Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Park Problemi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar. Öncelikle tüm motorsiklet.net camiasina bu paylasim ve samimiyet icin tesekkur ederim.

Benim parkla alakalı bi sıkıntım var. Yeni bir motorsiklet almayı dusunuyorum ama motoru geceleri nereye koyacagimi bilmiyorum. Oturdugum apartmanin parki yok ve apartmanin icine yada girisine de koyma sansim yok. Bu durumda sokaga koymak durumunda kalicam ama gece kaldirip gotururler diye cok endiseliyim. Bu durumda napabilirim, motorlarini sokaga birakan arkadaslar var mi ? Gecenlerde bi arkadas "valla kamyonetle gelir atar giderler" dedi nasil bi cozum bulabiliriz buna ?

Bi baska mevzu daha var sizlere danismak istedigim:

Daha once lise zamanlarimda mz marka bi motorum vardi ama tabi 7 yil gecti ustunden. Simdilerde alicam motor icin bikac kriter belirledim.

- Fiyat olarak makul ( 3000-4000 ytl )
    - Dizayn ve tasarim olarak race
    - Eger apartmanın icine alabilme gibi bi sansim olusa diye cok agir olmayan tasinabilecek, en azindan bi kat asagi indirebilecegim.

degerli yorumlarinizi bekliyorum arkadaslar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    Alıntı overheat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Öncelikle tüm motorsiklet.net camiasina bu paylasim ve samimiyet icin tesekkur ederim.

Benim parkla alakalı bi sıkıntım var. Yeni bir motorsiklet almayı dusunuyorum ama motoru geceleri nereye koyacagimi bilmiyorum. Oturdugum apartmanin parki yok ve apartmanin icine yada girisine de koyma sansim yok. Bu durumda sokaga koymak durumunda kalicam ama gece kaldirip gotururler diye cok endiseliyim. Bu durumda napabilirim, motorlarini sokaga birakan arkadaslar var mi ? Gecenlerde bi arkadas "valla kamyonetle gelir atar giderler" dedi nasil bi cozum bulabiliriz buna ?

Daha once lise zamanlarimda mz marka bi motorum vardi ama tabi 7 yil gecti ustunden. Simdilerde alicam motor icin bikac kriter belirledim.

- Eger apartmanın icine alabilme gibi bi sansim olusa diye cok agir olmayan tasinabilecek, en azindan bi kat asagi indirebilecegim.

honda cbr 125 r

alsana istediğin kriterler uygun race

yzfomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondacbf150,Honda Today, MSX 125, YAMAHA DELIGHT
    o fiyata ikinci el temiz bi cbr 125 bulabilirsin hafif motor zaten apartmana sokabilirsin sanırım daha hafif bişi zaten bulamassın yakınında bi otopark varsa aylık abone olabilirsin ya da apartmanı bahçeli olan bi arkadaşın varsa ona rica edebilirsin , kasko yapabilirsen onuda düşünebilirsin ki en garantisi o olur

kasko fiyatlarindan bilginiz var mi ?

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Garaja bırak garanti olur.
    "Motosiklet Özgürlüktür."

garaj nerden buliym abi ? garanti olur evet de.

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Evine en yakın otoparka bırak.Uygun bi ücretle tabi..
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Huckle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdilik yok
    Evinin nerede olduğunu yazarsan, motosiklet garajları hakkında fikirler çıkabilir.. Şahsen ben Üsküdar'da kapalı otopark'a 40 ytl ödüyorum.. Bilmiyorum pahalı mı??

Motosikleti
    ramzey Qm 250 zongshen 200 gy_2a mondial 151 rs yukı 100 cup
    benımkı grajda duruyo kapının onunede fotosel lamba koydum evde odamdada bır tepe lamba sı bırde sıren war fotosel yandıgında alarm calıyo kendı yapımım ama ıse yarıyor otoparka bıle guvenmeyecen hırsız kaynıyo pıyasada

sokagı dusunme dusunursen uyanık ve kaba bır alarm sıstemı celık zıncır we kılıt olması sart ama adam calacam derse ne yapsan calar yan

ankaradayim ben, ayranci pazarinin ordayim.

var mi buralarda bildiginiz park ?

Motosikleti
    GT250R
    Anladığım kadarıyla Harp okuluna yakın bir yerdesin, orada bulmak biraz zor araştırmak lazım.

evet oralarda bi yerlerdeyim. hemen herkes bana cbr125 i oneriyor mükemmel. ama ben alicak olsam anlamam da yani hasarli mi iyi mi kotu mu diye..

ankarada olup bana yardimci olabilicek 3000 civarinda cbr125 bulabilecek bi arkadas var mi acaba, cok memnun olurum yardimci olabilse.

Motosikleti
    GT250R
    Ankara Mt den arkadaşlarla irtibata geçersen sana yardımcı olurlar.

www.sahibinden.com'a da bakmanı tavsiye ederim.

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı overheat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bencede bu kriterlerde alabileceğin tek model CBR125R dır yalnız motoru bi alt kata indirme fikrinede hayran oldum... motor hergün bi alt kata inermi abi ya en hafifi 100 kg istesen bile 2 gün sonra tövbe edersin zaten...

bencede evine yakın biyerlerde bi otopark bul oraya koy bu derttende kurtul....yoksa yaz geldi herkes motorlara mücevher gibi bakıyo yolda alır götürürler alimallah....
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Suzuki Burgman 400
    ben derimki sen en iyisi bi disk kilidi al,bir zincir al ve uygun bir direge bagla. bide kasko yaptır. kasko fiyatları motorun degerinin 10 da biri yani motorun 4000 YTL ise 400 YTL degermi diye dusunenenler olacaktır. Ancak arkadasım gecen yaz motorunu caldırdı.evin onunden goturmusler. cocuk butun yaz calınmıs motorunun taksidini odedi.ben onun icin motoru alır almaz kasko yaptım. ustelik az da diil 1300 verdim. ama gece rahat uyuyorum deger mi bence deger

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    motoruna alarm tak kardeş. alarm kitleri satılıyor. ayrıca elektrik direğine zincirle. olsun bitsin

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    bi kat aşaya indirmen mümkün degil sanırım ama bir çadır ve iki adet saglam kilitle bu işi çözebilirsin sanırım.
    98 Beygir.....

Alıntı By Mükemmel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evine en yakın otoparka bırak.Uygun bi ücretle tabi..
    Bencede bu Arkadaşın Dediği gibi aylık bir fiyata anlaşır bırakırsın.bende motor alınca bırakacak bir yer olmadığı için öyle yapacağım...

Forumdan Uzaklaştırıldı

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    2007 to 2018. bravo hort rekoru kırılmış
    Tengri bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)