Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

duke 250 satıp r25 almak

Motovento
    REKLAM ALANI

herkese merhaba şuan aktif olarak 2017 duke 250 kullanıyorum motosiletiimi seviyorum ama biraz sıkıldım , şehir içi istanbulda kullanıyorum sizcce satıp r25 alsam nasıl olur racing model dahamı az kullanışlıdır ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ashes35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R --> CBR 650F
    250 lik satıp 250 lik almak pek mantıklı değil...

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Şehir içinde duke daha pratik olur.Şehirler arası gezmeyeceksen değiştirmene gerek yok bence.

Motosikleti
    R25
    Daha az kullanışlı değil. Mt-7 kullandım şimdi r25 kullanıyorum. R25 rahat bir motor. Naked vs racing? Ben racing sevdiğimden her durumda racing derim. Senin de aklın racing'e kayıyorsa r25 güçlü, güzel bir motor. Senin motorundan daha fazla yakar ama güzel gider. Artçılı frenleme biraz sıkıntılı onu bil. Frenleri kesinlikle daha iyi olabilirdi. Kullanımı zevkli, rahat, sorunsuz bir model.

CBR 500 R daha doyurucu olur Duke 250 den sonra.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Anladığım kadarıyla 600cc alti genelde "racing" değil, "racing görünümlü" oluyor.

250cc racing hiç denemedim, ama 600cc hakiki racing tarzı motosikletler ne günlük kullanım için, ne de uzun yol için kesinlikle rahat makinalar değil. Ancak virajlarda durum tam tersi.

Bu durumda 250cc naked ile 250cc "racing görünümlü" makina karşılaştırması söz konusu.
    schizo bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)