Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

suzuki sv650a hakkında bilgi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    bu motor hakkında memlekette fazla bilgi bulamadım ilk kullanıcılardan.aea testini yaptı beğendi 3 4 tane vlogler sürdü beğendi.kısaca süren herkes oldukça beğendi motoru.ama benim merak ettiğim bir mt07 ile kaldırırsak ne olur ? kim alır? korumaları ön camı çantası vs nerelerden buluyorlar.arattığım zaman tabiki çıkıyor ama direk marka olarak çıkıyor.örneğin ön cam alsak mt07 ye 200 tl ye gayet şık veya işlevsel bir cam alabiliriz.ama iş suzukiye gelince direk givi marka camlar çıkıyor.bu camlarda 800 tl falan doğal olarak.her parçası bu şekilde çıkıyor.gücü ve torkunu bile zar zor öğrendim malum suzuki hiç bir zaman bunları paylaşmıyor.neden paylaşmıyor orasını anlayamadım.76 hp ve 65nm tork var sanırım.mt07 den 1500 devir daha geç alıyor torku o yüzden daha sakin bir sürüş ve gaz tepkisi veriyor deniyor.burdan sonrasını varsa kullanıcıya sormak istiyorum.sürekli mt07 ile kıyasladım ama rakibi xsr700.ama mt07 ile kıyaslamak istiyorum.suzukinin fiyat politikasından ötürü sevilen ama alınamayan bir motor olarak kaldı malesef.aea dediği gibi gariban ducati monsterı.monster serisini seven zaten bu motoru da seviyordur.ayrıca v twin motoru ve su soğutması olmasıda çok hoş.vstrom sürenlerden bakım fiyatlarından bahsedebilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-07
    Suzuki'nin yanlış fiyat politikasına kurban gitti. MT-07 ilk başlarda daha ucuzdu ve pazarı oluşmuştu. Pazarını oluşturmadan zamları koydular. Suzuki'nin sitesine gir, bir bayinin test sürüşü var. Gidip incele, aklında almak varsa.
    burak burk bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Hiç düşünmeden alacağım bir motor olur kendisi. Nazarımda tek takibi aynı bloğun takılı olduğu DL650 olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Kardeşimin Tracer 700 sürdüm, milletin o bayıldığı (MT-07 ile aynı olan) CP2 motoru ben pek sevemedim (lineer cevap vermiyor...), genel malzeme kalitesi de iyi değildi. Suzuki'nin torku gücü lineer geliyor. Daha ağırbaşlı adamlara göre bir motor.
    burak burk bunu beğendi.

Motosikleti
    cıks
    yakıt tüketimi çok iyi, inazuma için dengeli derler ya bu inazumadan da dengeli bir motor, mt07 ye göre ağırbaşlı fakat viraj konusunda çok çok daha iyi diyolae, vergi alt sınırında kalması iyi
    fakat piyasası bir türlü oturmadı sürekli zam yemesinden dolayı aslına bakarsan bir konu da ben açmak istiyordum sv650 a ile alakalı
    hani favori aramalarımda sürekli bulunur hatta bir kaç kişiyi de aramışlığım vardır pazarlık için( motor alamıyorum artık profesyonel bakıcı oldum sadece sahibinden bakabiliyorum, kendime de taş atayım ...bu motoru neye göre almalı hani bajaj chetak 1992 modellere bile fiyat kestirebiliyorum ama bu motor tüm dengeleri karıştırıyor bir ilan var izmir den 29 dan çıktı 28 e kadar indi diğer tarafta 13 bin de ist dan bir eleman 35 den çıkardı son 31 e kadar indi yine bakırköyden biri 42 yazmıştı bursadan biri var satılmasada ilan a çıkartıyor her zam gelişinde ekleyerek

alınır mı bence müthiş motor alınır ama kesinlikle sıfır almazdım
    burak burk bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt tüketimi çok iyi, inazuma için dengeli derler ya bu inazumadan da dengeli bir motor, mt07 ye göre ağırbaşlı fakat viraj konusunda çok çok daha iyi diyolae, vergi alt sınırında kalması iyi
    fakat piyasası bir türlü oturmadı sürekli zam yemesinden dolayı aslına bakarsan bir konu da ben açmak istiyordum sv650 a ile alakalı
    hani favori aramalarımda sürekli bulunur hatta bir kaç kişiyi de aramışlığım vardır pazarlık için( motor alamıyorum artık profesyonel bakıcı oldum sadece sahibinden bakabiliyorum, kendime de taş atayım ...bu motoru neye göre almalı hani bajaj chetak 1992 modellere bile fiyat kestirebiliyorum ama bu motor tüm dengeleri karıştırıyor bir ilan var izmir den 29 dan çıktı 28 e kadar indi diğer tarafta 13 bin de ist dan bir eleman 35 den çıkardı son 31 e kadar indi yine bakırköyden biri 42 yazmıştı bursadan biri var satılmasada ilan a çıkartıyor her zam gelişinde ekleyerek

alınır mı bence müthiş motor alınır ama kesinlikle sıfır almazdım
    bende 2. el düşünüyorum zaten 0 alsam 2018 mt07 alırdım suziki zarar ettirir tabi 4 5 sene kullanıcaksan 0km alınabilir bence.20 kilo sanırım daha ağır mt07 den o yüzden er6 ile daha çok kıyaslanabilir sürüş olarak sanırım.bizde pek tutmadı ama belliki avrupa vs de sevildi x versiyonları falan değişik modelleri tanıtıldı

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Deposunda Suzuki yazipta,kötü olan bir modele denk gelmedim..

Eski model suzuki best 110 cub kullandım,eski motorum yamaha cryptondan bile daha iyiydi üstelik 10 yaş daha ihtiyar..

DL si,gsx,inazuması,brugmanı,drz si..sv si..adress´i hepsi kral makinalar..

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Motor dışında arada mikroskopik farklar var.Yurtdışı fiyatları aynı.
    Ayrıca 20 yıllık motor,zaten hakkında herşey yazılmış çizilmiş artık.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)