Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

ölümüne sürmek..

Motovento
    REKLAM ALANI
    zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Bu şarkıları ciddi ciddi dinleyen var mı ya
    Metela ve wolrath bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı ucanteneke5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video hızlandırilmıs bende bazen 120 ile 150 arası gidiyom normal yani.
    Simdi butun masa bası motorcular saldırın bakalım bu saytta zaten okudukca konuları burda bi tek ben kuralsız gidiyom zanediyodur ama yola çıkınca bakıyom ki herkez aynı.
    Bide bu takım videolara yorum yapanlara bi bakıyom hep 150cc motosiklet kulananlar genelde.
    Büyük makinaya binmediğiseniz bosuna yorum atmayın lütfen.
    benim ne eleştirim var ne başka bir şey çok samimi bir şey sormak istiyorum merakım var..

bu arabalara kamyonlara kamyonetlere minübüslere nasıl bu kadar çok güvenebiliyorsunuz..

Bu ülkede aynasına bakmadan araba süren milyonlarca insan var aynasından çok cep teline bakan, aynada makyaj yapan milyonlarca insan var..

hadi onu geçdim bizim şirkette de ufak ducato kamyonetler var devasal kör noktaları var arka kasa kısmında o aradan geçerken o kamyonu süren adama nasıl bu kadar çok güvenebiliyorsunuz adam bir şerit değiştirse diğer tarafdan sıkıştırsalar oda sizin tarafınıza kırsa direksiyonu sizi görmese...

film izler gibi izliyorum bu çekimleri inanın anlam veremiyorum sanki cast var bir film seti var bütün o aracın içindeki insanlar figüran sizin geçmenizi bekliyor.. e5 in ortasında "abi trafik var ben burda iniyim metrobüsle giderim yada yürürüm" diyen e5 in ortasında kapıyı açıp arabadan inen insanlar var..

makyaj yaparken yada cep telefonuna bakarken ayna falan hak getire direk şerit değiştiren insanlar var ..onları geç aşırı dalgın insanlar var adam dur kalk trafikde ilerlemiyor yanındaki yol vermiyor onu sıkıştırmak için kırıyor onun tarafına .. araba zaten dur kalkda ayanaya bakma ihtiyacı hissetmiyor normal olarak çünkü çoğu motoru vasıtadan saymıyor.. ordan motor gelir diye bir düşünce mantığı olmuyor çoğunun..

ben bu özgüven bu yürek bu cesaret nerden geliyor çok merak ediyorum tek merakım bu ..
    MT00, bursalıali, Shaggyxd ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Hoka selam ve dua ile demişsin ya o selam ile duanın kabul olacağı konusunda çokca endişelerim var . İşşşallah ters tepki yapmaz.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoka selam ve dua ile demişsin ya o selam ile duanın kabul olacağı konusunda çokca endişelerim var . İşşşallah ters tepki yapmaz.
    ne diyeyim abi ya, adam "küçük cc kullaniyorsunuz, bizi kiskaniyorsunuz" anlaminda bir şeyler yazmış. diyecek bir sey bulamadim. "allah iyiliğinizi versin" diyeyim o zaman.
    bursalıali bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Adam motorcuyu da makasladı ya...

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cahil adamlar bunlar yakın zamanda kendi kendini imha eder.
    bence sen o motorları kullanarak kendını ımha etmısın coktan :D moruq gecen yokus asagı 120 gordum dıye sevındıgın gunlerı hatırla kedı misali

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:27 ----------

Video hızlandırilmıs bende bazen 120 ile 150 arası gidiyom normal yani.
    Simdi butun masa bası motorcular saldırın bakalım bu saytta zaten okudukca konuları burda bi tek ben kuralsız gidiyom zanediyodur ama yola çıkınca bakıyom ki herkez aynı.
    Bide bu takım videolara yorum yapanlara bi bakıyom hep 150cc motosiklet kulananlar genelde.
    Büyük makinaya binmediğiseniz bosuna yorum atmayın lütfen.
    video bizzat benım yanımda editlendi hızlandırılma yok. Bence sizde buyuk makıneler hakkında bıraz daha bılgı sahıbı olmalısınız
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Eğer bu hızla bu trafikte kaza yaparsa 2 ihtimal var.

1- Bariyerlere çarpıp parçalara çarpılıp ölür.
    2- Herhangi bir araca çarpıp iç kanamadan ölür.

Yani her türlü ölür.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence sen o motorları kullanarak kendını ımha etmısın coktan :D moruq gecen yokus asagı 120 gordum dıye sevındıgın gunlerı hatırla kedı misali

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:27 ----------

video bizzat benım yanımda editlendi hızlandırılma yok. Bence sizde buyuk makıneler hakkında bıraz daha bılgı sahıbı olmalısınız
    başkalarının hayatlarını tehlikeye atıyorsunuz.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Şunu da öğrenmiş olduk netekim , o tekim, bu tekim : + 600 bi makinaya sahipsen 150 km den sıfıra 3 saniyede inebilirmişsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:52 ----------

Hokahey'in paylaştığı videoyu izledikten sonra altımı kontrol ettim herhangi bir kaçak var mı diye.
    emremm bunu beğendi.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Böyle sürmek de başka bir heyecan olsa gerek.

Motosikleti
    Şükür ki temiz çıktı.
    emremm bunu beğendi.

Teknik olarak her şey gereğinden fazla hızlı olduğu için kaza riskini azaltıyor fakat yine teknik olarak her şey fazla hızlı olduğu için kaza riskinde ölebilme olasılığını arttırıyor. Arkadaş hesaplama da yanlış yapmazsa bu şekil devam edebilir.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir tık hızlandırılmış. Zaten böyle bir sürüş ancak bu özgüven eksikliği ile mümkün.
    Arabaların arasından hızlı git, manevra ve fren şansını sıfırla, sıradışı bir şey olmaması için dua et. Akıllıca
    Shaggyxd bunu beğendi.

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Caglar 48 Farkındaysan kıskaniyo diye bişey yazmamışım sadece elestiriler hep ufak cc kullananlardan geliyo.
    Bende sürekli buyuk makinayla gezmiyom zaten 15 senem kuryelikle gecti istanbulda.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Afferim.. Aynı trafikte 200+ ile çekilmiş versiyonu da isteriz.
    Monitörden izlemek zevkli oluyor..

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle paylaşa paylaşa etiket ediyorlar motorcuları sonra ceza yağıyor.
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ne eleştirim var ne başka bir şey çok samimi bir şey sormak istiyorum merakım var..

bu arabalara kamyonlara kamyonetlere minübüslere nasıl bu kadar çok güvenebiliyorsunuz..

Bu ülkede aynasına bakmadan araba süren milyonlarca insan var aynasından çok cep teline bakan, aynada makyaj yapan milyonlarca insan var..

hadi onu geçdim bizim şirkette de ufak ducato kamyonetler var devasal kör noktaları var arka kasa kısmında o aradan geçerken o kamyonu süren adama nasıl bu kadar çok güvenebiliyorsunuz adam bir şerit değiştirse diğer tarafdan sıkıştırsalar oda sizin tarafınıza kırsa direksiyonu sizi görmese...

film izler gibi izliyorum bu çekimleri inanın anlam veremiyorum sanki cast var bir film seti var bütün o aracın içindeki insanlar figüran sizin geçmenizi bekliyor.. e5 in ortasında "abi trafik var ben burda iniyim metrobüsle giderim yada yürürüm" diyen e5 in ortasında kapıyı açıp arabadan inen insanlar var..

makyaj yaparken yada cep telefonuna bakarken ayna falan hak getire direk şerit değiştiren insanlar var ..onları geç aşırı dalgın insanlar var adam dur kalk trafikde ilerlemiyor yanındaki yol vermiyor onu sıkıştırmak için kırıyor onun tarafına .. araba zaten dur kalkda ayanaya bakma ihtiyacı hissetmiyor normal olarak çünkü çoğu motoru vasıtadan saymıyor.. ordan motor gelir diye bir düşünce mantığı olmuyor çoğunun..

ben bu özgüven bu yürek bu cesaret nerden geliyor çok merak ediyorum tek merakım bu ..
    Iyi okuduysan arkadasım bende bazen yazmışım.
    Bahsetiğin doblo ufak araba ben tır da çalısıyom ve kör noktaları gayet iyi biliyom ama motosikletin zaten zevki orda biraz riskli olması ve adrenalin tavan yapmasıdır.
    Öz güvenle alakası yok sadece motosikletle bütünlesebiliyosan sorun kalmıyo.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Caglar 48 Farkındaysan kıskaniyo diye bişey yazmamışım sadece elestiriler hep ufak cc kullananlardan geliyo.
    Bende sürekli buyuk makinayla gezmiyom zaten 15 senem kuryelikle gecti istanbulda.
    Size lafım yok lafım daha hayatında adam akıllı motor surmemıs kısılerin bılıncsız yorum yapmasına
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Shaggyxd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 Duke
    Arkadaş umarım paralel iki teker ile devam eder

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    midemi bulandırdı sadece çünkü ağzımı bozmak istemiyorum, bu tipler yüzünden bütün motorcular aynı kefede, bugün trafikte kadıköyde bilen bilir hilton otelinin önündeki dönüşte yol yayla gibi açık olduğundan bir arabanın sağından geçerken selektör korna vs. durduruldum, kameram var diye bir karaktersiz tarafından sözlü taciz yedim, basıp gitti zaten ben sinirlerimi aldırdığım için münakaşa bile etmedim, sadece sorunun mu var dedim, sebebi de bu araçtaki gibi aynı kafaya sahip bu motorcu yüzünden her kamera takanın milleti tehlikeye sokarak böyle işler yaptığının düşünülmesi, bense kamerayı sadece güvenlik amaçlı kullanıyorum, amacım da sadece trafiğin içinde elimden geldiğin sinyaller vererek kendimi göstererek akmak, altımda 125cc ne yapabilirim ki, bu ve bunun gibilerin aradığı neyse artık belasını mı başka bir şeyini mi tez zamanda bulmasını istiyorum motor kullanan züppeler yüzünden kötü bizler oluyoruz, aramızda suçsuzların sıkıştırılıp hayatını kaybetmesine ya da tehlike içerisine düşmesinin sebebi, kendini bir halt sanan bu motorcu artıkları..

Arkadaşlar burda kendini bir halt zannediyor. Türkiyede yüksek cc kullanıcısı az olduğu için bak bakalım felan filan diyorlar. Cahil özgüveni olsa gerek. Çok heyecan istiyorsan piste girebilirsin yada boş dağ yollarında viraj kasmayı deniyebilirsin. Kendisinin plakasını felan Türkiyeye döndüğümde görürsem ilk işim ceza yazdırmak olur. Bir de marifet gibi millete atar gider yapıyo :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)