Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Suzuki'nin Yitip Giden Modeli (SV650a)

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çilek aromalı yağ karıştırıp fantezi yapanlar vardı bir zamanlar
    kızartma yağı koyanlar vardı. her yer patates, köfte kokuyordu..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kızartma yağı koyanlar vardı. her yer patates, köfte kokuyordu..
    10numero yağ dirler..şehirler arası otobos ve gamyonlar çok kokutur..

Motosikleti
    Artık Yok...
    Mz301 ustalık ister sürmek hafif motordur gazı açdınmı kontrolü zordur arka fren keza tek kişiysen unut..kaliteli alman malı olanları evladiyelikdir..

sürülmez tabii yıl olmuş 2018 iki zamanlı yakıtın %60 ını yakıp %40 nı çiğ egzosdan atan bir motor alınmaz.. herşeyin bir çözümü var oda ayrı .. honda karbüratörü falan takıp motordaki hem performans hem yakıtı iyileştiren insanlar vardı halada mz ci kesimde vardır belki..

Motosikleti
    MT-07
    Walla Beşiktaş Ortaköy’de var halen bir tane ama alaman mı değil mi ben anlamam. Bide boyatıp, seleyi falan kaplatmış. Bir geziyor ortada evlere şenlik. Eskiden biz sinek ilacı sıkan arabaların peşinde koşardık mavi dumanlar eşliğinde. Aynı zıkkımı atıyor sanki

Motosikleti
    Artık Yok...
    hatırladığım 92 ye kadar olanlar alman malıydı 301 lerin hepsi alman malıdır.. sonradan kanuni falan aldı 251 ve 125 liği çıktı onlar yerli ve motorları yanlışım olmasın çinmalıydı galiba..

Alman malı olanlar kayagibidir öldüremessin akmaz kokmaz zaten hala sokaklardaysa bugün bile kalitesi ortada..

bazı markaların arada kupon getirttiği modeller var kaya gibi ciddden.. misal kanuni deer152 galiba tam modeli cpi motordur taiwan malı on numara motordur az sayıda geldi bobcat iyidir kanunide..

keza mondial de zat150 misal mondialin en iyi getirttiği eski motorlardan biridir o motorda çinde italijet markası için üretilmişdir arada monidailde çekti orjinali italijet jüpiter150 idi yanlışım olmasın çok zaman geçti.. bisan senatör getirtti bir ara çokda iyi sattı senatör denilen motorda yamaha majesty nin 96-97 kasası .. lifan o kasanın bütün kullanın haklarını almış sanırsam birebir aynısıydı..

piyasaya ara ara kupon kalite motorlar geliyor.. misal şu anda herolar kupon marka .. carisma modelinin üstündeki 223c.c lik motor honda crf230 motoru gayet kaliteli bir motor.. 50-60 bin km yapıp hiç bir sorun yaşamayan bir sürü insan var..

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Şöyle CITS v twin motorlu bir iki zamanlı çıksa ne güzel olur.

http://citsengine.com.au

Motosikleti
    MT-07
    Bakmayın benim dilimde işte. Yoksa motorumda olamayacak galiba belli bir süre.

karacabeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bu modelin bir öncesini kullanıyorum sfv650 modeli 2012 model nc den geçiş yaptım memnunum. gerçekten bir motosiklet ruhunu anladığım bir motosiklet. aynı motor bloğu sv650a bir kaç ufak makyajla retro stili var sadece. 2. ellerde pazarlık yapabileceğiniz ve temiz bir modele de bakabilirsiniz bu modeli istiyorsanız. evet satışı cbf gibi değil bu motoru bilen alır 72 bg 2 silindir v motor duruşu desen inazumadan küçük nerdeyse. ben 20bin km ye yaklaştım nerdeyse tatile de gittim 3 kez ege turu yaptım sadece. 4 lt nin üstüne hiç çıkmadı universal bir tur camı kullandım uzun turlarda
    "Edeple gelen lütufla gider"

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Gladius diye geçiyor değil mi? Alt aksam ciğer aynı olmasına rağmen karenaj tasarım nedeniyle pek sevilmedi o motor. Ama iyi motor, sadece görüntüsünü beğenmeyen çok.

Motosikleti
    cıks
    jeridan uzun zamandır forumda yok sanırım olsa da o anlatsa bu motoru... onun motorda bayaa bir ilanda kalmıştı.

karacabeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gladius diye geçiyor değil mi? Alt aksam ciğer aynı olmasına rağmen karenaj tasarım nedeniyle pek sevilmedi o motor. Ama iyi motor, sadece görüntüsünü beğenmeyen çok.
    evet gladius. güzellik görecelidir. ben satmak için değil binmek için aldım. çektiğim tek sıkıntı naked olmasından kaynaklı rüzgar. ona da alışıyorsunuz. şehir içi için ideal bir makine.
    "Edeple gelen lütufla gider"

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Bana da pek çirkin gelmiyor, sadece yan yana koyunca yenisi daha güzel.

Olsa ayıla bayıla binerdim

Motosikleti
    MT-07
    Dediğim gibi evladiyelik motor. Türkiye'de kıymeti bilinmedi ve bence yeterince reklamı yapılmadı.

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Bir mt-07 sahibi olarak benimde hayranı oldugum bir motor.hem parça kalitesi olarak,hem de daha dengeli olmasıyla mt07 den daha iyi olduğunu düşünüyorum.
    MT den önce suzuki GS500 um vardı,çok sevdiğim bir Motordu.sv650 nin o motorun mirasçısı olduğunu düşünüyorum.
    Yanlış anlama olmasın mt-07 den genel anlamda memnunum ama sv650 le kafa,kafaya takas yapma imkanım olsa yapardım...ama meret gereksiz pahalı...

Motosikleti
    MT-07
    Walla hayırlısı diyip 2019’a doğru halen merakla bekliyorum indirim yapacaklar mı die.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)