliyorsamki bu motrou kovalıyorsam biliyorumdur piyasasını...

o fiyata 0 km diye 4 yaşında motoru alıcağıma aynı fiyata bin km de 2-3 bin km de gene sıfır sayılabilicek ayarda 2017-2018 ini alırım..

4 yaş az bir yaş değil ben o motorla 2 senede 10 bin km yol yapsam 50 bine aldığım motoru 35-36 ya zor satarım..

önceki sayfalarda dolu ilan gösterdim 2015-2016 bin km de olanlarını 900 km olanlarını 3 bin 5bin km lerde olanlarını 40-42-45 bu civarlarda satıyorlar .. sen 10 bine gelmiş birde şu anda yaşı 4 ben sattığımda olucak belki yaşı 6 o motoru 35-36 ya zor satarım..

2017 -2018 bir kaç binde aynı motoru aynı fiyata alsam ya aynı fiyata yada kar ederek satarım çünkü modelin değer fiyatında almışımdır diğerinde 0 km de olsa 4 yaşında motoru sadece 100km 2-3 bin km olan akranlarından 10 bin tl fazlaya alıyorum... değerinden zaten 10 bin yükseğe alıyorum orda büyük zarardayım zaten..

ihale tescili olan evraklar noterde dursada adamda olsada hatta o adam 2015 bırak ihaleyi kendi almış olsun deposunda 4 sene boyunca yatırsın ben şüphelenirsem her şekil o evraklara ulaşırım bu kadarda saf sanmayın 50 bin tl ye motor satıcaksın alan adamda ağaç kavunda gelmiyor.. bir motora 50 bin tl vericek adamın kafası zehir gibi çalışır. 3 bine 5 bine motor almıyorya amaan boş ver desin..

50 bin tl motorsiklet için çok ciddi bir rakam heleki verilen para riskli zaten satışı ağır giden ikinci eli çok ağır olan bir model için.. bir cbf cbr ybr türü piyasa işi model değilki o motoru bilen adam alır..

neyse alanada satanada hayırlı olsun .. güle güle binsin.. satarmı satmazmı bilmem benim piyasa algılamamda normal şekilde kimse gelipde al kardeşim 50 bin tl ver motoru demez.. benim çevremdeki hiç bir motorcu arkadaşımda almaz bende almam.. zaten motorcu dediğin motordan anlıyan işi bilen piyasaya hakim adam almaz bence.. kısmettir bu gerçekden keklik birini bulur şans işidir yada bir takasla gider galericiler çok takas yapar ellerinde satamadıkları malları eritmek için öyle gider.. eritirler bir şekilde.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Bu motosikletlere bırakın 57 bin tl yi 50 bin tl verecek adamın, aklından şüphe ederim.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı moonspell07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motosikletlere bırakın 57 bin tl yi 50 bin tl verecek adamın, aklından şüphe ederim.
    Arkadaşı tanımam etmem sohbetimde yoktur.. ama yazımın altına iyi ibr örnek oldu demek istediğim buydu..

yukarda "zaten motorcu dediğin motordan anlıyan işi bilen piyasaya hakim adam almaz bence.." dediğim olay buydu işte arkadaşın yazdığı.. arkadaş motorcu biliyor piyasayı anlıyor işten yazmış böyle birşey..

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally

biz alınır mı alınmaz mı tartışması yaparken götüren çoktan götürdü her malın alıcısı mutlaka vardır gumrukden aldı en az 10 bın uzerıne koydu kaporası alınmış buyrun burdan yakın

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bu ilan için demiyorum kesinlikle onu en başsa belirtiyim belkide satışmıştır alanada hayırlı olsun fakat kaporası alındı olayı bazı galericilerin yaptığı eski bir numaradır.. tekrar ediyim bu motorlar yada ilanlar için demiyorum ama çevrenizde galerici varsa sorabilirsiniz.. sahibindede çok yapılıyor bu numara..

bir araç ilana giriyor kaporası alındı deniyor bilinçli o kaporası alındı yazısı belli bir süre kaldıkdan sonra araç ilandan çekiliyor bir kaç ay sonra aracı başka bir galeri yada satıcıdan tekrar ilana koyuyorlar..

Motosikleti
    Yamaha Nmax 155
    siz burda tartışırken arkadaşım almış toplattırmış sürmüş 60 bine müşteri bile bulmuş bugun satacaktı sanırım
    logaritma ve computeus bunu beğendiler.

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Eğer gümrükten araç alıp satmak bahsettiğiniz kadar mantıksız ve zarar ettiren bir şey olsaydı yıllardır aynı insanlar gümrükten defalarca araç satın almazlardı. Birinin bu kadar zarar edip böylesine mantıksız bir işi defalarca yapmasının olanağı yok. Demek ki sandığınız kadar mantıksız ve zarar ettiren bir şey değil 😀

Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı ufoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle bir dünya yok....
    Madem otomobil örnek verildi o zaman otomobilden örnekleyelim. Üstelik benim yaşadığım bir örnek.

2018 Ocak ortası.
    2018 model Toyota Corolla fiyatı 75.000,-TL idi.
    Aynı bayiden, aynı özellikteki aracın sıfır km fakat 2017 modelini 66.000 TL ye aldım.

Aradaki tek fark 20 gün fark ile yeni bir yıla girilmiş olması, aracınsa bir yıl eski model haline gelmesi.

Rakkamlara dikkat ederseniz, bahsettiğimiz motorla neredeyse aynı.
    20 gün nedeniyle araç bir yıl yaşlanmış göründüğünden fiyat 9.000,-TL düşüyor.

Şimdi gelelim zurnanın zırt dediği yere...

Aynı bayi bana örnekteki motosiklette olduğu gibi gümrük çıkışlı bir Toyota Corolla önermiş olsa,
    fiyatınada 57.000,-TL dese. Ama bu aracı trafiğe çıkarmak için uğraşacak olmam gerekecekse...

Üsütüne üstlük önerdiği Corolla 2015 modelse ve garantisi yoksa bu ne perhiz ne lahana turşusu.....

Bir yerlerde hata yapıyorsunuzda nerde onu çözemedim
    sana göre alınmaz ama başkasına göre alınır.. iyi takip et bunları alan adamlar rahat rahat satacak.. trafiğe çıkmak için neden uğraşacaksın onuda anlamadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:16 ----------

Ben gene müşteri alıcı gözüyle anlatıyım .. dediğin çok farklı bana 2018 model diye satamassın 0km de olsa 4 yaşında motoru onu diyorum..

sen bana 2015 model 4 yaşında o km diye belirtmen lazım belirtmessen bunun adı dolandırıcılıkdır zaten ruhsat işlemlerinde noterde anlaşılır oda misal işim çıktı sanada vekalet verdim sen motoru al diye ben 0km 2018 model sanırken sen bana hep sıfır km dedin ama yılını söylemedin diyelim.. 0km 4 yaşında 2015 model motoru kakaladın bana..

ben aracı geri iade ederim almassa satıcıya dava açarım dolandırıcılıkdan tabi bunun yanında ağır arızada çıkar vatandaş ile satıcı arasında heleki alıcı arıza bir tipse yada sıkıntılı bir tipse..

4 yaşında bir aracı bana 2018 model 0 km bir araç diye satamassın altını kalın kalın çiziyorum yok öyle bir dünya

servis olayına gelince servis ile garantinin bir alakası yok servise girme nedeni ilk montaj bakım kayıt servise tescili burda garanti değil secere ön planlı bir işlem.. bu tür motorları seceresiz kimse almaz.. bakın altını kalın kalın çiziyim bu tür motorları seceresiz kimse almaz.. yoksa 0 km de olsa alıcının gözünde sokak arasında toplanmış bir motor gözüyle görülür.. nerden geldiği neler yapıldığı belli olmıyan bir motor arkasında o yüzden resmi servisin kaşsesi onayı şarttır .. burda garanti arayan yok zaten..

10 bin tl ucuza alma olayına gelince ben şayet 4 yaşında 0 km diye 10 bin indirimli fiyattan alıcağım motorun aynı fiyata 2017 hatta üç aşağı beş yukarı bir kaç binde olanlarını 2018 modelini olduğunu biliyorsamki bu motrou kovalıyorsam biliyorumdur piyasasını...

o fiyata 0 km diye 4 yaşında motoru alıcağıma aynı fiyata bin km de 2-3 bin km de gene sıfır sayılabilicek ayarda 2017-2018 ini alırım..

4 yaş az bir yaş değil ben o motorla 2 senede 10 bin km yol yapsam 50 bine aldığım motoru 35-36 ya zor satarım..

önceki sayfalarda dolu ilan gösterdim 2015-2016 bin km de olanlarını 900 km olanlarını 3 bin 5bin km lerde olanlarını 40-42-45 bu civarlarda satıyorlar .. sen 10 bine gelmiş birde şu anda yaşı 4 ben sattığımda olucak belki yaşı 6 o motoru 35-36 ya zor satarım..

2017 -2018 bir kaç binde aynı motoru aynı fiyata alsam ya aynı fiyata yada kar ederek satarım çünkü modelin değer fiyatında almışımdır diğerinde 0 km de olsa 4 yaşında motoru sadece 100km 2-3 bin km olan akranlarından 10 bin tl fazlaya alıyorum... değerinden zaten 10 bin yükseğe alıyorum orda büyük zarardayım zaten..

ihale tescili olan evraklar noterde dursada adamda olsada hatta o adam 2015 bırak ihaleyi kendi almış olsun deposunda 4 sene boyunca yatırsın ben şüphelenirsem her şekil o evraklara ulaşırım bu kadarda saf sanmayın 50 bin tl ye motor satıcaksın alan adamda ağaç kavunda gelmiyor.. bir motora 50 bin tl vericek adamın kafası zehir gibi çalışır. 3 bine 5 bine motor almıyorya amaan boş ver desin..

50 bin tl motorsiklet için çok ciddi bir rakam heleki verilen para riskli zaten satışı ağır giden ikinci eli çok ağır olan bir model için.. bir cbf cbr ybr türü piyasa işi model değilki o motoru bilen adam alır..

neyse alanada satanada hayırlı olsun .. güle güle binsin.. satarmı satmazmı bilmem benim piyasa algılamamda normal şekilde kimse gelipde al kardeşim 50 bin tl ver motoru demez.. benim çevremdeki hiç bir motorcu arkadaşımda almaz bende almam.. zaten motorcu dediğin motordan anlıyan işi bilen piyasaya hakim adam almaz bence.. kısmettir bu gerçekden keklik birini bulur şans işidir yada bir takasla gider galericiler çok takas yapar ellerinde satamadıkları malları eritmek için öyle gider.. eritirler bir şekilde.
    ben 0 diye satarlarmı demişim? iyi okuyun sizin yazılarınızdan dolayı herkes farklı algıyla anlıyor sanrım... 2015 ama 0 km demişim bakın.. hatta sahibindene attı adam 0 km yazmış modelinide yamış.. satılmayacakmı şimdi bu araç? bunun ihaleden alındığını kim bilecek.. gidecek düşük fiyattan 0 km de daha ilk kez kendi bineceği motor alacak..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:19 ----------

Alıntı Fatih kutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz burda tartışırken arkadaşım almış toplattırmış sürmüş 60 bine müşteri bile bulmuş bugun satacaktı sanırım
    hayırlı olsun.. kar cebe yakışır versin geçsin para kazandıysa.. demek ki her malın bir alıcısı varmış..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:21 ----------

Alıntı Zato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer gümrükten araç alıp satmak bahsettiğiniz kadar mantıksız ve zarar ettiren bir şey olsaydı yıllardır aynı insanlar gümrükten defalarca araç satın almazlardı. Birinin bu kadar zarar edip böylesine mantıksız bir işi defalarca yapmasının olanağı yok. Demek ki sandığınız kadar mantıksız ve zarar ettiren bir şey değil ��
    valla arkadaşlar herşeyi biliyolar.. bilsinler diyorum fazla yorum yapmıyorum.. bu ay 5 araba aldım sanırım.. en basiti aldığım 1 arabadan örnek vereyim, ihaleden kazanılır mı kazanılmaz mı konusuna örnek olsun yani.. audi a3 tek kapı 2008 model s-line yani full olanı 20.000 den aldım.. çıktığı fiyattan aldım hemde kimse girmedi ihaleye..

Motosikleti
    Artık Yok...
    Bende yanlış algılama yada yönelendirme asla olmaz.. bakınız hani sizin bir hevesle bakın kaporası alınmış satılmış bile bir tanesi dediğiniz bir motor vardı haftalar önce.. o motor hala satılıkda..

afaki konuşmam benim olayım sayılar rakamlar matematik piyasa algoritması üstünedir bunun gerisi benim için sadece lafdır sözdür.. ali şunu yapmış veli şunu satmış piyasa efsaneleri..

size devamlı rakamları sundum anlamak istemediniz sembol ilanları gösterdim insanların sattığı anlamak istemediniz. ama gerçekler şu anda bile ortada giriniz ilanlara bakınız..

Buyrun kaporası alınmış dediğiniz haftalar önce satıldı dediğiniz motorun ilanları ve diğer ilanlar hala satılıkda durmakda hatta bazıları fiyatı düşürmüş bir tanesi 60 istiyorsu 57 e çekmiş..

https://www.sahibinden.com/motosikle...ting=km-nu_asc

Motosikleti
    CBR 650F
    Bende yanlış algılama yada yönelendirme asla olmaz.. bakınız hani sizin bir hevesle bakın kaporası alınmış satılmış bile bir tanesi dediğiniz bir motor vardı haftalar önce.. o motor hala satılıkda..

afaki konuşmam benim olayım sayılar rakamlar matematik piyasa algoritması üstünedir bunun gerisi benim için sadece lafdır sözdür.. ali şunu yapmış veli şunu satmış piyasa efsaneleri..

size devamlı rakamları sundum anlamak istemediniz sembol ilanları gösterdim insanların sattığı anlamak istemediniz. ama gerçekler şu anda bile ortada giriniz ilanlara bakınız..

Buyrun kaporası alınmış dediğiniz haftalar önce satıldı dediğiniz motorun ilanları ve diğer ilanlar hala satılıkda durmakda hatta bazıları fiyatı düşürmüş bir tanesi 60 istiyorsu 57 e çekmiş..

https://www.sahibinden.com/motosikle...ting=km-nu_asc
    ben kaporasını almışta satmış diye birşey yazdım mı? ama satacak illa ki. her malın bir alıcısı vardır.. bende ilanda 5 araç var 2 haftadır Türkiye'deki en düşük fiyatlarda duruyor kendi sınıflarına ve özelliklerine göre.. daha satamadım anlıyomusun piyasa ne durumda.. adam satamamış diyorsun. zaten piyasa bitmiş birde iklim şartlarından dolayı motor piyasası durmuş bunun üzerine daha satamadı diye konuşuyosun.. bende esnaf olarak konuşuyorum afaki değil yani.. bizzat ticaretini yapıyorum ihale işlerinin onuda yazdım ama neyin savunmasını yapıyosun anlamıyorum sana göre mantıklı değildir alınmaz ama işi bilen ve usta çevresi olan insan için servis garanti takıntısı da yoksa direk alır 40000 li rakamlardan neden almasın.. ben o motoru alsam bedavaya toplatırdım neredeyse.. 2 adet sıfır sayılacak lastiğide 400-500 civarına ayarladı arkadaşlar.. bitti gitti işte al sana 0 km ama ''düşük model'' model motor, hemde 42-43 bin maliyetle

Motosikleti
    Artık Yok...
    Tamam siz nasıl diyorsanız öyledir..

şimdi biraz ilanlara bakayım dedim.

3-4 tane ilan var, sanırım bu ihalede alınmış, hala satılmayı bekliyor...

jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    Evet alıp satmaya çalışanlar var. Bence çok ucuza gelmez gelse de bize düşmez. 3-5 kar etmeyi planlayanların uzak durmasını tavsiye ederim.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)