Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Samsunda Halk Otobüsünün Çarptığı Kazada Ölen 2 Kişinin Kaza Anı görüntüleri :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Activa S 125
    Allah rahmet eylesin.
    Bile bile ölüme gitmişler.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/2-...lendi-40967980

Düzeltme yapıyorum:

Otobüs kırmızı ışıkta geçiyor.
    Motorcu kendisine yeşil yanınca hiç soluna bile bakmadan yola atlıyor.
    Sonuç malum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    otobüs şöförü nasıl görmedi ta ben buradan yola gelmeden 50 metre önce gördüm motosikletlileri, yola bağlantılar kontrol edilmeyipte ne kontrol edilecek? nereye bakıyor bu otobüs şöförü? motosiklet sürücüleri görmediği yere niye dalıyor?...

motosiklet kullanmasını bilmeyen ile otobüs kullanmasını bilmeyenin buluşması olmuş, ne diyelim allah rahmet eylesin arkadaşlara.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ve bizim millete has standart odunluğa şahit oluyoruz. Kırmızı ışık ihlalini geçtim. Motorun geldiğini farketmemeyi de geçtim. Ama farkettikten sonra odun şoförümüz kornaya basıp duruyor ama motoru biçene kadar frene basmak aklından geçmiyor.

Bir de, otobüs kamera görüntülerine eşlik eden sesler otobüsteki sesler mi, yoksa o görüntüleri hazırlarken kaydedilen sesler mi? Otobüsteki sesler ise bir daha yuh. Adam motora çarpmış, hiç tepki mepki yok.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Otobüs şoförü olan İ. kırmızı ışıkta beklememek için 2 kişinin ölümüne sebeb oldu .Haberlerde de kontrolden çıkan otobüs motoru ezdi diyor. Ne kontrolden çıkması kardeşim adam bildiğin 10 dk erken gideceğim diye 2 kişinin ölümüne sebebiyet verdi kontrolden çıkan bir şey yok.

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Düpedüz cinayet, allah rahmet eylesin. Sorumsuzluk,kanunsuzluk, bilinçsizlik ne ararsan var.

Hadi dünyada hesap önemli değil öbür çok zor olacaktır.

Matarcu arkadaşlara Allah rahmet eylesin ne diyim. Haklı olmak yaşamak için yetmiyor

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hep bahsettiğim, bizim millette risk algısının bozuk olmasıyla ilgili bir kaza daha. Otobüsün, ne kadar hızlı gittiğinin ve kırmızı ışıkta geçerken ne kadar büyük bir risk aldığının farkında olmaması gibi, motorcu da hızını önceden alıp geçtiği bir kavşağa kamikaze gibi giriş yaptığının farkında değil. Normalde bir kavşaktan ilk geçen siz olacaksanız, o şekilde geçmemelisiniz. Motorun önünde giden bir ki araç olsaydı anlardım ama bu sürüş şekli bizim memleketin hastalıklarından maalesef. Bakın diğer motorcu olması gerektiği gibi temkinli davranıp kazadan kurtuluyor. Burada motorcu %100 haklı mı ? Haklı. Otobüs %100 haksız mı ? Haksız. Ama sonuç bu işte.
    birbilent bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    resmen cinayet.

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Otobüs şoförünün muhtelif yerlerinden acilen kan alınması gerekir.
    TIGERSHARK ve Svartpilen61 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Allah rahmet eylesin.
    Otobüs şöförleri hiç kurallara uymuyorlar.Kırmızıda geçiyorlar hızlı sürüyorlar o yüzden zorunlu olmadığı sürece ben binmiyorum.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    En kötü tarafı ise şoförün güle oynaya şoförlük yapacağını biliyor olmak.Askerde eğitim zaiatı diye bir kavram vardı ya hani.Devlet trafikte öldürülen vatandaşlara muhtemelen bu gözle bakıyor.Trafik zaiatı..

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Burası Türkiye. Burada yeşil ışıktan geçerken bile sağına soluna bakacaksın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)