Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Benelli Global Lansman 2018 Bali Endonezya. 752S, 502c,302s ve TRK251

Motovento
    REKLAM ALANI
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkası çok boş ve çıplak göründü bana.
    --- Hangisi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TRK çok satıyor aslında. NC750 alamayan herkes ona yöneliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

Geçen yıl bir çok yerden bayiliği geri aldılar. Bu yıl daha önemli firmalara bayilik veriyorlar. Mesela Anes Honda bile Benelli Bayiliği almış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:50 ----------

Vergiler konusunda bir şey yapılması lazım. Hepsi ateş pahası çünkü.
    Dediğiniz gibi motosiklet üzerinde vergiler çok. Teşvik edeceklerine aksine sektörü öldürmeye çalışıyorlar. Aklımı kurcalayan bir soru var. Kenan sofuoğlu iktidar partisinden milletvekili oldu. Ne iş yapıyor acaba merak ettim?

MT00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6F
    502c ye ciddi alıcı olurum..

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğiniz gibi motosiklet üzerinde vergiler çok. Teşvik edeceklerine aksine sektörü öldürmeye çalışıyorlar. Aklımı kurcalayan bir soru var. Kenan sofuoğlu iktidar partisinden milletvekili oldu. Ne iş yapıyor acaba merak ettim?
    lambo'sunu euro ile değil, tl ile satıyor. yerli ve milli hareketler bunlar, anlatamadık bi türlü..
    Angrypower ve Osm@n bunu beğendiler.
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyasi bir karakter olarak çok haz etmesemde sporcu kimliğine çok saygı duyarım. İnsanlar Motogp' yi gazoz ağacı zannederken SSP de şampiyonluk kazandı. Genel anlamda başarılı sayılacak bir sporcu. Maalesef bizde siyasetçilerin yetkin olması değil medyatik olması önemli.
    Keşke sadece öğrencilere adasaydı kendini.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alalım bakalım...752s

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alalım bakalım...752s
    Çok acayip yav

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Siyasi bir karakter olarak çok haz etmesemde sporcu kimliğine çok saygı duyarım. İnsanlar Motogp' yi gazoz ağacı zannederken SSP de şampiyonluk kazandı. Genel anlamda başarılı sayılacak bir sporcu. Maalesef bizde siyasetçilerin yetkin olması değil medyatik olması önemli.
    Keşke sadece öğrencilere adasaydı kendini.
    Sporcu kimliğine saygı duyuyorum. Siyasete atılmasında motosiklet camiasına faydalı işler yapacağını ümit etmiştim. Ampül yanıyor ama biz ışığı göremiyoruz.
    oialdemir bunu beğendi.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    502-752 ve ilk aklıma gelen.
    Kadın ani durum freni gibi çalışıyor..

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    502-752 ve ilk aklıma gelen.
    Kadın ani durum freni gibi çalışıyor..

https://www.youtube.com/watch?v=7A_Wv7ZLr5k
    Tövbe bismillah abla araya kaçtı yav. Allah korusun 502C ye diavel in sissy barı filan iyi gider.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    700 lük modellerde yen teknoloji ne var acaba, spor eko modlar, çekiş kontrolleri gibi, bence yok ama en hayati olan şeyleri koyuyorlar ki iyi frenler, amortisörler, abs, iyi gösterge ve çok iyi genel görsel, daha uygun fiyatlı motosiklet arayanlara hitap edebilir tabi ülkemize artık ne getirseniz ateş pahası, benelli acır da 700 lük ya da 500 lük modellerde insaflı fiyatlar koyarlarsa burada iyi satış rakamlarına ulaşırlar.

Ancak şöyle sorunları var geçen sene fuarda Leoncino'yu gördük, aradan koca bir yıl geçti, piyasada var olan kaç adet bilinmez ama sahibinden de yok, sattıkları kaç adet o da bilinmiyor, model olarak sayfalarına koymanın ne anlamı var bilemiyorum, satan bayi yoksa veya sipariş üzerine getirtiyorsan, fiyatlar hiç bir zaman bu ülkedeki zenginler hariç motorseverlere hitap etmeyecek, zaten japon ve avrupa markaları varken rekabet edecek fiyatlar olmazsa bu ülkede işleri zor olur, bu modeller değil de 250'liklere yoğunlaşmak durumunda kalırlar ki şu anki stratejileri sanki böyle.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Fiyatları piyasaya göre uygun ve sorunsuz olursa on numara olur.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    700 lük modellerde yen teknoloji ne var acaba, spor eko modlar, çekiş kontrolleri gibi, bence yok ama en hayati olan şeyleri koyuyorlar ki iyi frenler, amortisörler, abs, iyi gösterge ve çok iyi genel görsel, daha uygun fiyatlı motosiklet arayanlara hitap edebilir tabi ülkemize artık ne getirseniz ateş pahası, benelli acır da 700 lük ya da 500 lük modellerde insaflı fiyatlar koyarlarsa burada iyi satış rakamlarına ulaşırlar.

Ancak şöyle sorunları var geçen sene fuarda Leoncino'yu gördük, aradan koca bir yıl geçti, piyasada var olan kaç adet bilinmez ama sahibinden de yok, sattıkları kaç adet o da bilinmiyor, model olarak sayfalarına koymanın ne anlamı var bilemiyorum, satan bayi yoksa veya sipariş üzerine getirtiyorsan, fiyatlar hiç bir zaman bu ülkedeki zenginler hariç motorseverlere hitap etmeyecek, zaten japon ve avrupa markaları varken rekabet edecek fiyatlar olmazsa bu ülkede işleri zor olur, bu modeller değil de 250'liklere yoğunlaşmak durumunda kalırlar ki şu anki stratejileri sanki böyle.
    Aslında 2 test motoru vardı. Birini ben aldım. Kur çok hızlı arttı. Satmaktan vazgeçtiler şimdi ellerinde bir sürü Leoncino var. Japonlar da uçtu gittik. Kesinlikle satacaklardır. Şubatta CB500F i geçmeyen bir fiyatla açıklarlar. Eğer daha pahalı satmak isterlerse ellerinde patlar. Sonra indirim ayağına elden çıkarırlar.

Motosikleti
    MT-07
    Aslında 2 test motoru vardı. Birini ben aldım. Kur çok hızlı arttı. Satmaktan vazgeçtiler şimdi ellerinde bir sürü Leoncino var. Japonlar da uçtu gittik. Kesinlikle satacaklardır. Şubatta CB500F i geçmeyen bir fiyatla açıklarlar. Eğer daha pahalı satmak isterlerse ellerinde patlar. Sonra indirim ayağına elden çıkarırlar.
    Yahu CB500F, MT-07'yi geçmiş. Kıyası artık başka yapmak lazım CB500F bir kıstas değildir artık benim için

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TRK251 güzelmiş...

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu CB500F, MT-07'yi geçmiş. Kıyası artık başka yapmak lazım CB500F bir kıstas değildir artık benim için
    MT nin fiyatı uzun süre öyle kalmaz alabiliyorsaniz alın

Motosikleti
    MT-07
    MT nin fiyatı uzun süre öyle kalmaz alabiliyorsaniz alın
    Yıllık iznimi aldım bu hafta. Suzuki'ye bakacağım önce, sonra Yamaha'ya bakacağım. Utanmasam alıp, garaja koyup, fiyat artırımı bekleyim satacağım. Stock'çuluk meslek oldu memlekette...
    NeDemekŞakir ve oialdemir bunu beğendiler.

Rakaful - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trk hariç diğerleri mancınık gibi geldi bana. Allah korusun bir yere çarpsan 100 metre fırlatacak gibi bir havası var motorların. Trk ve leoncino 250 cc getirseler bayağı tutulur. Benim gönlüm leoncino 500de ama çok pahalı. O paraya sıfır mt 07 alınır.

WannaBeFree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiye’de üretilirse %20 ek vergiden muaf olmuyor mu? Şu ab dışı ülkelere uygulanandan. Keşke muaf olsa trk250 gayet güzel duruo.gerçi görünüşte hepsi gözel.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Rakaful adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trk hariç diğerleri mancınık gibi geldi bana. Allah korusun bir yere çarpsan 100 metre fırlatacak gibi bir havası var motorların. Trk ve leoncino 250 cc getirseler bayağı tutulur. Benim gönlüm leoncino 500de ama çok pahalı. O paraya sıfır mt 07 alınır.
    O şekilde bakmamalısın. Çünkü ikisi aynı şey değil. Leoncino rakibi Ducati Scrambler Sixty2, Husqvarna Svartpilen ve fiyatları 55 TL ye dayandı. Ama MT07 modern bir naked. Sınıfın tartışması kralı. Bu ayrı, ancak Leoncino ve MT 07 aynı şey değil. MT 07 alırken en az paraya en çok giden makine alınıyor. Leoncino alınırken en uyguna en güzel görünen şeyi alıyorsun. Leoncino bana göre çok güzel ve CB500F gibi gidiyor. Bunlar bana yetiyor. Ama burada seçimi buna göre yapmak lazım. Hız mı şekil mi ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

Alıntı WannaBeFree adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye’de üretilirse %20 ek vergiden muaf olmuyor mu? Şu ab dışı ülkelere uygulanandan. Keşke muaf olsa trk250 gayet güzel duruo.gerçi görünüşte hepsi gözel.
    Burada üretilenler muaf olacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

Alıntı Rakaful adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memlekette niye bu kadar enduro veya tur motoru fetişi var. Cidden meraktan soruyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)