Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 Naked Alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar megelli 250r alacaktım buradaki arkadaşların yorumuyla almaktan vazgeçtim. Hyosung GT 250 Naked'ı beğendim bizim burada da bütçeme göre buldum alınır mı sizce?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Yahu kardeşim hala akıllanamadınız şu hyosung denen illeti almaktan.

Motosikleti
    Hyosung gv250
    alınır niye alınmasın ama birazdan sana YBR öneren çıkacaktır nasıl olsa

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı Facoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alınır niye alınmasın ama birazdan sana YBR öneren çıkacaktır nasıl olsa
    Geldim.

YBR AL
    Facoo bunu beğendi.
    Dünya mavidir, tıpkı Portakallar gibi.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Motorun önceki sahibi motorun ırzına gecmediyse alınabilir.
    Facoo bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun önceki sahibi motorun ırzına gecmediyse alınabilir.
    evet 'ırz' meselesi çok önemli

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Dostum bu tip makinelerin 2. ellerini fiyatı uygun olduğu için yeni başlayan ya da kullanmayı bilip de sert kullanmayı seven, şekil şukula önem veren ama bütçesi dar kardeşlerimiz aldı,hayvan gibi kullandı. İçlerinde bu gruba girmeyen kardeşlerimizi tenzih ederim. Bütçesi dar olan adam maalesef bakım işlerine de pek girmiyor. Motorların zaten distribütörü dandik, parçası yok ya da pahalı, anlayan ustaları az, bir de bunun üzerine canı alınmış, ırzına geçilmiş makineye denk gelirsen tüm hevesin kaçar. Ha param var zamanım var, iyi ustam var, parçaya erişimim var diyorsan al, kullan.
    sonsurus ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

Motosikleti
    R25
    Bak bu arkadaşımız motorunu yakmak üzere ve bunun gibi konular forumda çok var

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-uzereyim.html

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak bu arkadaşımız motorunu yakmak üzere ve bunun gibi konular forumda çok var

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-uzereyim.html
    4.400 tl vererek motorun eksiklerini aldım yazmış bundan sonrasını okumadım bile bile arızayı başına almış arkadaş onun hatası o ayrı konu.

Ben de gt250 naked sahibiyim daha 2 gün önce 1500 km izmir>salda gölü>fethiye>akyaka>bodrum muğla turundan döndüm tık demedi apaçinin elinden motor alıyorsunuz bakımsız hor kullanılmış sonra burda ağlıyorsunuz bakımını eksik etmedikten sonra hiçbir sorunu sıkıntısı olmaz hemen gömmeyin şu motoru

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Ayrıca alalı 1 sene oldu aldığımda 14bin kmdeydi şu an 36bin kmde geçen sene de 2bin kmlik ege akdeniz turu yapmıştım yine bi sıkıntı yaşamadım ama yaptığım bakımın hesabını yapmıyorum bile kendimden çok ona bakıyorum

Motosikleti
    R25
    Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4.400 tl vererek motorun eksiklerini aldım yazmış bundan sonrasını okumadım bile bile arızayı başına almış arkadaş onun hatası o ayrı konu.

Ben de gt250 naked sahibiyim daha 2 gün önce 1500 km izmir>salda gölü>fethiye>akyaka>bodrum muğla turundan döndüm tık demedi apaçinin elinden motor alıyorsunuz bakımsız hor kullanılmış sonra burda ağlıyorsunuz bakımını eksik etmedikten sonra hiçbir sorunu sıkıntısı olmaz hemen gömmeyin şu motoru

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Ayrıca alalı 1 sene oldu aldığımda 14bin kmdeydi şu an 36bin kmde geçen sene de 2bin kmlik ege akdeniz turu yapmıştım yine bi sıkıntı yaşamadım ama yaptığım bakımın hesabını yapmıyorum bile kendimden çok ona bakıyorum
    Hyosung ne kadar överseniz övün motor çöp abi, nasıl çinli motorların geneli çöpse buda öyle. Mesela mondial 5 kuruş etmez benim gözümde ana şuraya konu açsan 100 kişiden 10 tanesi hiçbir sorun yaşamadım şu km leri sorunsuz gördüm diyecek insanlar var. Senin olayda böyle kimse bana hyosungu övmesin çöp her zaman çöptür. Kalite istiyorsan Japon’a bineceksin, binemiyorsan hintliye sonra çinliye..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)