Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hafif Enduro önerisi.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha WR250R
    Merhabalar forumda yeniyim aslında uzun zamandır bu siteyi severek takip ediyorum lakin üyelik bu güne nasipmiş. Konumuza gelecek olursak... Uzun zamandır Enduro motosiklet arayışındayım. Aradığım makine ise hem yola gidebilecek hemde ağır araziye girebilecek bir motosiklet olmalı. Halihazırda 2015 Yamaha WR250R kullanıcıısıyım. Daha önce 1 yıl kadar Bavyeralı F650 GS deneyimim oldu çok konforlu bir motosikletti ama cüssesi beni kendisinden soğuttu. Araziye girerken beni biraz endişelendiriyordu. Sonra Yamaha WR250R ile tanıştım ve nihayetinde Husqvarna 701 ile tanıştım. Uzun araştırmaya koyuldum KTM 690 Enduro R ile arasında kaldım. KTM 690 Enduro R'ın LC4 motor bloğu çok methediliyor. Rahmetli Barkın abimizin inceleme videolarını izledim ve son kararı verdim. Ayrıca şu sözüde çok hoşuma gitti "Bavyeralı çeyrek tonluk makinelerle offroad yapılmaz. Motosiklet seni kumanda etmeyecek, sen motosikleti kumanda edeceksin." Düşündüm taşındım ve KTM 690 Enduro R ve Husqvarna 701 Enduro arasında kaldım. Bu iki motosikleti deneyimleyen oldu mu? Belki biraz uzun oldu ama yardımcı olursanız sevinirim. Sürç-i lisan ettiysem affola, değerli yorumlarınızı bekliyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=Fh88exSsQ-g

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba hoşgeldiniz öncelikle.
    Forumda KTM kullananlar arazide gezmekten pek foruma uğramazlar
    Iki motora da hakim değilim ama Husqvarna off-road kısmında daha bir isim yapmış durumda.
    Enduro kısmında ise KTM daha önde. Yinede marka bilinirliği, servis ve parça ulaşımını göz önünde bulundurarak tercihimi KTM'den yana kullanırdım ben.
    Svartpilen61 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler