Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Hayalleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    eray123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ZX-6R NİNJA
    benim hayalim zx6r almaktı aldım ardık hayalim yok hayalsizim ölsekmi artık bir amaç kalmadı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto CLX700 Heritage
    Bir seyahat endurosuyla Ata topraklarına 2 aylık orta Asya yolculuğu.. Ama bunu yapabilmek için pek çok şeyi ayarlamam gerekiyor.. (işten geçici ayrılık - ailemin bu süredeki geçimini sağlamak için birikim vs..) Yani muhtemelen hayal olmaktan öteye geçemeyecek.

Motosikleti
    MH Drift 125
    Alıntı yalcinroden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes buraya hayallerini yazsın, aradan baya bi zaman geçtikten sonra gerçekleştirebilenler yazsın.
    Benim hayalim : Mondial MH Minör almak.
    Hadi bakalım
    Gerçekleşti.
    Tengri ve Nolofinwe39 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha NMax 155 ABS
    Xmax 400 alıp gerçekten hakkını verir bir şekilde Türkiye turu yapmak. Nasip olur inşallah ☺

Motosikleti
    Yamaha X Max 250 ABS, Motoran Allegro 50
    Gelecegimin ve emegimin calinmamasi, degerinin bilinmesi. Bu kadari yeterli
    Cloud bunu beğendi.

Tengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto CLX700 Heritage
    Alıntı yalcinroden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekleşti.
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanın

UğurDankı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-R
    Motorumu satıp station Toros almak

Motosikleti
    Artık Yok...
    Hayalim olan şeylere az parayla muadilleri sayesinde ulaşdım yani hd alamasamda vulcan 900 üm oldu.. o yüzden hiç hayal kurmam en pratik yolla nasıl ulaşabilirsem ulaşırım..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    ben xmax heves ediyordum şimdi var ve malımı iyi bakıp korumaya çalışıyorum

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    California super bike schoolda eğitim almak ve Thailandda 4yıldırda amatör olarak yaptigim Muay Thai sporunun antrenman işleyişini bizzat Tiger Muay Thai de görmek.Bir üniversite öğrencisine göre fazlasıyla ek gelirim var.Burs,aile,ev kirasi,çalışma gibi.Ama şuanda motosikletimi alip vücut yağ oranımı düzenleyebildim sadece.Bir de dil sertifikası.Thailandın masrafının altından kendim bile kalkabilirim bir şekilde.Yeterli seviyeye gelebilirsem .. Ama California Super Bike school için bu bir kaç sene zor.Ailemide sirf Motosiklet eğitimi için böyle bir masrafa sokamam ama,work and travel gibi uygulamalarla gidip ayarlamaya calisacagim,önümüzdeki sene.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:30 ----------

Hayatta çok şey başardiğımi soyleyemem ama bence hayale hedef denmeli.Tamam hedefimiz iş adamı olmak hayalimiz dünyanin en zengin iş adamı olmak gibi bi örnekleme yapabilirsiniz.Ama bence hedefle hayali birbirine karistiran insan ya altinda ezilir yada kartal gibi uçar gider.

Motosikleti
    MT-07
    Matrix'ten çıkmak.
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

istanbuls34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS 200 (218,03 TL yıllık vergisi + ek vergiler.)
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Ehliyetimi ve motorumu almak. Şükür 2 side oldu
    mombohunter bunu beğendi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim hayallerime günümüz teknolojisi çözüm üretemiyor. 100 cc cub gibi yaksın, Mt-09 gibi gitsin, yağ değişimi ve diğer parça değişimleri keyfe keder 50000 km.de bir olsun, görünümü ilgi çeksin, yedek parçaları bol bulamaç olsun, fiyatları bedavadan biraz pahalı olsun. Sıfır fiyatı 10000 TL altı olsun, 2. elde satmaya kalktığımızda değeri 10000 TL üstü olsun, kimse çalmaya yeltenmesin vs vs
    Bu söylediklerinin olması imkansız neredeyse, o yüzden zengin olma şansın daha yüksek, bence sadece zengin olmayı hayal etmelisin, en azından butun taleplerine cevap olabilecek tek bir ihtimal olur ve gerçekleşebilme olasılığı olan imkansız hayalden uzak bir hayale kavuşursun.
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Bir MT-10'um olsa dünyalar benim olur. Eğer MT-10 olmayacaksa aşağıda ki arkadaşta mutlu eder beni.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu söylediklerinin olması imkansız neredeyse, o yüzden zengin olma şansın daha yüksek, bence sadece zengin olmayı hayal etmelisin, en azından butun taleplerine cevap olabilecek tek bir ihtimal olur ve gerçekleşebilme olasılığı olan imkansız hayalden uzak bir hayale kavuşursun.
    İyi de adam hayal kurmuş. Hani vardı ya;

* Elini şaklatınca kendiliğinden yanan, gazı hiç bitmeyen, çok aydınlatan, düşünce yangın çıkarmayan, is yapmayan gaz lambası. Veya,

* Arkasında arabayı çekerken yanında bir kızla arabada giden iki sevgilinin tam romantik anında öndeki atın çıkardığı gaz sonrası yere dökülen taze gübrenin o mayhoş kokusu olmadan, hızlıca ve sessizce, yerdeki her taşın varlığını hissetmeden giden bir araba. Veya,

* Oturduğun yerden kütüphanedeki tüm kitaplara ulaşıp istediğin bilgiyi çok hızlıca bulabilmen, merak ettiğin genel bilgiye çabucak ulaşıp istediğin konuda kullanabilmen. Veya,

* Yolda yürürken avuç kadar bir alet ile istediğin an istediğin birisiyle konuşabilmek, birini aramak için santrale bağlanıp numarayı söyleyip santralin seni araması için yarım saat beklemeden hemen ona ulaşabilmek. Hatta konuşurken yüzünü görebilmek. Aynı cihaz ile tüm dünyada neler oluyor bitiyor görüp hatta anlık olarak seninle buluşacak kişiye yerini haritada kendiliğinden gezen bir nokta ile gösterebilmek.

* Alışverişe çıkmadan alışveriş, evden çıkmadan iş yapabilmek.

Her hayal sonunda bir noktaya ulaşır. Örneğin; çok yakın geçmişte ameliyat ile yapılabilen, implant gerektiren birçok rahatsızlığın tedavisi için doktorun reçetesinde sadece bir tek iğne yazabiliyor. Çok yakın gelecekte (adını vermek istemediğim bir yerli ilaç firması arge' yi uzun zaman önce tamamladı ve üretim tesisini kuruyor, yakın zamanda üretime geçecek) eczaneden alacağınız tek bir tablet ilacı içtiğinizde bazı kanser türleri dahil bazı hastalıklardan hasta tamamen kurtulabilecek. Tabi bu tablet 4-5 bin TL civarına satılacak ancak bundan 20 sene sonra çok daha gelişmiş ürünleri çok daha kolay ve gelişkin olarak erişilebilir halde bulunabilir olacağına emin olabilirsiniz.

Bunların hepsi hayal.

Düşünsenize. Bir tabloya bakıp her an değişen resimler ve sesler ile sanki oradaymış gibi herşeyi görebilicez. Pardon, o yapılmıştı
    Angrypower bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 400
    1 tane pcx hanıma vericem sağa sola gitsin
    1 tanede üzerinde çok yormayan ve çok güçlü naked. Örn: 1290 super duke

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı chaqalqarlos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir MT-10'um olsa dünyalar benim olur. Eğer MT-10 olmayacaksa aşağıda ki arkadaşta mutlu eder beni.

https://i.hizliresim.com/Nnyz3g.jpg
    Nankörlük etme. Benim bir mt-07’im bile yok
    chaqalqarlos bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kücükken dünya'nın en iyi pokemon ustası olmaktı; simdi Kanada'ya gitmek

Motosikleti
    PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nankörlük etme. Benim bir mt-07’im bile yok
    MT 07 yakışıklımız gözümüzün nuru ona söz yok asla Ama MT-10 evin ilk çocuğu gibi sevilir

Motosikleti
    MT-07
    Dün bende niyeti bozdum. Sonra olmadı. Neyse artık

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)