Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Benelli Global Lansman 2018 Bali Endonezya. 752S, 502c,302s ve TRK251

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Şeytan kulağına, iyi gidiyoruz

Güncel teknolojiyi, yeni bir motosiklette hesaplı fiyatlara yakaladığımı düşünüyorum Benelli BN251 ile .
    ABS
    Kaliteli lastikler
    Güzel tasarım
    Daha 3600 Km'de 3-4 aylık motosiklet
    15 bin TL'nin altına ...

Bugün ışıklardan bir deparım vardı; 4. viteste 90'ı gördüm, kısa mesafede... Tabii sonra makul 50'lere düştüm...

Ama sıyrılıp arayı açması harika!

Baya önem veriyorlar çinçonlar anladığım kadarıyla; markayı boşuna almamış olacaklar, anlaşılan...

Avrupa'ya ihraç edilecek motosikletlerin burada üretilecek olması çok iyi! Montaj da olsa, baya bir kalite standardı gelir o halde...

Şahsen 250 cc'ye daha yeni geçtiğimden diğer modeller için tribünlerdeyim Alacağımı aldım Buna daha yeni alışıyorum. Bu beni baya bir idare eder

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    XGAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    N-Max 155

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı XGAMER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk sayfadaki açıklamalarımda vardı bu link aslında

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaka maka sana Husky olmuş 50-60 öhü ehü
    Daha "1 sene önce" 65 bin lira olan Husqvarna 701 supermoto, şuan " 90 küsür bin lira"

Evet yazıyla DOKSAN.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha "1 sene önce" 65 bin lira olan Husqvarna 701 supermoto, şuan " 90 küsür bin lira"

Evet yazıyla DOKSAN.
    Böyle bir kur böyle vergi artışları. Önceden 30 kağıt verip litrelik makine alır. 4 katını bir spor arabaya ödeyen adama kafa tutardı millet. Motosiklet bizi herkes ile eşitliyordu. Ekipman almak. Shoei, Arai hayal değildi. Alpine, Dainese, Revit rüya oldu kaldı. 2014-2018 arasındaki 4 yılda böyle bir hızla çökmek gücüme gidiyor bazen. Sebeplerini biliyorum. Ama bunları görerek tanık olmak. Çok acı. Bu başlıkta ki Benelli 752s bugün 17.0000 TL olmalı. 2018 MT07 20-21 olmalı. alanlara F/P geyiği yapmalıyız. Sen Husqvarna 701 SM 25 verince auvvv Mud reis ne yaptın makine special ama çok değil mi filan dememiz lazım. Bu nasıl bir kabus uyanamıyoruz bir türlü. Bütün dünyada her şey her gün daha ucuz oluyor. Bizde her gün her şey daha pahalı. Bir yerde dursun artık !!!
    MT00 ve MrMud bunu beğendiler.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bir kur böyle vergi artışları. Önceden 30 kağıt verip litrelik makine alır. 4 katını bir spor arabaya ödeyen adama kafa tutardı millet. Motosiklet bizi herkes ile eşitliyordu. Ekipman almak. Shoei, Arai hayal değildi. Alpine, Dainese, Revit rüya oldu kaldı. 2014-2018 arasındaki 4 yılda böyle bir hızla çökmek gücüme gidiyor bazen. Sebeplerini biliyorum. Ama bunları görerek tanık olmak. Çok acı. Bu başlıkta ki Benelli 752s bugün 17.0000 TL olmalı. 2018 MT07 20-21 olmalı. alanlara F/P geyiği yapmalıyız. Sen Husqvarna 701 SM 25 verince auvvv Mud reis ne yaptın makine special ama çok değil mi filan dememiz lazım. Bu nasıl bir kabus uyanamıyoruz bir türlü. Bütün dünyada her şey her gün daha ucuz oluyor. Bizde her gün her şey daha pahalı. Bir yerde dursun artık !!!
    Hocam şöyle örnek vereyim kendimden, 1 seneden az fazlanbi zaman önce 27.500e sattığım Te250'yi, aynı adamdan suan 30bine alamam, hatta bu teklifime kiciyla güler.
    1 buçuk sene önce bir motor satıyorum 27.500 liraya, alan kişi 1 buçuk sene kullanıyor, saat saydırıyor, parça değişiyor vs. bir dünya olay yaşıyor, bu kadar eksi olay yaşamasına rağmen fiyat artıyor.
    Piyasada 7-8 bin liraya 250cc racing kaynadığı dönemi hatırlıyorum ben, ikinci el ama kusurlu felan değildi yani, 13-14 bin liraya 250cc sıfır racing makinalar vardı hemde japon.

Crf250L bayiden 12bin liraydı hayal edebiliyomusun ?
    Şuan problemsiz crf yok o paraya, bakın km az olsunda demiyorum problemsiz sorunsuz bile yok.
    oialdemir bunu beğendi.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam şöyle örnek vereyim kendimden, 1 seneden az fazlanbi zaman önce 27.500e sattığım Te250'yi, aynı adamdan suan 30bine alamam, hatta bu teklifime kiciyla güler.
    1 buçuk sene önce bir motor satıyorum 27.500 liraya, alan kişi 1 buçuk sene kullanıyor, saat saydırıyor, parça değişiyor vs. bir dünya olay yaşıyor, bu kadar eksi olay yaşamasına rağmen fiyat artıyor.
    Piyasada 7-8 bin liraya 250cc racing kaynadığı dönemi hatırlıyorum ben, ikinci el ama kusurlu felan değildi yani, 13-14 bin liraya 250cc sıfır racing makinalar vardı hemde japon.

Crf250L bayiden 12bin liraydı hayal edebiliyomusun ?
    Şuan problemsiz crf yok o paraya, bakın km az olsunda demiyorum problemsiz sorunsuz bile yok.
    17500 MT07 günleri ahhh ahhhh

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)